Eliza Doolittle - Pack Up

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:229
Počet zobrazení:4 391

Eliza Sophie Caird se narodila 15. dubna 1988 a je známá především pod uměleckým pseudonymem Eliza Doolittle. Je to zpěvačka a skladatelka z Londýna, která se v říjnu 2008 upsala společnosti Parlophone. Její debutové, a zatím také jediné, album Eliza Doolittle vyšlo 12. července 2010 a ve Velké Británii debutovalo na 3. příčce tamní hitparády. Eliza se narodila doslova v muzikální rodině. Její otec John Caird je známý režisér a autor her, muzikálů a oper a její matka je muzikálová zpěvačka Frances Ruffelle, která vyhrála prestižní Tony Award za roli Éponine v anglické verzi muzikálu Bídníci. Eliza má celkem osm sourozenců a její rodiče se rozvedli, když jí byly 4 roky. Kromě zpívání se také okrajově věnovala modelingu. Pro dnešek jsem přeložil zřejmě její největší hit Pack Up, který dostává neuvěřitelné grády především díky skvělému využití hlasu R&B a gospelového zpěváka Lloyda Wadea, kterého si Eliza na tuto píseň přizvala. Pohodovější písničku jsem pěkně dlouho neslyšel. Pokud si vás náhodou Eliza nezíská svým uhrančivým pohledem a vzhledem neviňátka, mohla by si vás získat svou hudbou a hlasem. Kromě dalších výborných písniček z debutového alba (Skinny Genes, Rollerblades, Mr. Medicine) nazpívala Eliza také celou řadu coverů (Fuck You, Baby, Grenades, Runaway).

Přepis titulků

Kvůli téhle dívce si také připadám stará. Je jí 22 let, je krásná a rozhodně umí složit chytlavou popovou píseň. Tohle je Eliza Doolittle. Už mě to zmáhá a štve. Snažím se na to nemyslet. Googlování u mě vyvolává deprese. Bylo mi řečeno, že bych měla tyhle problémy přehlížet. Neboj se.

Není pochyb. Vždycky si můžeš kvůli něčemu poplakat, když jsi obklopena zlomyslnými lidmi. Nepřemýšlí a hned otevřou pusu. Radši... Sbal všechny trable do staré brašny a pohřbi je na dně moře. Je mi fuk, co budou lidi říkat... co budou lidi říkat o mně. Sbal všechny trable, sežeň starou brašnu.

Kašli na otrapy. Je mi fuk, co si šeptálci šeptají. Jejich šepot je na mě moc hlasitý. Ožehavé téma. Možná bych toho měla... nechat. Je to choulostivá... věc.

A já ráda chodím po špičkách, když jde loď ke dnu. Nemám pence ani libry, takže pokud tvá firma krachuje, nemám ti do toho co kecat. Nepřemýšlí a hned otevřou pusu. Radši... Sbal všechny trable do staré brašny a pohřbi je na dně moře. Je mi fuk, co budou lidi říkat...

co budou lidi říkat o mně. Sbal všechny trable, sežeň starou brašnu. Kašli na otrapy. Je mi fuk, co si šeptálci šeptají. Jejich šepot je na mě moc hlasitý. Sbal všechny trable do staré brašny a pohřbi je na dně moře. Je mi fuk, co budou lidi říkat...

co budou lidi říkat o mně. Sbal všechny trable, sežeň starou brašnu. Kašli na otrapy. Je mi fuk, co si šeptálci šeptají. Jejich šepot je na mě moc hlasitý. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moc často se mi písničky z tohohle století nelíbí, já radši klasický rock, nebo úplně klasickou hudbu jako Chopina nebo Bacha, ale tohle mi fakt přirostlo k srdci! Tohle hodnocení si to rozhodně nezaslouží, proto jsem hlasoval desítkou.
A ještě něco! Opravte mě, jestli se pletu, ale není tahle písnička v rytmu foxtrotu? Protože jestli ano, tak to vysvětluje tu chytlavost. :D

190

Odpovědět

skvělá písnička. díky za překlad!

180

Odpovědět

Tyjo, tak tohle mi vůbec nesedlo a její cover "Fuck You" už vůbec ne, a to by to teoreticky mohl být můj šálek kávy... No zkusím dát slečně šanci třeba za měsíc, možná se něco změní.

185

Odpovědět

Prosim, mohli byste přeložit tuhle písničku?? Lloyd - Dedication To My Ex (Miss That) ft. Andre 3000 http://www.youtube.com/watch?v=CrQAdM581Pk , prý to má skvělý text.. :)

181

Odpovědět

Zajimavy. Takova bych rekl zlepsovacka nalady tahle pisen.

190

Odpovědět

Já sa tááák tešííím na Vianoce :P

181

Odpovědět

A o rok a skoro dva měsíce později to má na mě ten samý efekt... :D

180

Odpovědět

10

182

Odpovědět

Já jsem se jen nechal strhnout předchozím komentem, kde byla zmíněná Alizée. Ta u mě před lety představovala ideál ženské krásy. Takže jsem se hned neubránil porovnání a hlasitého posouzení :D.

182

Odpovědět

Cypher: Já nikde nepsal, že je to sexbomba. :-)

182

Odpovědět

Nah, zas taková sexbomba to neni. Uznávám, že z jejího pohledu bych na ulici asi sejmul nějakou lampu, ale její tělo vypadá dost nedovyvinutě. Strašně úzký boky, o hrudníku nemluvě.

189

Odpovědět

Trošku mi to připomnělo některé písničky od Alizée. Místy možná trošku nudné, ale rozhodně se na to krásně kouká:)

181

Odpovědět

Ale jo, prostě taková ranní pohodovka pro ty co vstali správnou nohou. Celkem si dokážu představit jak za zvuku týhle písníčky protancovávám kuchyní a dělám si snídani :).

183