Bratři Jake a CJ u Jimmyho Kimmela

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:650
Počet zobrazení:6 698
Nedávno se u nás objevilo video s názvem Snědl jsem svým dětem halloweenské sladkosti, kde Jimmy Kimmel řekl rodičům, aby natočili reakce svých dětí na jednu nemilou informaci. Jedni z aktérů byli právě Jake a CJ, které si Jimmy pozval. Rozpačití kluci neodešli s prázdnou, a tak mě napadá, jestli se Jimmy vážně nesnaží trumfnout Ellen. :)

Přepis titulků

O Halloweenu jsem dal za úkol rodičům, aby řekli svým dětem, že jim snědli sladkosti, natočili jejich reakce, nahráli je na internet a o den později se zrodily dvě hvězdy. Během týdne získalo jejich video přes 18 milionů zhlédnutí. Z Long Islandu v New Yorku přivítejte internetové senzace - sedmiletého CJe a tříletého Jakea. Překlad: Rizyk www.videacesky.cz Jak se máte? Ty jsi CJ a ty jsi Jake.

Jak se máte? - Dobře. - Jste nadšení, že tady jste? - Jo! - Víte, co se zrovna děje? Právě jsme v televizi. - To je docela divné, co? - Jo. Už jste někdy byli v televizi? - Jo. - Byli? A kde? Něříkejte mi, že jste včera byli u Lettermana. To je v pořádku.

To vaše video je něco velkého. Ale nejdřív se chci zeptat na Halloween. Dostali jste spoustu sladkostí, že? - Jo. - Kolik jste jich dostali? Hodně. A pak vám máma řekla, že je všechny snědla. A vy jste byli naštvaní? Kdo byl víc naštvaný? Já jsem byl naštvanější.

Jakeu, proč jsi byl naštvanější? Protože jsem byl... - Protože miluješ sladkosti, že? - Jo. Jakou sladkost máš nejradši? Košíčky s burákovým máslem. Košíčky s burákovým máslem. Ty já taky miluju. - A co ty? Co máš rád? - Úplně to samé. Cože?

- To samé? - Jo. Dobře. No, to musí dělat doma potíže. Máma vám řekla, že to všechno snědla a vy jste jí uvěřili. Ale na konci se přiznala, že si dělala legraci. Byla to podle vás sranda? Byla. Plánujete jí to nějak vrátit? Nějak si z ní vystřelit? - Vystřelíme si z ní. - Co jí uděláte, Jakeu? Sním všechny její sladkosti.

Sníš její sladkosti? Jestli někde uvidíte ležet její klíčky od auta, tak je někam schovejte. Kdykoliv uvidíte její klíče. Schovám si je do košile! Co říkáš? Schovám si je do košile. Nebo víte, kam byste je mohli schovat? Do záchodu. Poznávají vás teď lidi a chtějí si vás vyfotit?

Kde už si vás fotili? Pamatuju si, že jednou... si nás vyfotili u letadla. Na letišti? - Překvapilo vás to? - Jo. Proč si myslíte, že se lidem tolik líbí vaše video? Nevím, asi protože jsme dobře vychovaní. Protože jste dobře vychovaní?

Myslím, že to je ten důvod. Máš pravdu. Vy jste vážně dobře vychovaní. Mám pro vás nějaká překvapení. Protože jste v Kalifornii, tak jsme si říkali, kam chodí děti nejradši? K zubaři, ne? Pošleme vás k zubařovi, aby vám vyvrtal zuby. Není to sranda? Jen si z vás střílím. Zítra vás pošleme do Disneylandu. Co na to říkáš, Jakeu?

A taky pro vás mám speciální dárek, pojďte na chvilku se mnou. Protože nemůžete pořád sedět doma a jíst sladkosti, ale taky se vám nechce cvičit. Takže jsme vám sehnali motokáry. Tamhleta je rychlejší. A tohle je pro menší děti. Tamta je tvoje. Klidně si do nich sedněte. - Která je moje? - Tamta je tvoje. - Tahle?

