Britský spratek trolluje lidi

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 187
Počet zobrazení:18 911

Jack Jones z YouTube kanálu jackjonestv natáčí různé nachytávky a vine videa. Následující video je kompilací falešných hovorů, kterými se Jack snaží znechutit či vystrašit lidi poblíž.

Přepis titulků

Mami, už jsem ti říkal, že jsem ti to dildo z šuplíku nebral. To je nechutné! Ahoj, krasavče, jak se máš? Ahoj, mami. Mám špatné zprávy. Byl jsem dnes u doktora a prý jsem něco chytil. Prý je to velmi nakažlivé, nemám s nikým přijít do styku. Já vím, je to hrozné.

Opravdu hrozné. Ahoj, zlato. Počkej, zpomal. Pořád krvácíš? Neříkal jsem snad, že nemáme zkoušet anál? Příště použijeme lubrikant, ano? Ahoj, zlato. Stojí mi jak blázen a nevím, co s tím.

No to je tedy odporné! Čau, kámo! Co se děje? Jo, teď stojí vedle mě. Mám ji obrat teď, a nebo až před obchodem? Už teď? Slečno... Copak, kámo?

Jo, stojím vedle jedný kočky. Má krásný, dlouhý vlasy. Kurva, já nejsem holka! Mami? Představ si, že mě třikrát podvedla. Co mám dělat? Nechci ji opustit, miluju ji. - Chlapče? - Ano? - Proč ji nepošleš do prdele? - Dobře. Ahoj, mami.

Cože? Pokoj jsem si uklízel. Je uklizený. Tak si ho ukliď sama, to je ženská práce. Ty jeden spratku! Ahoj, mami. Mám takový menší problém. Připosral jsem se a nevím, co mám teď dělat. Co mám dělat?

Teče mi to už po noze. Chlapče, nechceš kapesníček?

Komentáře (58)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

00:07 Robby, jsi to ty? :D

20

Odpovědět

Co je na tom proboha nahraného a trapného? :D Je to jednoduchá sranda a nemyslím si, že by to s babičkama musel nahrát:))

870

Odpovědět

Nad čím tady furt rozumujete? Protože si to natáčí na kameru, kterou drží v ruce, znamená, že je to celé nahrané?
1. Lidi se odhodlají k reakci dřív, než se na autora podívají (to už by jim bylo jedno, i kdyby v ruce držel ranní stolici)
2. Většina scén je se staršími lidmi. Pochybuju, že tihle lidi sedí denno denně u youtubu a sledují "prank videos". Vůbec netuší, že po světě chodí magoři s "krabičkama" v ruce, na které si natáčejí reakce na fiktivní hlášky. To si jako myslíte, že ten člověk se podíván na toho týpka a řekne si: "Jo ahaaaa, prank! Teď jsem si všiml té kamery v ruce. To se povdelo!"
Kdo je na na 100% přesvědčenej, že je to fake, tak je sám pitchus.

492

Odpovědět

Z čeho si asi nadělal do textilu...

31

Odpovědět

Skvěle jsem se u videa pobavil. Pak jsem si jako u vždycky sjel dolu a začal číst komentáře. A hned jsem měl zase náladu na bodu mrazu. To prostě nemůžete na chvilku vypnout a jen se dobře pobavit? Musíte furt řešit jestli je to nahraný nebo ne? I kdyby to bylo předem připravený, tak je to opravdu dobře udělaný...

1265

Odpovědět

Když se nad tím víc zamyslíš, je to jak rozdíl mezi pravým a falešným orgasmem.

531

Odpovědět

není ta jedna babka tam třikrát?

203

Odpovědět

nebude to stejnej problém jako s asiatama? ...že všichni vypadají stejně? :D

341

Odpovědět

Bylo to dost funny pak jsem si precetl komentare tady a sel jsem na YT. Tam jsme si precetl vic komentaru a podival se na vic videi od autora no a ted jsem smutnej. GJ internete gj.

