Beverley Knight - No Man's Land

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:151
Počet zobrazení:4 308

V dnešním vydání Alternativního okénka si představíme trestuhodně nedoceněnou zpěvačku Beverley Knight. Jsem přesvědčen, že o ní drtivá většina z vás slyší dnes poprvé a není se čemu divit. Beverley nevyprodává sportovní haly jako Alicia Keys, její alba se neprodávají tak jako alba Mary J. Blige, ale i přesto dosahuje minimálně stejných kvalit jako dvě zmíněné zpěvačky. Tato charismatická černoška s nádherným hlasem má prostě asi smůlu. Beverley Knight, narozena 22. března 1973, je britská R&B a soulová zpěvačka, skladatelka a producentka, která vydala své debutové album již v roce 1995. Na její tvorbu měl vliv především Sam Cooke a Aretha Franklin. K dnešnímu dni má tato zpěvačka na svém kontě již šest alb a je považováná za jednu z vůbec nejlepších soulových zpěvaček v Británii. Nejvíce ji proslavily singly Greatest Day, Get Up!, Shoulda Woulda Coulda a Come As You Are... V roce 2007 obdržela od královny Alžběty II. za svou charitativní práci a přínos britské hudbě vyznamenání MBE Řádu britského impéria. Beverley obdržela také řadu hudebních cen a v roce 2004 dokonce získala v Londýně Urban Music Award za celoživotní přínos. A teď už dost řečí a vychutnejte si její živé akustické vystoupení s písní No Man's Land. Pokud vás Beverley zaujme, doporučuji vám zhlédnout na YouTube další její vystoupení (Black Butta, Angels, Shoulda Woulda Coulda, Piece Of My Heart, Queen Of Starting Over, Made It Back), protože naživo je zkrátka neskutečná.

Přepis titulků

Zkouším všechno možné. Snažím se obelhat své city. Jako by pořád odolávaly, ti malí démoni. Snažím se je pustit k vodě, ale neustále se vrací zpátky. Tyhle čtyři stěny mi teď naslouchají. Kéž bych to mohla někomu říci, ale vždycky se mi rozklepe hlas.

Mrzí mě, že neustále... žiješ bez placení nájmu... v mém mozku. V mém mozku. Říkám, že nemůžu jít dál. Potácím se na místě. Držím se nad vodou, ale bude hůř.

Země... Země bez mužů. Lidé mi říkají, ať zvednu hlavu a podívám se na východ slunce. Každému se to lehce radí. Ale mě zajímá jen... kde se sakra stala chyba?

Pověz, kde se stala chyba? Říkám, že nemůžu jít dál. Potácím se na místě. Držím se nad vodou, ale bude hůř. Země... Země bez mužů. Země...

Země bez mužů. Ale já se vzchopím a začnu nanovo. O tom není pochyb. Jen nevím, kdy to bude. Někdy mi přijde, že bych mohla všechno změnit... ale pak zase... Já totiž nemůžu jít dál. Potácím se na místě.

Držím se nad vodou, ale bude hůř. Země... Země... Já nemůžu jít dál. Potácím se na místě. Držím se nad vodou, nad vodou, ale bude hůř.

Země... Země bez mužů. Země... Země... bez mužů. Děkuju mockrát. Děkuju. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"No Man’s Land" sa prekladá častejšie ako "Zem nikoho" než "Zem bez mužov" ;)

180

Odpovědět

Poslouchat její hlas je opravdová nádhera. Je to jako bych se opřel o strom u mě šumělo listí a místy v dály zuřila bouře.
Báječné.

191

Odpovědět

waa perfektné :) už viem že čo budem stahovať v najbližšej dobe :)

180

Odpovědět

Krása,fakt zpívá srdíčkem. Možná to není pro každýho,ale raději toto,než ty rádiové pipky,co se snaží vyhovět všeobecnýmu vkusu.

191

Odpovědět

nádhera...fakt zpívá srdíčkem..lepší než ty rádiové pipky, co se snaží vyhovět všeobecnému vkusu

181

Odpovědět

no, je to fakt docela fajn. 6:)

182

Odpovědět

uz podle hodnoceni komentaru tady je videt, ze holt neni pro kazdyho.. nekomu se libi, nekomu ne.. podle me rozhodne zpivat umi

180

Odpovědět

Alicia Keys má aspon dobrou melodii + text.. počítá se spíš song než hlas..

184

Odpovědět

nedoceněná...právem...

188

Odpovědět

Moc uřvaná... ta by urvala uši i neslyšícím. Kytara celkem ušla.

188

Odpovědět

pustil som si to znovu a tu gitaru beriem späť :P

181

Odpovědět

krásne ... k hlasu som nemal vobec ziadne vyhrady, obcas mi iba nesedel akord co hral na gitare ale hlas super a pesnicka tiez

182

Odpovědět

Nádhernej hlas..takhle se zpívá duší...

193

Odpovědět

Krása, Shoulda Woulda Coulda je úžasná písnička. Díky ;)

184

Odpovědět

mmm vypadá jako ta co hrála v lets dance 1 :D

184

Další