Thumbnail play icon

Zpívající žábaBrave Wilderness

Přidat do sledovaných sérií 27
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:77
Počet zobrazení:3 454

Pes dělá haf, kráva dělá bů a žába? Ta umí dělat také pěkný rámus. Obrovský kostarický obojživelník s trochu poetický jménem hvízdalka pětiprstá o sobě umí dát hlasitě vědět, když se ocitne v úzkých. Kojot konečně jednu takovou chytí a předvede nám ji v plné kráse i zvuku.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vsadim se, že tygra by do ruky nechytil

10

Odpovědět

Zajímavé, že si tato žába "zvolila" mňoukání ;-)

50

Odpovědět

ahoj jsem k***t pítrsn a v dnešní odvážné divokosti roztáhnu další krátký obsah do 10minut

311

Odpovědět

ahoj, já jsem F Í F a líbí se mi videa malých roztomilých zvířátek, ale bojím se že na to lidi přijdou, protože musím vypadat jako kápo. co tomu videu dám, 1 nebo 5 hvězd, tady jsou i další možnosti?

52

Odpovědět

Nechápu ho. Jak někdo může natočit, takhle kouzelný videa, kdy se toho docela dost dozvíte on je tam neuvěřitelně sympatickej a vidíte s jakým zápalem to dělá. A pak se nechá kousnout kajmankou... :D Tohle bylo parádní video.

121

Odpovědět

Nevím, jak vás, ale mě vždycky Peterson, tak nadchne, že chci to zvířátko taky domů a chci se s ním pomazlit jako on :D Jde vidět že to dělá s obrovským nadšením a má do toho vážně zápal... Víc videí s ním :D

152

Odpovědět

Ježiši to je čuně. Ale za to kvákání to stálo. *****

31

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)