22

Odpovědět

udělal jsem to samé

00

Odpovědět

1:20 to úplne prezradilo, že je to celé fejk. A chlapík je nejaký gerontofil

33

Odpovědět

To tady všem těm dementům vážně nedochází, že to je autentický? Absolutně netušíte, jakou kameru v tý ruce má, zjevně si ale představujete IMAX kameru, když tvrdíte "jak si mohli nevšimnout kamery?!?!?!" *baby rage*
Co když má minikameru a ještě v něčem schovanou? Co když má jen obyč malou GoPro, o který 99.9 % důchodců absolutně nic neví

Samej idiot, smutný :(

1713

Odpovědět

smutný je,že podle reakcí nepoznáš co je autentický a co není :(

68

Odpovědět

+TomasinhooTomasinhoo další expert na tvorbu videií a lidskou psychologii, který pozná z krátké ukázky, jak který člověk reaguje na konktréní podněty, a že takto by nikdy nikdy nikdy člověk nemohl v reálném světě za žádných okolností reagovat... ach bože.

82

Odpovědět

Jasně... všechny podle dementního vertikálního natočení obrazu napadli různé zběsilosti přesně jako tebe IMAX kamera a GoPro, jen nikomu není jasné, že se jedná o mobil, který mu následně chybí k tomu, aby něměl v druhé ruce u ucha jen prázdnou dlaň. Ty jsi tak pronikavě chytrý a všichni takoví idioti, no vážně hrůza. A teď vážně bez sarkasmu: To že nenatáčí na nic jiného než mobil, to tady snad napadá jenom tebe, tak kdo je tady potom idiot?

Podkopávání autentičnosti videa tady však nerozumím. Nějak tam nevidím nic tak neuvěřitelného. Tady si asi představují někteří natočení takového videa jak Hurvínek válku, tedy že to co vidíme ve videu, je natočeno na jeden zátah se 100% úspěšností povedených reakcí lidí okolo, a tedy že to musí být hned celé nahrané divadlo. Blbost. Samozřejmě tam nebude dávat záběry, kdy se na něj ve většině případů lidi jen podívají a odejdou, případně ho s viditelně natáčejícím mobilem prokouknou, aby si náhodou pár podezřívavých jedinců nemyslelo, jaký to je fake.

103

Odpovědět

+R3diGoPro kamera je zběsilost? Tak to pak jo :) Kterej mobil má takovejhle poměr stran prosím? Čekam že mi sem všechny vypíšeš... protože jich moc nebude ;) Tak teď se předveď, pane chytráku.
Škoda žes mi nevyvrátil i to, že může mít tu kameru v nečem schovanou :( Pak bys byl dokonalej trotl

13

Odpovědět

+R3dieXe: Poměr stran je v záběrech různý, buď je to klasický 4:3 na výšku anebo 1:1 - evidentně ořezaný formát, ať už z videa na výšku nebo na šířku. Samozřejmě i to první může být ořezané z 16:9, aby z toho nebyla jen úzká nudle. Naopak, kdo by na GoPro točil vertikálně? Navíc právě GoPro v základu točí 16:9.

00

Odpovědět

Babka v 1:21 je nejlepší. :D Ať je to nahraný, nebo ne, zasmála jsem se a to stačí. :)

250

Odpovědět

Ta "You are so rude" babka je na facku. :D

99

Odpovědět

Škoda, že místo skryté a horizontálního úhlu kamery udělal pravý opak.

61

Odpovědět

za týden to budou určitě kopírovat ViralBrothers :D

1710

Odpovědět

To jo, z***i.

1132

Odpovědět

Oni jsou jak Cimrman, vždycky vymyslí nějaký vlstní a originální nápad, ale bohužel ho někdo dá na youtube pár měsíců před nima

783

Odpovědět

Zajímavé je, že ve 1:03, když zavolá na slečnu, nemá v ruce žádný telefon....

137

Odpovědět

:D Toho jsem si ani nevšim. U tý ženský je to nejlíp vidět, ale když se podíváš pořádně, tak nemá mobil nikde...

200

Odpovědět

A co je na tom zajímavýho??? :O

21

Odpovědět

Jedna technická. Kdo ho natáčel tak nenápadně, že ho ti lidé neviděli ?

376

Odpovědět

taky sem si rikal jak to asi nataci aby to nikoho netrklo (pokud to teda neni domluveny), vem si ze jednou rukou volas a druhou se opiras jen v ni navic drzis telefon, jako nezda se mi to nerealny :)

82

Odpovědět

On sám, demente... -_- really??

217
Další