Bořiči mýtů vs Krotitelé duchůEpické rapové bitvy historie

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 17
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:220
Počet zobrazení:5 100

Umělci vs želváci dostali totálně na frak, dnes tedy budeme bořit a krotit společně s Nice Jamiem, Epic Adamem, doktorem Venkmanem a jejich partičkami. Který tým byl lepší? A kdo přijde příště? To je na vás! Poznámky:

  • Lorax je postavička od Dr. Seusse, která má stejný knír jako Jamie z Bořičů.
  • Ray Stantz a Egon Spengler, přezdívaný Slinky, jsou dva z krotitelů.
  • Nejznámější Slinkyho hláška je: "Sbírám spóry, plísně a houby." Taky miluje nezdravé jídlo a tyčinku Twinkie použije ve filmu jako metaforu při vysvětlování určité situace.
  • Walter Peck je filmový inspektor z agentury pro ochranu životního prostředí. Podezírá Krotitele z nekalých praktik.
  • Figuríny na rap test je narážka na figuríny z crash testů, které často v Bořičích využívají ke svým pokusům.
  • "Jsme větší tvrďáci než Ray, kterýmu duch musel dát." Ve filmu je Ray panic a ojede ho jeden z duchů. Termín "popped cherry" se používá, když přijde o panenství dívka, takže je to pro Raye dvojí výsměch.
  • "První věc, která tě napadne." je opět narážka na film, kdy se hlavní padouch proměnil v to, na co Krotitelé pomysleli. Bohužel je napadl marshmallow panáček z reklamy.
  • "Natřu vám to, Kari o tom ví svý." Kariina hláška v Bořičích je, že její chleba vždycky padá namazanou stranou dolů.

Kdo přijde příště?

Umělci vs Želvy ninja Jim Henson vs Stan Lee

 

Přepis titulků

EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE KROTITELÉ DUCHŮ vs BOŘIČI MÝTŮ Taky vás štvou geekové s kníry? Nudní stejně jak po jejich výbušninách díry. Pokud ty a Lorax chcete taky krotit, stačí zavolat, jsme připraveni vás zdrtit. Krotitelé, drtitelé, práci odvedou, rýmy ze sebe sypou a - máme jednoho! Rozhýbeme lidi jako Svobody sochu, chcete nás porazit? To si děláte srandu! Stantzův rap to do vás šije přímo, stejně jak můj kámoš Slinky: - Sbírám spóry.

- Řekni jim o Twinkie. Vaše show nemá děj, je to vycpávka samá, nakopu vám zadele, koukáte na vraha. - Z tvých rýmů jsem akorát na zadel spadl. - Takhle se to dělá na Discovery Channel! Vaše věda je mimo, pravej opak bádání, a v dnešním díle uděláme shrnutí. Začneme vysavači, co na vašich zádech jsou. A je fakt, že pozitrony takhle nereagujou. Stavíte laserovou síť, žádnej spínač bezpečnostní a Walter Peck měl pravdu, tady něco smrdí! Ještě že bydlíte v hasičárně, páč jste pohořeli, jste vědci na houby, což jsme potvrdili. - To říká nám mrož a kastrovanej šašek.

- Ukážem těm buřičům, jaká je práce naše. Popadni laser, zahřej ektoplasmu, dostaneš na prdel ve zpomaleným záběru! Usmažíme tě, když zkřížíme paprsky, vy motáte se v zákulisí, my hrajeme v trhácích! Jste figuríny na rap test a oba skončíte na kaši. Přišli jsme a viděli a nakopali vám, braši! Duchové neexistujou, ale musíme vám říct, že přivedem svůj B-tým zpátky ze záhrobí. Začněte se bát, je tu Kari, Tory a Grant. Jsme větší tvrďáci než Ray, kterýmu duch musel dát.

Odmítáme vaše rýmy a nahradíme je svými! - Proč jsi přestal? - Nemám rým, jsem bezradnej! Tak řekni první věc, která tě napadne! Nebuď konsternovanej, já jsem jen naducanej! - Natřu vám to, Kari o tom ví svý. - Hej! Utopím vás v lepkavé šťávě, se mnou si nezahrávej! - Ukážu vám, jak se barety nosej! - Hej! Mám povahu hustou a pusu vysmátou, stačil jeden krok a jsem venku z ghetta, hou!

Radši se bojte mýho lepkavýho flow, protože maršmalák vás právě spálil jak toust! Kdo vyhrál? Kdo přijde příště? To je na vás!

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přeložili by jste prosím i tuhle krátkou sérii PRB - Princess Rap Battle
https://youtu.be/K9qfaTBCYSA

10

Odpovědět

Pro mě jeden z asi pěti nejlepších ERB (mezi nima už pořadí stanovit nelze). Ale hlavně chci ocenit překlad. Vejít se s českým textem do týhle rychlosti a ještě aspoň plus mínus zachovat rým, to je práce hodná poklony.

50

Odpovědět

Panaček mischelin najlepši

22

Odpovědět

Skvělej díl, hlavně pro ty co na Ghostbusters vyrůstali. Řekl bych že to zde dostalo tak malé hodnocení kvůli tomu že spousta lidí ty filmy ani neviděla a nebo je holt v dnešní CGI době nedokáže řádně ocenit.
Perlička na závěr, 22. července 2016 je uvedena premiére Ghostbusters 3 ale bohužel nebo možná spíš bohudík to má být spíš reboot než sequel.

81

Odpovědět

teda čekal jsem daleko víc a nějak mě to nenadchlo. Máte třikrát ne, do dalšího kola nepostupujete.

310

Odpovědět

Jak na tuhle trapárnu může někdo koukat?

729

Odpovědět

Klobouk dolu pred tvurcema :) tohle je hned po Rasputin vs. Stalin nejlepsi ERB. Hlavne kazda "crew" mela svuj tematickej hudebni podklad. Pokud maji vice techto hromadnych ERB, ne jen 1 vs 1,tak sup sem s nima :)

124

Odpovědět

Mají západní vs. čínské filosofy.

110

Odpovědět

Nemohu jinak, než souhlasit. :)

50

Odpovědět

Ani kdyby Gerard z Cremony sezval všechny své následovníky od svých časů po dnes, nemohli by udělat nic s tím, že Bořiči mýtů vs. Krotitelé duchů nezní ani zdaleka tak dobře, jako Ghostbusters vs. Mythbusters.

Mimochodem, pan Bonbón to vyhrál s přehledem.

402

Odpovědět

So let's do it like they do on the Discovery Channel - narážka na super pesničku :)
https://www.youtube.com/watch?v=xat1GVnl8-k

172

Odpovědět

Duh...

21

Odpovědět

Odpovědět

Tenhle dil by slabsi :-/

1318