- Jo, ta je rychlejší. Tahle je pomalejší. Klidně si sedněte. Pojď, já ti pomůžu. Chceš si sednout? Uvidíš, jestli se tam vlezeš. Tady na ten pedál se šlape. Teď nejsou zapnuté. Líbí se vám? Jo! Dělám si srandu, nejsou vaše. Ne, jsou vážně vaše! Díky, že jste přišli.

Jste vážně dobře vychovaní. Můžeš si klidně sednout, jestli chceš. Naskoč tam. Kam jedeš, Jakeu? Už jsi snědl svoje sladkosti, Jakeu? Nebo ti ještě zbyly? Žádné nemám. - Už je nemáš? - Ne. Panebože, ty podlé dítě. To byli CJ a Jake, díky kluci!

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

CJ mně šíleně připomíná psychiatra Karla Nešpora :DDD

00

Odpovědět

ten prtavej klucina mi pripomina toho chipmunka z alvin a chipmunkove ... teodora upe tim hlasem :D

201

Odpovědět

Ahoj ;-) mozem poprosit preložit nejakú časť, kde bola Emma Roberts? :)

190

Odpovědět

prosim prosim prelozte toto http://www.youtube.com/watch?v=TJEtFS0BPx0&feature=related . Dekuji moc ,velmi sem se zasmala

190

Odpovědět

Ahoj přeložte prosím někdo toto video .... Já se už smála tak ale titulky jsou titulky :) http://www.lide.cz/index.fcgi?akce=vids&auth=&id=642011&category=7&od=0

190

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=x74zKMs2MI0 může být dobré :) ...

192

Odpovědět

Ten malej je uplně rozkošnej ! :D :)))))))))))))))))))

201

Odpovědět

Chudáci kluci, kdybych byla na jejich místě, tak Kimmela už praštím...si z nich furt jen utahuje. :D Jinak dosela fajn rozhovor.

192

Odpovědět

Sakra, jeste mi tam chybelo BAZINGA ! a myslel bych si ze jsem se vratil v case, do dob kdy bylo Sheldonovi 7let :D :D :D

207

Odpovědět

Jezis, to sou vazne jedny z nejroztomilejsich deti co sem kdy videla :) A opravdu vypadaji uzasne vychovani a mili :)
Vse co zde bylo psane je pravda, Kimmel to podle me zvladl dobre, kdyz uz si pozval teda deti (to pominu)... Ale me jich teda tutinku prislo trochu lito, jak si z nich delal furt srandu - oni vazne nemohli tak rychle pochopit, jestli zertuje, nebo ne, nebo co se deje...

A s tema darkama uz me to teda prijde trosku prehnany.. Jestli sou tak slusni, jak vypadaji, tak spis ani nevi, jak se maji chovat, kdyz jsou tak moc obdarovani - coz by tomu jejich chovani rozpacitymu odpovidalo..

No proste tutinci! :)

192

Odpovědět

Škoda že se tolik styděli. Kdyby předváděl ten starší to, co v tom původním videu, tak by to byl nářez :D

211

Odpovědět

Nojby vole v ČR jsi už prorazil, každý tě tu už zná. Ukaž svoje umění světu, nauč se anglicky a zatrolluj na CBN, nebo ABC. Nám už totiž ty tvoje "výstupy" zajímavé nepříjdou.

190

Odpovědět

rozmazlenci

1873

Odpovědět

Kimmel si uvědomuje,že je nudný jak cip,tak si do pořadu zve děti, mláďata zvířat apod...A myslí si,že mu to pomůže...Pak jim ještě dá veřejně dárky,tak aby z toho byli všichni udělaní a myslí si,bůh ví jak si nestoupně na popularitě

1867

Odpovědět

Nechápu proč to má tak nízké hodnocení. Je asi jasné že tam nebudou padat takové vtipy, jako když tam přijde na návštěvu nějaké komik. Zkuste si ale vy představit že by jste měli 5 minut udržet s malými dětmi takovou konverzaci aby to pobavilo miliony diváků...
Myslím, že Jimmy to zvládl skvěle.

194

Další