Sežvýkán kajmankouBrave Wilderness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 26
53 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:124
Počet zobrazení:9 119

Kajmanská želva sice nemá moc zubů, ale zato má velice ostrý a tvrdý zobák, který dnes zaboří do měkkého kojotího masíčka. 

Přepis titulků

Jsem Kojot Peterson a dnes se nechám kousnout obrovskou kajmankou supí. Jdeme na to. Připraveni? Jedna, dvě, tři! Právě tu sedím... Sakra, uklidni se. ...s dvacetikilovou kajmankou supí. Před pár měsíci jsem umístil na Instagram a Facebook fotku a položil otázku, jestli bych se měl nechat kousnout kajmankou.

Myslel jsem si, že řeknete: "Ne, Kojote, nedělej to." Ale překvapivě více než 95 % z vás řeklo: "Ano, chceme vidět, jak to vypadá, když tě hryzne kajmanka." Už mě bodl škorpion, prošpikoval dikobraz a zaútočil na mě grizzly. Ale z ničeho jsem nebyl tak nervózní jako z představy, že vložím ruku mezi čelisti této želvy. Pojďme se podívat, jak silný má skus.

Koukejte. Mohla by mi jednoduše ukousnout prst, takže nebudu dělat tohle. Ale udělám to, že vložím svoji ruku do želvích čelistí. Nejdříve to vyzkoušíme na krocaním stehýnku, které je stejně velké jako mé předloktí, abychom viděli, jakou škodu jsou tyto čelisti schopny napáchat. Věřím, že teď sedíte a říkáte si: "Kojote, ty jsi naprostý blázen."

Srdce mi tluče jako o závod a ano, myslím, že je to pořádná šílenost. Kdybyste říkali: "Ne, ne ne! Rozhodně to nedělej," asi bych do toho nešel. Ale když je vás tolik, co chcete vidět, jak mě kousne kajmanka supí, myslím, že bych to měl zkusit. Koupili jsme pár velkých krocaních stehen, abychom otestovali, jak silný skus má naše kajmanka.

Ty myslíš, že je to šílenost, Adame? Já bych do toho nešel. Podívejte se. Tohle je kus masa s kostí. Když se podíváte na mé předloktí, tak stehýnko je přibližně stejně široké. Je to vážně pořádné stehno. Moje ruka je na omak stejná. Všechno jsou svaly. Svaly na kosti. Uděláme to, že stehýnko připevníme na konec bambusu, natáhnu se s ním a nechám želvu, aby se do něj zakousla, abychom viděli, jak silně a hluboko se její čelisti zaboří do masa.

Jestli by dokázal maso prokousnout až na kost, nechci být vážně zraněn a dostat se do nemocnice. Pokud prokousne tohle stehno, rozhodně prokousne i moji ruku. Připraveni? - Jasně. - Fajn, tak sem toho draka přines. Polož ho sem nahoru.

Posuň ho trochu přes okraj kvůli lepším záběrům. Jdeme na to, lidi. Kajmanka supí se zakousne... ...do krocaního stehna. Svatá dobroto. Můj bože. Sakra, vidíte, jak hluboko do masa se jí zaryl zobák? Nevím, jestli se mi do toho chce. Bože, slyšeli jste to?

Nejvíc skousla, když jsi s tím pohnul. Z krocana nám toho zrovna moc nezbylo. Podívejte, to maso prostě odpadlo. Bylo to neporušené stehýnko. Její spodní zobák dokázal vyhloubit takovouhle díru. Já vám nevím. Na tom stehně napáchal pořádnou paseku. - Pojďme to ještě promyslet.

- Promysleme to. Dobře, vypni kameru. Kajmanka supí dokáže skousnout silou 215 kilogramů na centimetr čtvereční. Když jsem viděl, co udělala stehýnku, v žádném případě bych jí nedal ruku do tlamy bez ochrany. Promiňte, lidi. Člověku vyrostou prsty jen jednou. Pamatuj na to. Nicméně stále můžu podstoupit tuto malou experimentální výzvu. Rozhodli jsme se udělat na ruce výztuhu pomocí samofixační bandáže, čtyř dlah a sportovní pásky.

Doufám, že tato kombinace mi poskytne dostatečnou ochranu před kousnutím. Tohle není dobrý nápad. Děti, tohle rozhodně nikdy doma nezkoušejte. A pro těch 95 % z vás, co mě k tomuhle přemluvilo: Díky, lidi. Páni, to byl skus. Znělo to, jako by ťala sekáčkem na maso.

Ano, je to zlé. A do tohohle hodlám dát svoji ruku. Všichni připraveni? Jsem nervózní, opravdu nervózní. Dobře. Jsem Kojot Peterson a chystám se vstoupit do ringu s kajmankou supí. Adame, držíš ji pevně? Marku, jsi připraven? GoPro připravena?

