Vypadni odsud!Bruiser

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:308
Počet zobrazení:11 128

Pedantský Matt Holness a jeho zoufalá žena Olivia Colman pořádají večírek. Otázka je, kolik hostů se zdrží až do konce.

Poznámka: Ve videu jsou zmínění dva slavní černošští boxeři, Joe Louis a Frank Bruno. Joe Louis byl mistrem světa dlouhých 11 let a 10 měsíců, což je dodnes rekord.

 

Přepis titulků

-To je Sheila, bydlí naproti. -Sheilo, jsem rád, že jsi dorazila. Představím tě: Rob, Keith, jeho žena Cyn, zkratka pro Cynthia, Les, Carol, Jill, Dave, další Les a Susan. -Pamatuješ si to? -Jo. Fajn, kdo sedí vedle Jill? -Cože? -Kdo sedí vedle Jill? To víš, ne? -Rone, prosím. Řekla, že si to pamatuje.

Carol? Tohle je Carol! Tak znova, kdo sedí vedle Jill? -Les? -Les? Ti jsou tu dva. -Chytá se stébla, Rone. -Já vím. -Tak jo, měla bys jít. -Rone. Ztrať se, vypadni odsud! Dělej, vypadni odsud!

Tohle chceme probourat... -Znáš Samanthu Jaynes? -Jo. Jaká je doopravdy? No, neznám ji osobně. Jak jinak bys ji znal? -Rone. -Ne, řekl, že ji zná. Slyšel jsem o ní, tak jsem to myslel. Kdybych se ptal na tohle, tak to tak zformuluju.

Ale já se ptal, zda ji znáš, tys řekl jo, tak jaká je? -Nezná ji, Rone, lhal. -Já vím. Dělej, vypadni odsud! Vypadni! -Pojď, zlato. -Ona může zůstat. Nemám otevřít okno? Tohle je moje Motorola StarTAC 70. Spíš Star Trek 70.

Teleportuj mě, Scotty. To bylo co? Kapitán Kirk, který to však nikdy neřekl. -Vidíš, Rone, věděl to, může tu zůstat? -Jo. -Takže ty jsi znalec Star Treku? -Takový můj koníček. -Fajn, kdo hrál doktora Spocka? -Leonard Nimoy. Ten hrál pana Spocka. Doktor Spock byl dětský psychiatr. Vypadni! Oba dva, vypadněte odsud!

Okna směřují na sever, takže tu je málo světla. Těžko už přijde takový šampión v těžké váze, jako byl Louis. Měl pohyby jako sportovec, jako Carl Lee. Je to opravdový rohovník, pravý boxer. Ne ranař a svalovec jako to monstrum Bruno. Jo, monstrum. -To bylo co? -Frankenstein. Bruno akorát nemá šrouby v krku.

Doktor Frankenstein je jméno stvořitele monstra, že? Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

čisto ako môj bývali šéf

70

Odpovědět

veľmi dobre :D

142

Odpovědět

Už nikdy se nedozvíme osud té poslední přeživší duše.....

530

Odpovědět

"No, zůstala jsem tady sama"
"Jak to myslíš, ještě jsme tady my"
...
...
...
The end

20