Ocelot mi ukradl ponožkyBrave Wilderness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 26
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:7 279

Pro velký úspěch videa s ocelotem přinášíme další záběry, kde bude Kojot opět zrychtován mazlivým zvířátkem a tentokrát i okraden o náhradní ponožky.

Přepis titulků

To, s čím si teď hraju, je ocelotí mládě. Věděli jsme, že se tento ocelot vyskytuje poblíž. Jsme na poloostrově Osa. Tato maličká je sirotek. Byla vychována náhradní matkou, místní psovitou šelmou. Věděli jsme, že když v noci půjdeme touto stezkou, bude vysoká šance, že na ni narazíme. Svítil jsem svojí baterkou na obrovského slíďáka a najednou jsem uslyšel velké packy prodírající se pralesním podrostem.

Myslel jsem, že na mě něco útočí V podstatě to tak trochu bylo. Byl to ocelot. Ahoj! Jak můžete vidět, je dost přátelská, pokud nejste ponožka od Wigwam. Nemohla bys jít víc na světlo před kamery? Víte, vždycky s sebou nosím extra pár ponožek, když vyrážím do divočiny, a tyto Wigwamky se hodlají utkat tváří v tvář s ocelotem.

Koukněte na ty silné drápy a pořádné zuby. Cítím, jak je tato kočka silná. Můžete vidět jak si pomocí drápů drží mé prsty dál od sebe Také je vidět, jak drápy vysouvá a zatíná do ponožek. Stejně jako domácí kočka používá svoje přední i zadní nohy, aby se do nich zaryla.

Koukejte, jak je to úžasné. Ve skutečnosti je se svými drápy velice opatrná. Právě teď si hraje, dokonce i když popadne moji ruku, snaží se mi neublížit. Chce ublížit ponožkám. Koukejte. Dobrý výpad, dobrý výpad. Momentálně lov jenom procvičuje.

Jednu mi vzala. Hraje se mnou hru: Zkus ukrást Kojotovy ponožky. Někdo mi tam posviťte. Zrovna je pěkně v ráži. Nahoře mezi listy. Kdybych byl ocelotem, takhle nějak bych se kradl ke kořisti.

Pokusím se ukrást zpět svoji ponožku. Připravit, pozor, teď! Mám ji! - Teď se naštvala. - Není moc nadšená. Teď to přijde. Dobře, dobře. Ty zuby a drápy... a moje ruce v ponožkách proti ocelotovi.

Koukejte na to. Chce ji zpátky! Tady máš, tady máš. Proč si při hraní nesedne? Pozor! Opatrně, kamarádko! Dělej, to dáš. Kdybych byl její malý kamarád, takhle bychom si hráli.

Prosím, vyndej to. Máš v puse svou ponožku. Co? Prostě se chovám jako ocelot. Musím si dávat pozor na drápy. Hoď jí tu druhou. - Má ji. - Cítím v puse ponožku. Kam šla? Vidím tě! Tady máš.

Získám tuhle zpátky. Drápy! Tohle je šílený. Jsem v kostarickém deštném pralese, hraju si s mládětem ocelota a ono mi ukradne ponožku. Jsem Coyote Peterson. Buďte odvážní. Zůstaňte divocí. Uvidíme se u dalšího dobrodružství.

Pořád má tu ponožku. Hej! To je moje ponožka! To je moje ponožka. Slyšíš? Můžu dostat tu ponožku zpět? Hej, ocelote. Pokud si myslíte, že měření sil s malým ocelotem bylo super, podívejte se na celou epizodu.

A nezapomeňte odebírat a pridat se tak ke mě a mému štábu během této řady Breaking Trail. Myslím, že jsme v bodě, kdy jsem ocelota oficiálně utahal. Vezmu si ji s sebou do kapsy. Vejde se tam?

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dávejte s ním radši jenom tyhle roztomilé videa. Ty jeho challenge nejsou moc zábavné....Pro příště bych hlasoval pro video, kde má lenochoda. :)

32

Odpovědět

Jako správný Američan u sebe vždycky nosí jeden pár náhradních ponožek. If you now what I mean.... :D

10

Odpovědět

Možná to je kvůli pralesu a aby neměl na sobě mokré ponožky...

30

Odpovědět

Vždycky obdivuju tyhle lidi, co se prodírají prostředími, kde je čeká i smrt.
Co ale obdivuju ještě víc, jsou kameramani. Ti nikdy nebudou slavní jako Bear Grylls a podobní. Přesto se tam vydávají taky a riskují život. To mě vždycky fascinovalo, ať to byl National Geographic nebo jakýkoliv jiný pořad na tohle téma. :)

171

Odpovědět

Jsem rád, že kameraman řekl tu větu. Už jsem si myslel, že jenom mně dělá blbě ponožka v puse :D

71

Odpovědět

když to byla jeho ponožka tak proč ne

90

Odpovědět

+nevimjmeno2I kdyby nebyla, pokud ji zrovna neměl na noze (jakože říkal, že to jsou náhradní), tak to je pořád jen látka. Tak o co jde? ;)

170