Bruno Mars - The Lazy Song

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:715
Počet zobrazení:15 128
Ode dneška budou každou neděli Aktuální hity opět ode mě. Mám úspěšně po maturitě a hodně dlouhé prázdniny. :) Mým posledním příspěvkem byl Travie McCoy ft. Bruno Mars - Billionaire - hit minulého léta. Dnes pro vás mám hit letošního léta od stejného autora - Bruna Marse - The Lazy Song. Všichni tuto píseň určitě dobře znáte z rádií, ale možná nevíte, o čem je nebo jste ještě neviděli videoklip. Tak právě pro vás je tu dnešní překlad.

Přepis titulků

Přeložil: m@es www.videacesky.cz Dneska se mi vůbec do ničeho nechce. Chci jen ležet v posteli. Nechce se mi zvedat telefon, takže mi nechte vzkaz po pípnutí. Přísahám, že dneska nebudu dělat nic. Hodím si nohy nahoru a budu zírat do větráku. Zapnu televizi a ruku si strčím do kalhot. Nikdo mi to nemůže zakázat.

Budu se válet na gauči, relaxovat ve svém županu. Pustím si MTV, aby mě mohli naučit trsat. Protože ve svém hradu jsem svým pánem. Ó ano, řekl jsem to, přesně tak, řekl jsem to, protože můžu. Dneska se mi vůbec do ničeho nechce. Chci jen ležet v posteli. Nechce se mi zvedat telefon, takže mi nechte vzkaz po pípnutí. Přísahám, že dneska nebudu dělat nic.

Absolutně nic. Absolutně nic. Zítra vstanu a pořádně si zaposiluju, potkám krásnou holku a pěkně si s ní užiju. A bude křičet: "To je úžasný.“ Ó můj bože, to je úžasný. Možná jen tak z nudy vystuduji vysokou školu. Vsadím se, že by na mě byl táta pyšný.

Promiň, tati, ale prostě budeš muset počkat. Ó ano, řekl jsem to, přesně tak, řekl jsem to, protože můžu. Dneska se mi vůbec do ničeho nechce. Chci jen ležet v posteli. Nechce se mi zvedat telefon, takže mi nechte vzkaz po pípnutí. Přísahám, že dneska nebudu dělat nic. Ne, nebudu si česat vlasy, protože se nikam nechystám.

Ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, né. Budu se procházet na Adama a nechám všechno viset. Jo, jo, jo, jo, jo, jo, jo, jo, jo, jó. Dneska se mi vůbec do ničeho nechce. Chci jen ležet v posteli. Nechce se mi zvedat telefon, takže mi nechte vzkaz po pípnutí. Přísahám, že dneska nebudu dělat nic.

Absolutně nic. Absolutně nic. Absolutně nic.

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bezkonkurečně nejlepší písnička a originální klip no prostě SKVĚLÝ :)

192

Odpovědět

Doplňte sem tohle http://www.youtube.com/watch?v=dULOjT9GYdQ ^^ To je taky pěkný klip. :-)

191

Odpovědět

zvedlo mi to náladu a dnes se podle toho budu řídit.

191

Odpovědět

Úplnej křiženec Johnyho Brava a flanelovýho Ella Borlenda z Kutila Tima :-D

181

Odpovědět

dobre :)

181

Odpovědět

nejlepší song :)

181

Odpovědět

Miluju opice :DD

191

Odpovědět

Ta verze s Leonardem Nimoyem je opravdu lepší. Ta část s Williamem Shatnerem mě totálně odrovnala, víc než kdejaké komediální video.

181

Odpovědět

To by mě zajímalo jak vycvičil ty opice...

195

Odpovědět

já tady hlavně obdivuji ten nápad...mohl se natočit trapnej klip jak zpívá v posteli, ale oni raději tohle...určitě 10/10

181

Odpovědět

Jerrek : Neboj sa , nie si jediny :D ked som to prvykrat videl tak moja prva myslienka bola " Aha 6 opic " :D

180

Odpovědět

Som jediný kto si všimol, že sa ten Bruno Mars dosť podobá na tie opice. Chcem povedať... v niektorých momentoch som ho nevedel nájsť :-D

180

Odpovědět

Jako takhle pisnicka je fakt dokonala :D Tu opici masku chci :D

180

Odpovědět

S Leonardem Nimoyem je mnohem lepší

180

Odpovědět

nechcete sem pridat i tu verzi se "Spockem"? :D ta se mi libi o moc vice :) http://www.youtube.com/watch?v=dULOjT9GYdQ

181

Další