Boston - More Than a FeelingHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:344
Počet zobrazení:7 047

Zdravím posluchače Hudebních klenotů 20. století. Dnes jsem pro vás přeložil jednu z mých nejoblíbenějších písní. More Than a Feeling je singl ze stejnojmeného alba od kapely Boston. Umístil se jako pátý v prestižním hudebním žebříčku Billboard Hot 100. Tato skladba je jedním z pilířů klasického rocku. Můžete ji znát z trailerů k filmu Muži, co zírají na kozy a z filmu samotného.

Přepis titulků

Ráno jsem se podíval ven a slunce bylo pryč. Pustil jsem hudbu a začal svůj den. Ztratil jsem se ve známé písni. Zavřel jsem oči a nechal se unášet. - Je to víc než jen pocit. - Víc než jen pocit. - Když slyším písně, co hrávali dřív. - Víc než jen pocit. - Začínám snít.

- Víc než jen pocit. Dokud neuvidím, jak Marianne odchází. Vidím, jak má Marianne odchází. Když jsem unavený a padají na mě chmury, schovám se ve své hudbě a zapomenu na vše ostatní a sním o dívce, kterou jsem znával. Zavřel jsem oči a proklouzla mi. Proklouzla mi. - Je to víc než jen pocit.

- Víc než jen pocit. - Když slyším písně, co hrávali dřív. - Víc než jen pocit. - Začínám snít. - Víc než jen pocit. Dokud neuvidím, jak Marianne odchází.

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hagrid umí hrát na bicí ? :O

210

Odpovědět

No jasný !! klasika ze Scrubs...
http://www.youtube.com/watch?v=hZAgT8KOLF8&feature=related

190

Odpovědět

Muži co zírají na kozy ... možná byste mohli tenhle kultovní film víc přiblížit i pro ostatní :)

180

Odpovědět

Ja by som tiež poprosil Whitesnake, buď Still of the Night, alebo Here i go again :) Videl som nižšie, že si tu už o to niekto želal, tak sa pridávam. Ináč More than feeling bola moja prvá pesníčka ktorú som vedel hrať na gitare celú keď som začínal a za pubertálnych čias, mi hrala od rána do večera :) Objavil som ju v dákom seriály, uvedomil som že ju poznám, ale som nevedel meno až o pár rokov som si ju mohol vyhľadať pomocou refrénu (nebol predtým ešte google) ktorý som si pamätal na internete :) Čiže, really good choice Zikato :)

180

Odpovědět

Contador: Ja si pamatuju, že na Moravské části radia Hey to běželo ve slidech te nej. právě v rottaci nejhranějších věcí.

180

Odpovědět

Jsem rád, že je tady vždy tolik kladnejch komentářů o " vybroušených hudebních démantech"! Je mi celkej jedno, jestli jste to slyšeli v seriálu, ve filmu nebo ve hře, hlavně, že se vám to líbí!

Dneska jste mi opravdu zlepšili náladu! :) Díky.

PS. Že to není v rádiu často slyšet ?! Ano, na E2 skutečně ne

191

Odpovědět

jinak tady More than I feeling Nirvana Teen Spirit.

190

Odpovědět

Moc pohodová věc tohle, celé album bylo moc fajn, líbí se mi na něm nadčasovost, nejlepší na ní je, že pokud si ji nepustím uplně nahlas tak z ní nic moc nemám ,ale pak.....taky se to nedá poslouchat pořád, musím mít na to náladu, když nálada je tak neznám lepší skladbu.

190

Odpovědět

Výborná písnička od ještě lepší kapely.
PS: Ten účes jako má bubeník chci taky :D

180

Odpovědět

marshall: Tak neposloucháš správný rádia :D

182

Odpovědět

Je to víc než pocit, když slyším písně, co hrávali dřív. To vyjadřuje všechno. Jsem rád, že překládáte klenoty.

190

Odpovědět

Scrubs?!

180

Odpovědět

skvely song a ten bubenik nema konkurenciu...vidno ze v tej dobe boli kvalitnejsie piesne a aj sampony!!!skvele!!dik moc

200

Odpovědět

Brody: díky filmům se také dostávají do podvědomí lidí staré rockové písně, které už se v rádiích moc nehrají.
A Whitesnake bych tady taky rád viděl, zvlášť když jste minulý týden vynechaly díl hudebních klenotů 20. století :D :D a já se táááák těšil.

181

Odpovědět

Prosím něco od Jamese Browna a nebo Jackson 5

182

Další