SugaRush Beat Company - L-O-V-E

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:151
Počet zobrazení:3 214

V dnešním vydání Alternativního okénka se podíváme zase trochu jinam. Čeká nás totiž převážně soulová kapela SugaRush Beat Company.

Soul je mixem stylu zvaného Rhythm and Blues (tedy RnB) a gospelové hudby. Souloví zpěváci často využívají při zpěvu improvizaci v podobě všelijakých kudrlinek a doprovodných zvuků. Dále je pro soul typická komunikace sólisty se sborem. To vše v dnešní písni uvidíte.

Na tuto kapelu, jejíž jméno asi 99 % z vás nic neřekne, jsem narazil díky seriálu Chirurgové, což je podle mě seriál s nejlepším soundtrackem, co znám. Tvůrci sice nepoužívají v seriálu autorské skladby a shánějí hudbu od nejrůznějších interpretů, ale většinou vybírají chytlavé a úderné písně od indie hudebníků a k seriálu se to perfektně hodí. SugaRush jsem si našel, jakmile jsem slyšel v Chirurzích zaznít skladbu They Said I Said. Okamžitě jsem si zjistil, že se jedná o tříčlennou kapelu složenou z amerického soulového zpěváka Rahsaana Pattersona, dánské zpěvačky Idy Corr a australského producenta Jaze Rogerse. Jejich debutové album jsem se nejdřív snažil sehnat tou "lehčí cestou", ale zjistil jsem, že je tahle kapela tak málo známá, že se ani jejich album nedá nikde najít. Proto jsem se rozhodl pro plán B a koupil jsem si ho z jednoho internetového obchodu v MP3 formátu asi za 160 Kč. Album jsem si stáhl, poslechl a okamžitě jsem se zamiloval. Většinou na něm nepřeskakuji ani jednu skladbu. SugaRush dělají velmi podmanivou hudbu, kterou obohacují originálním způsobem výjimečné hlasy Rahsaana a Idy. Rahseenův hlas je vážně neuvěřitelný, o čemž se můžete sami přesvědčit v následujícím klipu k písni L-O-V-E.

Už z názvu je patrné, že se jedná o romantickou píseň. Nemá ani příliš složitý text, ale ta hudba a ty hlasy... to je prostě něco pro mé ucho. :-) Možná to bude připadat mnohým z vás jako "průměrná odrhovačka", ale já osobně v tom vidím víc a SugaRush dodnes poslouchám. Jsem moc zvědav na vaše názory. ;-)

Oficiální videoklip:

Přepis titulků

Byl jsem ti pořád v patách. Jako nějaká malá povrchní středoškolačka. Musel jsem zjistit, jak se jmenuješ. Najít cestu, kterou bych se ti dostal pod kůži. - Tobě! - Díky tobě jsem se zasnil. Jaké by to asi bylo... zlato? - Ucítit to hřmění.

- Cítit hřmění... - Tvé bouřky. - Hřmění tvé bouřky. - Hřmění tvého údivu. - A doteku. Věř mi, že to byla... - L. - L je láska jako řemen. - O. - O, je to vážně láska. - V. - V je velmi dobrá láska. - E. - Energie pro každý můj den. - L.

- L je láska jako řemen. - O. - O, je to vážně láska. - V. - V je velmi dobrá láska. - E. - Věř mi, že to byla ona. Jsem závislý. Byl to osud, abys věděla. Zlato, já byl zrozen, abych tě miloval. A ty jsi byla zrozena, abys mi zamotala hlavu. Nestojím o doporučení od doktora.

Vážně ne! Nechci jeho medicínu, já potřebuju tu tvou! - L. - L je láska jako řemen. - O. - O, je to vážně láska. - V. - V je velmi dobrá láska. - E. - Energie pro každý můj den. - L. - L je láska jako řemen. - O.

- O, je to vážně láska. - V. - V je velmi dobrá láska. - E. - Věř mi, že to byla ona. Teď tu jen tak sedím a snažím se ze všech sil tuhle dobu nějak přečkat. Bohužel odtud není úniku. - Potřebuju tě hned teď. - Potřebuju tě hned teď. Zlato, přijď a... Zlato, přijď a vysvoboď mě! - L.

- L je láska jako řemen. - O. - O, je to vážně láska. - V. - V je velmi dobrá láska. - E. - Energie pro každý můj den. - L. - L je láska jako řemen. - O. - O, je to vážně láska. - V. - V je velmi dobrá láska. - E. - Věř mi, že to byla ona. L LO LOV LOVE Energie pro každý můj den.

- L. - L je láska jako řemen. - O. - O, je to vážně láska. - V. - V je velmi dobrá láska. - E.

- Věř mi, že to byla ona. Jsem závislý. Jsem závislý. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak mě by dávalo smysl : Každý den potřebuji L...O...V...E..

180

Odpovědět

Krásný, šéfe. 10* ;)

180

Odpovědět

Karlos: Vím, co tam je, ale překládal jsem to tak, aby dávalo to E smysl v češtině, protože Everyday jsem tam nechat nemohl. ;-)

180

Odpovědět

Majky: Tak zabrouzdej do Soulové historie a třeba zjistíš, že tohle je popovej sranec.

180

Odpovědět

Jo tak tohle je pro me ucho taktez pohlazeni :). Jednou jsem tuhle pisnicku nekde slysel ale bohuzel sem si nepamatoval nazev a ted si me nasla ona sama. Doufam ze je takovych interpretu vic a ze budou ziskavat patricny obdiv lidi.

180

Odpovědět

Ahoj , nechci nic rikat ,ale mate tam chybicku.Zpivaj tam E- Every day I need a potom nasleduje L... O....V....E... a vy tam mate energie pro kazdy muj den.

180

Odpovědět

prosím o přeložení písně rules don't stop me

180

Odpovědět

Doopravdy děkuju, že překládáte i něco pro ty, kteří mají hudební sluch. To Flashka: jestli chceš poslouchat ohrané popové songy, jdi na youtube, najdi si text a máš vyhráno.
Tyto stránky mám ráda pro to, že zde nacházím pořád něco nového, co neznám. A vážně obdivuju vaši trpělivost s těmi, co vám to občas kazí. Pokračujte v tom co děláte, a více NEZNÁMÉ hudby prosím :-)

180

Odpovědět

super song rozhodne putuje do playlistu , bughero jako vzdy nezklamal 10/10
btw je jasny ze ma tak nizkou znamku , rockeri a metalisti od vsech tech kytar a hromu nemaji zadnej hudebni sluch nato aby todle dokazaly ocenit

180

Odpovědět

BugHer0: Někomu ta hudba nesedne, nicméně se taky divím, že to má tak malou známku. Já osobně poslouchám od každého stylu trochu (až na pár výjimek) a tohle mi přišlo téměř dokonalý.. 10/10

180

Odpovědět

SAKRA!!!! je to chytlavý ... máte někdo link na mp3?

180

Odpovědět

bugher0: jojo furt :) důležité je, že víš co jsem myslela.. jinak dík, že jste si všimli :-D

180

Odpovědět

fakt dobre i kdyz tenhle styl normalně neposloucham tak tohle se mi libilo

180

Odpovědět

Kdyby tam nebylo porad dokola to L-O-V-E, tak by to bylo o mnoho lepsi. Ale jinak dobrej song.

180

Odpovědět

melounovycukr: Taky jseš jedním z mála mých věrných návštěvníků. :-D A jinak zpívaj "addicted". ;-)

180

Další