Bojovat za svý práva

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:563
Počet zobrazení:8 485
V originále Fight for Your Right (Revisited) je krátkometrážní film vytvořený k příležitosti 25. výročí originálního klipu (You Gotta) Fight for Your Right (To Party!) od americké skupiny Beastie Boys. Hlavní role ztvárnili Elijah Wood, Seth Rogen, Danny McBride, Will Ferrel, John C. Reilly a Jack Black. Malé role zde pak dostalo dalších bezmála třicet herců a hereček. Těžko by se mi vysvětlovalo, co všechno se ve filmu stane, ale věřte, že nic podobného dalších 25 let neuvidíte. V komentářích se nezapomeňte pochlubit, kolik známých osobností jste zachytili.

VIDEO NENÍ VHODNÉ PRO OSOBY MLADŠÍ 18 LET!

OHODNOŤTE TENTO FILM NA ČSFD!

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: Brousitch BOJOVAT ZA SVÝ PRÁVA (DRUHÁ NÁVŠTĚVA) To bylo šílený. Kámo, já jim dal zasraný španělský mušky do punče. Viděli jste, jak jsem rozmlátil obouručním kladivem tu telku? Fakt dementní. - Odkud jdete?

- Nejdete právě z našeho bytu? Ne, paní. Jdeme od kamarádů, kteří bydlí v nejvyšším patře. To patro je neobydlené. Jestli je náš byt poškozen, tak věřte, že nebudu váhat a zavolám policii. Jen jdeme okolo... A odkud jdete? - Od kamarádů z horního patra... - To je neobydlené. Pomáhali jsme jim se stěhováním. Jsme stěhováci. - Jak se jmenují?

- Kdo? - Ti lidé, co se právě přistěhovali. Faleš... ňák. - Falešňák? - Tim Falešňák. Neprobíhají tam nahoře nějaké dortové bitky? Pořád totiž nalézám nějaké zbytky dortů. Víte, jak dlouho trvá dostat dort z koberce? - Věčně. - Věčně a je to nákladné. Dorty? Já tedy neviděl žádný druh dezertu. Vůbec... - Neslyšela jsi slovo "kladivo"?

- Obávám se, že ano. Zaslechla jsem slovo "obouruční kladivo". Co to znamená? Rozbíjení televizí, kladivo? - Tohle už se totiž předtím stalo. - Rozhodně. Nepředstírejme, že se to nestalo. My víme, že se to stalo, takže... Já tedy nic neslyšel. Řekl jsi "obouruční kladivo"? - Řekl jsi "obouruční kladivo"? - Možná jsem o tom dříve mluvil... ...ale rozhodně to nebylo v souvislosti s rozbíjením. Jen jak je to důležité nářadí tohoto... století. Kde byste vůbec sehnali obouruční kladivo?

Kam byste pro něj šli... v tuhle hodinu? - Dobrá otázka. Kde bysme ho vůbec vzali... - Žádný nářadí jsme sem nenosili. - Přinesli byste si to kladivo do vlastního bytu? - Házali byste si tam dorty? - To si nemyslím. - Dělali byste to? Určitě se shodneme, že tu kopem za stejný tým a to je tým bez koláčů a obouručních kladiv, takže... - Vůbec nechápu, o čem to mluvíte. - No, je to komplikované... Myslím, že byste tu měli zůstat a my to zkontrolujeme, abychom se ujistili...

Jo, klidně tu můžeme zůstat... Zůstaňte tady a ani se nehněte. Je pěkně brzo. - Pěkně nás ti rodiče dusili. - Ti jsou mi u prdele. - Kde jsi vůbec vzal to kladivo? - Já myslel, že jste ho přinesli vy. - Žádný kladivo jsem nepřitáhnul. - Já přinesl koláče. Co takhle další pivo, kluci? Viděli jste ty sexy buchty, co tam byly?

Škoda, že došel chlast a pařba musela skončit. Sámoška. Je zavřeno. Nezajdeme na snídani, než otevřou? Na to seru. Hej, jak je? Nechceš zajít na pizzu? To určitě, paka. Do útoku. Kurva!

Co to s tebou je, vole? Tady to máte, čůráci. Sezame, otevři se. No ták! Zatracený rapeři! Zatraceně! Co to kurva děláš? Házet pivo na můj taxík? To je můj taxík!

Vlez zpátky do toho taxíku! Tak jsme tady zas, dáme vám víc a o nic míň. U mikráku je zpátky anti-depresor Ad-Rock, takže žádnej stres, jo, my tohle potřebujem. To nejlepší ještě přijde, jo, tomu věřte. Ruce pryč z mojí vafle, teď si protáhnu ego, dám si sklenku vína a obleču smokink. V kasinu hraju Keno a k tomu srkám kafe.

