JÁ NEJSEM ***!Bruiser

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:392
Počet zobrazení:12 242

Jak to taky může dopadnout, když nad něčím přehnaně přemýšlíte, nám ukáže Martin Freeman v několika skečích z pořadu Bruiser.

Přepis titulků

Dělej, než někdo přijde. Sakra! Pohni, čurej! Bude si myslet, že jsem gay, že tu chodím pozorovat pindíky, sakra! Ale ne, viděl mě, jak se na něj dívám. Myslí si, že jsem koukal na jeho pindíka. To ne, koukal jsem na jeho kotlety, jsou obří...

sakra! Všiml si, že na něj hledím. Rovnou mu řekni: "Chceš jít ke mně?" Co mám dělat? JÁ NEJSEM GAY! Bytový textil, bytový textil. A, tamhle. Ale ne. Sakra! Všichni si myslí, že obhlížím kalhotky.

Co mám dělat? Dívej se dopředu. Ne, to vypadá, že se snažím nedívat, ale že se určitě dívám. Sakra, všimla si, že se dívám na její podprsenku. Myslí si, že si ji představuju v té krajkové podprsence v její ložnici, jak flirtuje, že jsem chlípný a úchylný šmírák. Co mám dělat? JÁ NEJSEM ÚCHYL! Ale ne, proč dal Dave sraz tady?

Proč nejdu jinam? Budou si myslet, že obtěžuju děti. Sakra! Já se nedívám na děti. Jen tudy procházím. Ale co když na mě Dave už čeká? Budou si myslet, že se tu plížím a chci jedno z dětí oddělit od skupiny, že jsem posedlý malými dětmi, že mě vzrušuje, když je pozoruju, že chci jedno popadnout a ublížit mu.

JÁ NEJSEM PEDOFIL! Proboha. Jde přede mnou hezká holka. Bude mít strach. Už slyší moje těžké, mužské kroky. Měl bych ji předběhnout, aby věděla, že ji nesleduju. Ne, to by vypadalo jako útok. Zpomalím. Ne, to ji vyděsí. Zastavím se. Ne, lidi si budou myslet, že tady číhám. Sakra!

Co mám dělat? JÁ NEJSEM STALKER! Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zdá se mi to, nebo kvalita videí klesá úměrně tomu jak přibývají reklamy?

3518

Odpovědět

Ja nemám také myšlienky..mne je jedno kto si čo myslí :)

126

Odpovědět

Brutální..... někdy si taky takhle připadám :D :D :D :D

512

Odpovědět

Nemá nosit tyhle brejle :D

640

Odpovědět

A bundu! :D

340

Odpovědět

+5825A ten účes! :D

310

Odpovědět

+JohnSorrowA jeho chůze!!! :D

120

Odpovědět

+5825A hlavu .D

30

Odpovědět

Řekl bych, že takovouhle kadenci myšlenek mají ženy, teda asi o jiném tématu.

410