Travie McCoy ft. Bruno Mars - Billionaire

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:428
Počet zobrazení:5 464

Opět vás vítám u nedělních Aktuálních hitů. Dnes pro vás mám hit minulého léta - píseň Billionaire od Travieho McCoye a Bruna Marse.

V písni se objevuje narážka na organizaci FEMA. Je to organizace, která je často kritizována za špatnou pomoc obětem hurikánu Katrina.

 

Přepis titulků

Chtěl bych být miliardářem tak kurevsky moc. Koupit si všechny ty věci, které jsem nikdy neměl. Chtěl bych být na přední straně časopisu Forbes, usmívat se vedle Oprah a královny. Pokaždé, když zavřu oči, vidím své jméno v záři reflektorů. Každou noc jiné město. Přísahám.

Svět by se měl radši připravit na to, až budu miliardářem. Jo, měl bych show jako Oprah, kterou bych moderoval. Každej den by byl štědrej. Dejte mi svůj dopis pro Ježíška. Asi bych udělal to, co udělali Angelina a Brad Pittovi, a adoptoval pár dětí, co nikdy nic neměly. Rozdal bych pár mercedesů, prostě paní, vezměte si ho.

A v neposlední řadě bych někomu splnil jeho poslední přání. Už je to pár měsíců, co jsem nezadanej. Můžeš mi říkat Travísek, ale zvonkem zvonit nebudu. Chápete to? Asi bych navštívil místo, kde udeřil hurikán Katrina a určitě udělal mnohem víc než FEMA. Jo, na mě nemůžeš zapomenout, hlupáku. Kamkoliv přijdu, bude hrát moje vlastní znělka.

Pokaždé, když zavřu oči.... Copak vidíš, copak vidíš? ..vidím své jméno v záři reflektorů. Jo, a co dál? Každou noc jiné město. Přísahám. Svět by se měl radši připravit na to, až budu miliardářem.

Na to, až budu miliardářem. Budu hrát basketbal s prezidentem, smečovat jeho delegáty. Pak pochválím jeho politickou etiketu. Jen tak z hecu vyhodím pár milionů do vzduchu. Ale budu mít pětky, dvacítky, desítky a stovky zvlášť. Jo, budu v úplně nové daňové třídě. Jsme v krizi, ale na to já seru.

Asi vezmu, co mi zbylo, a rozdělím to, aby každej, koho mám rád, dostal pár babek. Ani jedno bříško, co znám, nebude vědět, co je to hlad. Všichni budou dobře jíst a sladce spát. Vím, že máme všichni podobný sen. Vytáhněte z kapsy peněženku, dejte ji do vzduchu a zpívejte... Chtěl bych být miliardářem tak kurevsky moc. Tak moc.

Koupit si všechny ty věci, které jsem nikdy neměl. Koupit si všechno. Chtěl bych být na přední straně časopisu Forbes, usmívat se vedle Oprah a královny. Jak je, Oprah? Pokaždé, když zavřu oči... Copak vidíš, copak vidíš? ...vidím své jméno v záři reflektorů.

Jo, a co dál? Každou noc jiné město. Přísahám. Svět by se měl radši připravit na to, až budu miliardářem. Na to, až budu miliardářem. Chtěl bych být miliardářem tak kurevsky moc.

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dobreeee moc tak čau moc štesty :)

180

Odpovědět

je to dobre ale mnely bi natočit delšy klip niak moccccccccc dobre:) :( :( :)

181

Odpovědět

Hrozný text co nestojí za překlad 3/10

1814

Odpovědět

DMX - Lord Give Me A Sign ... http://www.youtube.com/watch?v=U8U_gR58eJU
prelozte
toto :)

180

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=tquQ2Plrdk4

Pokud
tohle přeložíte, tak máte můj respekt. Pořád je to tady samej Eminem, ale chtělo by to lidem ukázat i něco jinýho.

183

Odpovědět

ved to ma taky lahky text ze to snad ani netrebalo prekladat ...

181

Odpovědět

Aslan : Firework už tu je, stačí heldat

181

Odpovědět

No hot chicks there! But still.. awesome song, awesome clip!

180

Odpovědět

No výborně....Bruno z Marsu přicestoval až k nám, na videačesky...mimozemská návštěva tu ještě nebyla, pokud pominu troopery :D

181

Odpovědět

Prosím, přeložíte i song od P!nk - Fuckin´ Perfect a od Katy Perry - Firework?

180

Odpovědět

JohnFisa: Mě nepřipadne, že by byla písnička zpívaná britskou angličtinou....

181

Odpovědět

souhlasim, paradni

180

Odpovědět

jeden z nejlepších songů vůbec.. :)

180

Odpovědět

a miliardar je -miliarder-?omg

180

Odpovědět

Áh! Děkuju moc za překlad, písničku zbožňuju :) a nejlepší je Travieho "What up, Oprah" :D

180

Další