India.Arie - Video

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:3 669

India.Arie není v českých luzích a hájích příliš známé jméno. Asi ji neuslyšíte v rádiích ani v televizních hitparádách, i přesto, že dělá skvělou muziku. Ale tak už to chodí. Hraje se to, co je in a mnoho umělců upadá v zapomnění. Abyste aspoň vy tuto skvělou černošskou zpěvačku poznali (pokud ji už neznáte), přeložil jsem pro vás jednu z jejích nejznámějších písní s názvem Video z jejího debutového alba Acoustic Soul (2001). India.Arie vydala dohromady už čtyři alba, přičemž to poslední vyšlo loni. Pokud vás zaujme, určitě si od ní něco sežeňte. Pokud máte rádi soul a r'n'b, určitě nebudete zklamáni.

Přepis titulků

Někdy si nohy oholíma někdy ne. Někdy se ráno učešua někdy na to kašlu. Kouknu, jak venku fouká vítr,a možná si i nalakuju nehty. Záleží na tom,jakou mám zrovna náladu. Nejsem normální holka z tvého videa. Nemám postavu supermodelky, ale naučila jsem se sebe samubezpodmínečně milovat, protože jsem královna.

Nejsem normální holka z tvého videa. Má cena není dána cenou mého oblečení. Ať si na sebe vezmu cokoliv,vždycky budu ta India.Arie. Když se podívám do zrcadla,vidím jenom sebe samotnou. Každá piha na mém obličeji je tam,kde má být. Vím, že na mně můj Stvořitel nezanechal chybičku. Mé nohy, má stehna, mé rty, mé oči... s tím vším jsem naprosto spokojená.

Nejsem normální holka z tvého videa. Nemám postavu supermodelky, ale naučila jsem se sebe samubezpodmínečně milovat, protože jsem královna. Nejsem normální holka z tvého videa. Má cena není dána cenou mého oblečení. Ať si na sebe vezmu cokoliv,vždycky budu ta India.Arie. To jsem něco míň,když nenosím punčochy?

Moje máma říkala: "Nezáleží na tom, co máš na sobě,ale co máš v sobě." Ale došla jsem k závěru,že je to všechno jenom iluze. Je v tom pěkný nepořádek. Nesprávný úsudek, ohromný klam. Něco se musí změnit. Neurážejte se.Tohle je jen můj názor. Co říkám, není dáno.

Tohle je jenom zpověďna základě mých zkušeností a já se o ni s vámi přišla podělit. S ničím si nelamte hlavua vydejte se do světa zazářit. Vyčistěte svou mysl.Teď je ta správná doba. Sůl odložte na poličku. Jděte a milujte se,protože všechno bude fajn. Nejsem normální holka z tvého videa. Nemám postavu supermodelky, ale naučila jsem se sebe samubezpodmínečně milovat, protože jsem královna.

Nejsem normální holka z tvého videa. Má cena není dána cenou mého oblečení. Ať si na sebe vezmu cokoliv,vždycky budu ta India.Arie. Nech si svoje nóbl drinkya luxusní kožichy. Ty ke spokojenosti nepotřebuju. Nech si svá drahá auta i svůj kaviár.

Mně postačí tahle kytara. Nech si svoje šampaňské i svou pistoli. Radši bych nějaký poklad. Nepotřebuju tvůj silikon.Mně stačí to, co mám. To, co mi nadělil Bůh, je fajn. Nejsem normální holka z tvého videa. Nemám postavu supermodelky, ale naučila jsem se sebe samubezpodmínečně milovat, protože jsem královna.

Nejsem normální holka z tvého videa. Má cena není dána cenou mého oblečení. Ať si na sebe vezmu cokoliv,vždycky budu ta India.Arie. Překlad: BugHer0www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

pozitivně....tohle by měl někdo pusit těm 12-ti letejm holkám, co se za každou cenu musej oblíknout jak Hannah Montana a kdo takovej není, toho pomlouvaj...fakt se mi to moc líbilo

180

Odpovědět

mája: Myšleno pozitivně nebo negativně? :-D

180

Odpovědět

nemám slov

180

Odpovědět

super song 8)

180

Odpovědět

Stačí mít slušnej prohlížeč ... třeba Firefox s pluginou Download Helper.

180

Odpovědět

aTube Catcher

180

Odpovědět

Jakým programem stahujete videa z youtube??

180