Bradavická střední

Thumbnail play icon
39 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:213
Počet zobrazení:5 318

Jak by Bradavice vypadaly, kdyby se nacházely v USA současnosti? Chtěli byste tam vůbec ještě studovat?

Přepis titulků

Vítejte v Bradavické škole čar a... Proboha, tímhle přízvukem nedokážu mluvit. Budu mluvit normálně. Vítejte v Bradavicích. Zde v Bradavicích respektujeme naše studenty... Omlouvám se, jdu pozdě... Je tuhej. Tohle je profesorka Ratchet. Se vede?

Má kouzelný Moudrý klobouk, který vás rozdělí do kolejí. Začněme, profesorko. Zrzka. Ghetto. Kurva boží! Nosáč! Ty jsi to Brum v Brumbálovi. Co?

Chlapče, koho chceš oblbnout? - Mazej do gangu. - Já jsem Ir. Dítě štěstěn... Sakra. Zavolám tvojí mámě. Kdo to je? Říkají si Plastičky. Ta je tak hloupá, že celých osm filmů studuje první ročník. Vlasy té druhé jsou tak obří, protože v nich leží Tajemná komnata.

A ty uprostřed? Voldemort v lidské podobě. Regina George. Super hábit, kde jsi ho vzala? - Je to starý hábit mojí mamky. - Nejhnusnější hábit na světě. Já to slyšela. - Myslím, že bude pršet. - Vždyť je slunečno. - Chcete někam vyra... - S náma nepůjdeš pařit! Hele, vy citujete Protivný sprostý holky?

Snad jasný. Hele, bacha, gringo. - Neměl bys mi sekat trávník? - Neměl bys mu sekat trávník? Ty rasistický zatracený honiči... Co to kecá? Jsi černej, chovej se tak. Odprejski, děvko! Vypadáš jako černý Ronald McDonald.

Do toho! - Konec. - Jsem hotový, sereme na to. Uvidíme se, kámo. Ty jo, holka! Kokote. Wingardium Leviosa. Dost, dost, dost, dost, dost, dost, dost... Dost.

Dost! Je to leviosa, ne Leviosa. Tak to zkus ty. Wingardium leviosa. Fajn, klídek. - Dělám domácí úkol. - Na dívčích záchodech? Vypadni. Dělej, vysmahni! FAMFRPÁL Tři, dva, jedna...

Famfrpál! - To je faul! - A dost! Harry Pottere... - Co to je? - Proboha, Harry. Ty jsi Voldemort? Vypadá to jako laciný kostým. Vypadám jako Britney Spears. Ten had je hodně umělej. - Ale je sexy.

- Jsi divnej. Jako by se dal E.T. do gangu. A proč se takhle kroutíš? - Pojď na to. - To je za mé rodiče. Tři, dva jedna... Nedělej ty zvuky, zvláštní efekty dodají později. Znovu. Ještě jednou. Tři, dva, jedna... Kurva, proboha! Nech mě to udělat! Proboha, můj míč.

- Ty jsi ho zabila. - No nekecej. Ty jsi za dvě vteřiny udělala to, o co se snažím osm filmů? Hele, není tvoje? Kurva! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslel jsem, že koukám na p***o a ony se ne a ne začít svlékat

80

Odpovědět

...v leckerym pornu shledneš lepší herecké výkony...

20

Odpovědět

Pak dejte vedet az to bude vtipnejsi i pres priserne hodnoceni jsem tomu dal sanci chyba 4 minuty zivota v ....

12

Odpovědět

Díky tomu hodnocení tady jsem nic moc nečekal... A bavil jsem se! :-)

212

Odpovědět

Hezký holky. nic víc spíše mín.

50

Odpovědět

Brace yourself the hate is coming

121

Odpovědět

má to být vtipný tenhle zvratek nebo co? nechápu to

48