Na šťastný číslo se zeptej Mika Dina. Konkurenci spálím jako plamenomet. Moje rýmy zrajou jako víno, čím jsem starší. Nebojácně kráčím vpřed, protivníci se vytrácí. V ruce držím míč, je čas rozehrát. Musíme pařit nalevo a musíme pařit napravo. Teď musíme pařit za zasraný právo bojovat. Udělejte rámus, jestli souhlasíte.

Udělejte rámus, jestli souhlasíte. Naším vzkříšením je přímá volba. Platí mi každej rok, jako by to byly daně. Za mou dokonalostí se skrývají kontakty na charitu. Všechny MC sundavám smrtelnou rapovou injekcí. Jsem jak ornitolog, když se naseru. Ty potřebuješ šumivý nápoje, aby tě to nadzvedlo ze židle a prokleplo. To já dobře vím.

Nachytaným MC přistřihávám křídla. Létám jako jestřáb, nebo spíš jako orel či racek. Šmejdy vyčmuchám jako bígl. Moje ego je fuč, zdrhlo, je pryč. Protože já jsem téměř ten nejlepší a ověřovat to je chyba. Musíme pařit nalevo a musíme pařit napravo. Teď musíme pařit za zasraný právo bojovat. Udělejte rámus, jestli souhlasíte. Udělejte rámus, jestli souhlasíte.

Udělejte rámus, jestli souhlasíte. Udělejte rámus, jestli souhlasíte. Neuvědomili jsme si však, že jedou ty metalový holky na LSD. Vracely se totiž z koncertu Van Halen, kde seděly v deváté řadě. A Derek, přítel Chloe, dal LSD do její ústní vody... jako vtípek. - Já vím... - Ad-Rocka pobodali. Smrdí ti z pusy.

Vezmi si tohle. Pošli to sem, kámo. V jaký kapele jste říkali, že hrajete? Doprovázíme Bon Joviho. - Válíme s Jon Bonem už dvanáct let? - Celejch dvanáct let, kámo. A kdo hraje na sólovou kytaru? To budu já. Škoda, že tu nemám nástroj, zahrál bych vám sexy sólíčko. Jon Bon si ale tu kytaru vzal.

Až budete chtít sehnat lístky na Jon Bona... - Jo! Na zdraví Jon Bona! - Jon Bon! Jon Bone, miluju tě! - A jestli mě teď slyšíš... - Jo, slyší tě. Tohle je to nejlepší místo, kde se dá teď bejt. Tahle limuzína je skvělá. - Takže sem přival, ty tlustej zmrde. - On je pěknej zmrd. - Dělej, Jon Bone.

- Je to zkurvysyn. - Je to přírodní. - To je rock'n'roll. Sorry, že jsem tě bodla. Podej mi skalpel a já provedu řez. Odseknu ti kus mozku, to tě naučí. Strčím ho do formaldehydu a dám na poličku. Můžeš to pak ukazovat kámošům a říkat, že to je tvoje starý já. Nemůžou mi nic udělat, nemůžou mi nic říct. Teď neotravuj, začínám s lambadou.

Se zakázaným tancem, který mi zvýši šanci, zažít s tímle B-Boys postojem nějakou romanci. Přitáhnu trochu romantiky do financování. Otevřu si restaurant s Tedem Dansonem. Švábi si vždycky zarezervujou flek, ale nikdy pak nevypadnou. Bez pochyby jsem si to teď ujasnil. Musíme pařit nalevo a musíme pařit napravo. Teď musíme pařit za zasraný právo bojovat.

Udělejte rámus, jestli souhlasíte. Udělejte rámus, jestli souhlasíte. Udělejte rámus, jestli souhlasíte. Udělejte rámus, jestli souhlasíte. Kdo si myslíte, že jste? Jsme opravdoví Beastie Boys, zmrdi. Ti z budoucnosti, kde to je zasraně opravdový. Víš ty co?

To dává nulovej smysl. Smysl je něco, co ti nebude dávat smysl, pokud jsi nestrávil nějakej čas v budoucnosti. Takže zavři chlebárnu a zůstaň v tichosti. My zatím přivedeme svět k bodu zlomu s naší novou čerstvou hudbou a beaty, který si zatím nedokážeš představit. Jasnačka! Podívejte. Přijeli jsme to urovnat jediným možným způsobem. Asi už tušíte, kam tím mířím.

O čem to mluvíte? Urovnat co? - Vybal to, Ad-Rocku. - Jde o tohle. Přivezli jsme z budoucnosti super-čerstvej oldskůlovej taneční souboj, kterej rozhodne o opravdových B-Boys. Pěkně si vás podáme. Tak hádejte co? Je mi jasný, o co vám jde, vy budoucí zkurvenci, a jdu do toho.