Do toho. Připraveni? Raz, dva tři. Slyšel jsem, jak se rozlomil bambus. Panebože! Je skrz, prošel skrz přímo do ruky. Prošlo to skrz bambus rovnou do ruky. Jo, provrtala mi kůži. Rozhodně to cítím.

Znova do toho asi nepůjdu. Jsi v pořádku? Myslím, že její zobák rozhodně prošel skrz. Přímo tudy, můžete tu vidět díru. Proklouzl mezi bambusy... a prošel až do ruky. Sice mi nezlomila ruku, ale ten tlak byl silnější, než cokoliv, co jsem v dosavadním životě zažil.

Prostě obrovská tíha. Cítil jsem, jak se bambus napíná až k prasknutí. Potom se přesunula ke straně a jeho zobák projel skrz. Vydržte chvilku. Jak se mi zvedla hladina adrenalinu, myslím... Je ti na zvracení? Jo, přesně tak. Začíná mě to bolet.

Ruka mi pulzuje. Je možné, že mi poškodil cévy v ruce. Nepokoušejte se chytat tato zvířata. Neprovokujte je. Pokud vás pokoušou, dopadnete opravu špatně. Ruka mi teď pořádně pulzuje. To byla šílená zkušenost. Říkali jste si to to, tak jsem byl ožvýkán dvacetikilovou kajmankou supí. Tento chlapík byl úžasný asistent. Budu mu říkat Velký žvejkal.

Vrátím ho zpátky do lousianských stojatých vod. Měj se, kamaráde, uvidíme se později. Díky za kousnutí. Úžasná první řada Dragon Tails. Chytili jsme pár obřích želv a schytali pár slušných kousanců. Bohužel jsme nepokořili světový rekord. Ale nemějte obavy, čeká nás totiž další řada.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teď vážně lidi, kdy se z nás stali sadisti?

30

Odpovědět

prehrava jak hérečka

40

Odpovědět

04:35

01

Odpovědět

To je ale debil...

31

Odpovědět

Takový Láďa Hruška v lese no

210

Odpovědět

Nechat se pokousat kajmankou přes bambus je jako lízat zmrzlinu přes sklo

143

Odpovědět

To jako vážně? Viděl jsi to video vůbec? Ty by jsi vložil ruku někam kde jsi předtím viděl, že ta "ruka" (to stehno) v podstatě bylo rozdrcené? To jsi buď superman nebo blbec. Ale to nezjistíme, protože se k tomu neodhodláš (chytat kajmanku), nic ve zlým, asi většina lidí by to nedělala

55

Odpovědět

+RespektPopravdě stačila ta demonstace na tom kuřeti.. to s tou rukou bylo trapné divadlo. V Česku žije želva bahenní tak až bude teplo tak půjdu na lov

60

Odpovědět

jezis zas tenhle sasek..

103

Odpovědět

todle je strašná šaškárna a divadlo... je spousta lepších přírodovědných videí, kde nic nefejkujou

240

Odpovědět

Právě že je to šaškárna. Já se zasmál jeho stupidnímu názoru, že když to lidi chtěj, že to musí zkusit ačkoliv je to totální kravina. O tom, že mu prokousla ruku ani nemluvě.

60

Odpovědět

Když tak pošli tipy na jiné přírodovědné kanály s kvalitním obsahem. Pokud se nám něco zalíbí, rádi se do toho pustíme. ;-)

80

Odpovědět

Odpovědět

ako ja som chcel vidiet striekajucu krv a oni mu to ani nedali dole......

20

Odpovědět

Hérečka.

90

Odpovědět

AKCE OD 4:36 !!!!! takže zapnout adblock a přeskočte to tam :) prostě další debílek co dělá hovadiny aby byl vůbec zajímaví začal z ničeho a tváří se jako by tu byl už 10 let :D co bude příště kopnutí do koulí od nasrané feministky ? :) úrovní by to odpovídalo admin to zase těžce nedává a vymíšlí hovadinky na překlad :D

811

Odpovědět

Mám se nechat pokousat bezdomovcem?

340

Odpovědět

prosim uz prestante tohto k0k0ta petersna ci jak sa vola prekladat. toto je vhodne akurat tak pre primitivnych amikov. polhodinove obkecy, trapnucke recicky, nafukovanie napatia, atd atd...a potom samotna "akcia" ma par sekund. je to idiot, je to trpane a ludi to tu na vč ani moc nebavi. strata času s prekladom.

1818

Odpovědět

Já bych třeba rád viděl, jak se nechá spolknout anakondou, asi mu napíšu :D

92

Odpovědět

Je to debil. Nijak jinak se to video komentovat ani nedá.

165

Další