Stravovací návyky Jessicy BielThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 440
Počet zobrazení:16 209

Dnes se můžete podívat na další úryvek z show Grahama Nortona. Uvidíte v něm americkou herečku Jessicu Biel, která se rozpovídá o tom, jak se vypořádává se svým přísným dietním režimem. Dále jsou přítomni James Kimberley Corden, anglický herec, scénárista a moderátor, a komička Sarah Millican. Tento rozhovor byl odvysílán 2. 12. 2011.

Přepis titulků

Vypadáš úchvatně. Jsi pod velkým tlakem? Natočila jsi filmy jako Total Recall a Blade: Trinity. Když natáčíš velký akční film, asi musíš být ve formě. To ano, ale měsíce a měsíce trénuješ s šílenými učiteli bojových umění a držíš šílené diety. Je to hrozně těžké vydržet.

Jíš hodně nudných jídel. - Pořád jíš kuřecí prsa a zeleninu. - Jo. Ale chceš dorty a těstoviny a pečivo a sendviče a croissanty. Pořád na to musíš myslet. Nemyslíš na nic jiného. - Stane se ti někdy, že to nevydržíš? - Jo, alespoň jednou týdně. Ale ne že by ses jen trochu přejedl. Přejíš se nehorázně. Byla jsem s kamarádkami na jednu noc v New Yorku.

Na den jsem mohla přerušit dietu. Uviděla jsem obchod s koblihami a bylo to jako když... Řekla jsem jim, ať hned zastaví. Vylezli jsme ven. Koupila jsem si 24 koblih. V pizzerii jsme koupily dvě obrovské pizzy. A pak jsem seděla v autě a nacpala si do pusy tolik těsta, kolik jsem jen mohla. Byla to nádhera. Nemyslel jsem si, že bys mi mohla připadat ještě přitažlivější.

A... - Teď... - Teď po mně můžeš konečně vyjet. Jsi doslova má vysněná žena. 24 koblih, dvě pizzy a vypadáš takhle? Sakra! Už jsi někdy snědla croissant z koše? Protože jestli se budeme bavit o chorobném přejídání, myslím, že bych se měla zapojit.

Tohle je jako nějaký sraz anonymních jedlíků. My jsme na sebe všichni hrozně hrdí. Byl to můj koš a můj croissant. Buďte zticha. Řekla jsem to kamarádce a ta na to: "Ty jsi nějak nóbl." Protože to byl croissant. Ale byl z koše. Už jsi někdy šla v noci v hotelu po chodbě a ujedla někomu z jídla, co nechali před dveřmi?

- Ne, ale dneska se na to chystám. - Jo. - Je to hrozně lákavé. - Jo, už jsem to udělala. - Takové hranolky tam nemůžeš nechat. - Jo, celý talíř hranolků. - To nejde. Lidi tam něco nechávají? Pod těmi nóbl stříbrnými věcmi. Dnes večer se pod pár podívám. Ty sis nedávno dělala starosti kvůli své váze.

- Vyděsila ses. - Jo, vyděsila. Když přiberete, můžete to zjistit různými způsoby. Už nedopnete kalhoty nebo pořád brečíte. Ale je tu nový způsob, o kterém možná ještě nevíte. Bez urážky. To znělo hrozně. Promiň. To je dobrý. Můj přítel žije v paneláku, za kterým je parkoviště. U toho parkoviště je závora, která se zvedne, když zdetekuje, že se blíží auto.

Měla jsem s sebou dvě velké tašky s nákupem, ale stejně si myslela, že jsem Peugeot 206. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

je to super... ale uprimne receno se mi zda hodnoceni premrstene.4
jen se kouknete na jeho stat: 9,49. Jako vyborne video to je, takze je to za 8 a ne za 10. Nic proti, ale myslim ze LEGENDA!SUPER!NÁDHERA se tu dava moc casto. A bohuzel to dopada tak, ze stravovaci navyky herecky a komicky jsou lepe hodnoceni nez http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/neuveritelny-pribeh-lva-christiana. (video jsem dal jako priklad,nemusi to byt dobre srovnani, ale video je emotivni a tak co :D) nejspis dostanu dost palcu dolu, ale je to muj nazor

2252

Odpovědět

Jo si debil + žena v jednom těle. :D to video s tím lvem je s****a :D

11

Odpovědět

Pro ty, kteří by chtěli vidět víc dílů, včetně těch nejnovějších:
http://www.youtube.com/user/GrahamNortonFan

201

Odpovědět

Mohli byste prosím přeložit díl s Marilynem Mansonem?
http://www.youtube.com/watch?v=bUO13w0wLhU
http://www.youtube.com/watch?v=2Yb_-h4OufQ&feature=relmfu

215

Odpovědět

Je hezké, když si někdo umí udělat srandu i ze sebe samého :D

331

Odpovědět

u Grahama je úžasné, že jsou tam všichni hosti spolu a vznikají tak občas opravdu parádní momenty, taky se hlásím o víc videí z jeho show:)

301

Odpovědět

Já nemůžu. Pouštím si to stále dokola a když to tam popisuje, vždycky z toho brečím smíchy :-D

233

Odpovědět

Víc z show Grahama Nortona! tohle mě tak baví!

201

Odpovědět

dost mozna nejvic naslaplych 3:37 v historii VideaCesky.cz

234

Odpovědět

ježiš ta je dobrá :D Sarah žeru :DDDD

231

Odpovědět

Není to ten chlápek z Doctor Who?

215

Odpovědět

Ta Sarah je hrozně sympatická :)

270

Odpovědět

To s tou závorou se mi nezdá, protože to se detekuje indukční smyčkou pod vozovkou. Takže pokud ta baba nenosí kovový oblečení, tak ju to nemohlo vzít.

2048

Odpovědět

Jooo Graham vzdycky zarucene pobavi :)) Taky se hlasim o vice videi z tehle show! :)

191

Odpovědět

:D málem jsem se udusila croissantem z koše..

222

Odpovědět

Bomba :-)

211

Další