Bradley Cooper je nejvíc sexy mužem světa

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:697
Počet zobrazení:13 755
V dnešních střípcích si můžete poslechnout, jaké pocity vyvolalo v americkém herci Bradleym Cooperovi jeho zvolení nejvíce sexy mužem světa. V rozhovoru dále uvidíte americkou herečku Jessicu Biel, anglického herce, scénáristu a moderátora Jamese Kimberley Cordena a komičku Sarah Millican. Tento rozhovor byl odvysílán 2. 12. 2011.

Přepis titulků

Bavím se s tebou rád, ale teď je z tebe nejvíc sexy muž světa. Už je to oficiální. Je to nejvíc sexy muž světa. Já jsem na pátým místě na žebříčku nejdivnějších mužů, do kterých se zamilovat. - Gratuluju. - Díky. - Viděl jsi to? - Ne. - Dobře. - Je divný být nejvíc sexy mužem světa? - Je to hrůza. - Ne. - Je to příšerný.

- Ty se snad stydíš? Je mi 36 a konečně jsem ve věku, kdy mi na takových věcech už nezáleží. Ale po tomhle jsem si začal uvědomovat, jak moc nejsem sexy. - Ale jdi. - Přísahám. Častokrát se mi třeba stane, že jdu, otevřu dveře a uvědomím si, že to šlo udělat mnohem svůdněji. Že to vůbec nebylo sexy. A pak...

Je hrozný, že to přiznávám, ale k čertu s tím. Když to ohlásili, vyvolalo to divokou reakci. Ryan Gosling, kterýho miluju... Právě jsem s ním natočil film. Minulej týden jsme byli v Paříži a jeden kamarád mi ukázal fotku z bulváru. Kamarádem myslím sebe u sebe doma na počítači. On tam vypadá, jak kdyby byl na focení. Jak kdyby právě sešel z mola. Má tam zvedlej límec a šálu.

Já tam vypadám jak soused, co nikdy nevychází z domu. A když už vyjde ven, říkáte si, že měl radši zůstat vevnitř. - Bylo to zajímavý. - Dnes u nás máme nejvíc sexy muže světa a tebe Esquire zvolil nejvíc sexy ženou světa. - To už je dlouho. - Ale stejně. Podle mýho přítele jsem nejvíc sexy žena já. Aspoň doufám.

- Samozřejmě. - Jsem minimálně na druhým místě. Ale dnes tu u nás sedí i jeden britský model. Pohleďte na tuto pastvu pro oči. Ano! - Dobře. - Dobrá. - Jo. - Moc nedoufejte, většinu místa zabírají koule. - To nesnáším. - Moc se netěšte. - Ale fanoušky Ryana Goslinga to trochu rozhodilo.

- Jo. Jo, vzali si to dost osobně. - Jsou na tebe zlí? - Ne, fyzicky se mi nic nestalo. Nevím, co se stalo. Jakou to vyvolalo reakci? Fanoušky Ryana Goslinga rozhořčilo, že vyhrál Bradley Cooper. Pořád si myslí, že nejvíc sexy mužem je Ryan Gosling, i když je jasné, že to není pravda. - Ryan Gosling vyhrál minulej rok? - Už je minulostí. - Minulej rok měl štěstí.

- Myslím, že... On byl minulej rok taky naživu. Ryan Gosling je úžasnej, ale ty jseš ve formě. Chceš si vyměnit místa? Proč jsem jedinou osobou, po které jsi ještě nevyjel? Okamžitě něco udělěj. Ne, ne! Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

příjemná společnost
cooper mi nějak extra sexy nepřipadá, ale je to sympaťák

352

Odpovědět

Luxus, jak si ho Jessica prohlíží a vypadá, že by se každej moment nejradši zakousla ;D (a já do ní :P)

352

Odpovědět

Tohle bude super díl, chtělo by to přeložit celé :D

210

Odpovědět

Prekladajte v pohode aj ako seriál :) Páči sa mi ten štýl, že viacerí známi ľudia sa navzájom rozprávajú a doberajú :)

230

Odpovědět

Hangover! :D

230

Odpovědět

Do something now! :D

242

Odpovědět

Omlouvám se všem uspokojeným, ale musím si rypnouti... nůůůůůdáááá:-(

2079

Odpovědět

Ryan Gosling.. podla mena som nevedel o kom sa bavia, no ked som si pozrel IMDB, spoznal som tvar, ale vobec si neviem vybavit kde hral :D (tie filmy v ktorych hral mi nic nevravia, musel som ho inde vidiet) je to len mnou alebo tiez mate taky pocit? :D

1847

Odpovědět

Minimálně Blue Valentine, Drive, Ides of March a Crazy, stupid, love nakoukat...

2014

Odpovědět

+JardusMáš naprostou pravdu, je to nezajímavý herec.

2052

Odpovědět

Taky jsem měla stejný pocit, ale pak se mi vybavil The notebook a bylo to jasný :) Ale Ryan je mi nesympatický, rozhodně bych ho nezvolila jako nejvíc sexy mužem světa.

204

Odpovědět

A já před nedávnem někde četla, že nejvíc sexy mužem světa je Robert Pattison :D

1979

Odpovědět

To bylo asi v Bravíčku. Tam budou mít zvrácenej vkus. :D

331

Odpovědět

Chtělo by to celej díl ten by mohl být dost dobrý??? Jinak skqěle

182

Odpovědět

Craig z Doctora :D.

1814