Bradley Cooper u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:242
Počet zobrazení:8 293

Tentokrát u Grahama uvidíme herce Bradleyho Coopera a jeho kolegyni z nového kulinářského filmu Burnt (Dokonalý šéf), Siennu Miller. Dozvíme se něco ze zákulisí natáčení, jak fungují kontroly z Michelinského průvodce v reálném životě, a jak je už v této show pravidlem, dojde i na trapné fotky.

Přepis titulků

Chtěl bych vědět, jestli ta věc z filmu je pravda... - Můžeme o tom mluvit? - Povídej. Jak můžete poznat inspektory... Je to mnohem šílenější. To s tou vidličkou je spíše obecné. V některých kuchyních mají pověšené fotky skoro jako hledaných osob, fotky všech, u kterých mají podezření, že jsou z Michelinova průvodce. - Aby je měli pořád na očích; neuvěřitelné. - Ale zároveň utajované. Dá se to poznat hodně těžko.

V Americe je to těžší, v Evropě snadnější. - Jedni a ti samí lidé jezdí po celé Evropě? - Je jich asi 40 nebo 50, jo. - Páni. - To číslo jsem si vymyslel. Připadalo mi správný. Ale já ti to věřil, opravdu. Ale to s tou vidličkou pod stolem, vysvětli jim to. Nenápadně schovají vidličku pod stůl, jestli si toho všimnou. Zkrátka maličkosti. - Ale neshodí ji.

- Ne, opatrně, nenápadně ji položí - Jak nejtišeji to jde, aby viděli... - Jestli si všimnou, že chybí vidlička. Páni... Ale raději to nezkoušejte v Nando's. Všichni jsme... - Co je Nando's? Já to neznám. - Taková jídelna s kuřecím. Jasně, Nando's, brácho! Je to zajímavé, že ho v Americe nemáte. Ale chutnalo by mu tam. - Co je to?

- Něco jako kuře. Spousta kuřecího. - Kuřecí jídelna. - Kuřecí na hodně způsobů. Měli by si to dát na plakáty: "Sienna Miller - Je to něco jako kuře." Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prosím prosím přeložte ten díl s Maggie Smith!

60

Odpovědět

chybí mi původní přehrávač... kdy se to spustilo hned po ukončení a bylo to menší, přehlednější a nebyl otam pitomý nepřehledný kolečko na časové čáře.

druhé video 0.48 máte LondýM

314

Odpovědět

U druhého videa mi nejdou titulky... Nevíte někdo proč? Titulky mi nejdou i u několika starších překladů Grahama Nortona.

01

Odpovědět

A teď, když jsem sem napsal dotaz... už zase jdou...

10

Odpovědět

Pustil jsi video zrovna ve chvíli, kdy jsem nahrávala novou verzi s opraveným názvem filmu. :) Kde může být problém u starších dílů nedokážu říct.

90

Odpovědět

Len ta na okraj, ze ten film sa vola BURNT (nie Burn), kedze som ho hladal a pod Burn mi nic nenaslo :) . Vid. - http://www.csfd.cz/film/384732-dokonaly-sef/prehled/

10

Odpovědět

Díky, opravím, přiznám se, že jsem ho negooglila. A když ho googlim teď, až je mi ho líto. Na Rotten Tomatoes pěkně pohořel. :D Jaká ironie. :D

71

Odpovědět

+hAnkoAni ja by som nevedel ze sa film v originale vola inak, ale chcel som vediet zhruba o com je a musel som ist cez hercov :)

00

Odpovědět

Doufám, že se tu brzo objeví ten rozhovor s profesorkou McGonagallovou, jak byl v ukázce :D
Jinak děkuju za překlad, fajn rozhovor, jen mi z nějakého důvodu byla ta Seinna trochu protivná.

322

Odpovědět

K tomu bych se přidal… Maggie Smith je skvělá herečka v tuně filmů – kromě samozřejmě Harryho Pottera se mi líbila třeba i jako Univerzální uklízečka – ale vlastně jsem s ní nikde zatím neviděl žádný rozhovor.

230

Odpovědět

+Lynxjak nevidel? vsak hrala v tech novych Batmanech Alfreda, nedavno byla v Interstellaru a Kingsman...

314

Odpovědět

Nechci nijak napadat, ale taky vám připadá, že je to anorektička ? :D

511

Odpovědět

No.... popravdě na můj vkus je trochu tlustá.

68

Odpovědět

+AutoVtip nebo nekrofil ? :D

173

Odpovědět

Aha, tak nic. :D Už jsem nastudoval, že mám pravdu. :D

03

Odpovědět

V komentech na YT někdo psal, že by měli dát Sienně hřeben, mýdlo a šaty, které by jí padly. :)

100

Odpovědět

*né anorektička, ale prostě má podváhu. Jestli anorektička nemůžu vědět.

41

Odpovědět

Jestli je anorektička těžko pohledem poznáš, ale že ty jsi idiot je bohužel zřejmý od pohledu :/

27

Odpovědět

+eXeUž jsem se opravil. Nevím co máš za problém.

10

Odpovědět

Má normální postavu, wtf? Asi sis už zvykl na ty machny s legináma tady v ČR.

22

Odpovědět

+kekLmaoVe skutečnosti je lehko dohledatelné, že má opravdu podváhu. Je na hranici. Normální postava by byla o 5-10 kg navíc.

00

Odpovědět

Ale jako herečka je skvělá :)

00