Jsem totiž pojebaně sjetej. Všichni jsme sjetý. Hádejte co? Právě jste vyzvali tři zmrdy, kteří jsou pojebaně sjetý. Chcete si zatancovat, zkurvysyni? Tak jedem. Já jsem totiž pojebaně sjetej. Tak to svinstvo rozjedem, čubky. Vydržte chvilku. - Kdo uvázal ty uzly?

- Udělal jsem rybářský uzly. - Ty ale nerozvážu... - Měli bysme to nejdřív sundat z auta. - Máte někdo nůž? - Já teda nůž nemám. Proč jsi dělal ty uzly? Trochu jsem nad tím přemýšlel a napadlo mě tohle. Může se jednat o jednu z budoucích možností. Myslím, že nám bylo naděleno vidět, jakými lidmi bychom se mohli stát. Takže tohle jsou jako duchové budoucnosti našeho prvního alba? Jedna věc je ale jistá.

Ten taneční souboj musíme vyhrát. Je to rozhodující. - Jestli ne... - Sklapněte tam! Budeme to mít připravený za pár minut. Do tý doby prostě čekejte. Líbilo se mi, jak jsi jim řekl, aby už nemluvili. Fakt dobrý. Pořád na nás čumí. Co je?! - Rád bych věděl, co se tu děje. - Ten týpek je fakt čůrák. To je jako vyrušujeme při rozvazování uzlů? Naše budoucí já jsou fakt naprostý idioti.

Hra začíná. Rozvažte ty zasraný uzly. Nedokážou ani rozbalit zasranou podložku. Nesnáším ty zajebaný uzly! Proč jsi vázal ty uzly? Proč jsi neudělal jen mašličku? To nedává smysl. Fakt mě to... Díky, kámo. Moc si cením toho, že jsi mi půjčil svůj nůž, když jsi viděl, jak jsem naštvanej.

Moc to pro mě znamená. Promiň, že jsem byl tak drsnej. Musíš pochopit, že jsme z budoucnosti... a tohle je zasraně důležitý. To, co se tady stane, na dlouhou dobu ovlivní lidstvo. My jsme opravdoví Beastie Boys. Ne, my jsme opravdoví Beastie Boys. POKRAČOVÁNÍ ZA 25 LET Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Překlad: Brousitch www.videacesky.cz - Ty uzly jsou pěkně těsný, synku.

- Já jeden rozvázal. Ty uzly jsou pěkně těsný, synku. Ale teď vážně. Rozvažte už ty posraný uzly.

Komentáře (84)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No tak nejlepší byli praví Beastie Boys na konci (LAPD), to mě fakticky potěšilo. A takovou patnácku "slavných" tváří jsem tam napočítal, to nejmíň.

00

Odpovědět

Koľko známych osobností som zachytila. No... v titulkách som zachytila napr. Silviu Šuvadovú... bože, bože.

180

Odpovědět

RIP MCA

180

Odpovědět

Piss war!!! :D

181

Odpovědět

Ale,ale...vypadá to,že se režisér videa nechal inspirovat ,,Mechanickým pomerančem´´ Stanleyho Kubricka.

184

Odpovědět

aha frodo a tanacious D :D

181

Odpovědět

¨will farrell má hlavní roli a KONEČNĚ vidím elijaha wooda přirozenejšího

191

Odpovědět

no jasný will ferrel je řidič tý limuzíny teď mi to došlo :D :D :D

184

Odpovědět

Buď je to neskutečně geniální nebo je to prostě jenom totální kravina :D nějak nevím po té půl hodině co si vybrat :D
Jinak tady jse krásně vidět, že jak chlapům dáte možnost čůrat ve stoje a ještě to nějak ovládat, tak to využívají kdekoliv. Ještě řekněte, že ženský by napadlo něco tak debilního, ty by to vyřešily rozhodně jinak :D
Jinak některý herci tam vidět byli, ale všechny jsem asi nezaregistrovala :)

180

Odpovědět

teda když jsem četl kdo všechno tam hrál tak nevím kde :)))

181

Odpovědět

Poznal jsme pouze z Tenacious D

181

Odpovědět

"to je jako vyrusujeme pri rozvazovani uzlu ?" :D:D

181

Odpovědět

jéj ja som vám písala asi pred mesiacom ci by ste to neprelozili a vy ste to spravili! TESIM SAAA :)
vďaká

182

Odpovědět

nikto nechape proste to ma pobavit ma tam bit vela hercov ak chcete smysl si pozrite video v popise :D (tich hercov aj niekto pocital :D)

190

Odpovědět

já to nechápu :D

182

Další