Paloma Faith - Upside Down

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:238
Počet zobrazení:4 536
Paloma Faith je britská zpěvačka, skladatelka a herečka. Teprve v roce 2009 vydala svůj debutový singl Stone Cold Sober a nedlouho poté album Do You Want The Truth or Something Beutiful?, které se stalo platinovým. Svou hereckou kariéru odstartovala Paloma v méně známých britských seriálech, ale v roce 2009 si zahrála malou roli v poměrně známém filmu Imaginárium Dr. Parnasse. Paloma Faith byla také v roce 2011 nominována na BRIT Award v kategorii nejlepší sólová zpěvačka a na slavnostním předávání cen si zazpívala spolu se Cee Lo Greenem jeho hit Forget You (Fuck You). Dnešní písnička Upside Down je nesmírně energická a má skvělý text, který by vás měl vybídnout k tomu, abyste se vykašlali na všechna zažitá pravidla a názory lidí kolem vás a užívali si života po svém. Tak směle do toho. ;-) Pokud vás Paloma zaujme, doporučuji zhlédnout i její další klipy k písním Stone Cold Sober, New York, Smoke and Mirrors a Do You Want The Truth Or Something Beautiful?. Do komentářů pak napište, která píseň se vám líbí nejvíc.

Přepis titulků

Andělé mě sledují s úsměvem na tváři, protože jsem přežila až do teď na nemilosrdném místě. Občas se mi zdá, že je to na mě příliš moc. Ale tyhle myšlenky musím hned dostat z hlavy. Však já to nějak zvládnu. Je mi to fuk. Už jsem v půli cesty... která mě dovede přímo bůhvíkam.

Teď vám řeknu... na co jsem přišla. Nejsem blázen... jen žiju vzhůru nohama. Netrápí mě starosti... ani pravidla. Myslím, že se mi zamlouvá... život vzhůru nohama.

Lidé pořád někam uhání, běhají tam a zpět. Tenhle svět je vážně šílený, pořád jenom šup, šup, šup. Život dokáže být sladký, když trochu přibrzdíte. Všechno začne vypadat trochu jinak, když to obrátíte vzhůru nohama. Je mi to fuk. Už jsem v půli cesty. Jen si vychutnávám to kouzelné ovzduší. Teď vám řeknu...

na co jsem přišla. Nejsem blázen... jen žiju vzhůru nohama. Netrápí mě starosti... ani pravidla. Myslím, že se mi zamlouvá... život vzhůru nohama. Musíte trochu zpomalit.

Ale pak zase přidat. Pojďte si zkusit něco přetočit, obrátit naruby a pomotat. Hlavně pomalu-lu-lu. Teď vám řeknu... na co jsem přišla. Nejsem blázen... jen žiju vzhůru nohama. Netrápí mě starosti...

ani pravidla. Myslím, že se mi zamlouvá... život vzhůru nohama. Teď vám řeknu... na co jsem přišla. Nejsem blázen... jen žiju vzhůru nohama. Netrápí mě starosti...

ani pravidla. Myslím, že se mi zamlouvá... život vzhůru nohama. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To teď v češtině nazpívala špek alžběta kolečkářová ... fakt trapas

184

Odpovědět

ta písnička je skvělá, chytlavá a dává smysl, což je dnes opravdu výjimečné :D dávám desítku a jdu stahovat její další písničky :)

180

Odpovědět

Díky tomuhle videu jsem se zase dozvěděl o nějaké zajímavé zpěvačce, takže děkuji. Jinak tahle slečna, přestože vypadá asi zvláštně, se mi hrozně zalíbila, ať už hudebním projevem nebo vzhledem. Líbí se mi hlavně Stone Cold Sober a pak Upside Down, i když třeba Smoke and Mirrors taky není vůbec k zahození, ostatní mě na první poslech úplně tolik nazaujaly. Ale kdo ví, třeba zaujmou napodruhé? :)

180

Odpovědět

vypada jako z padesátých let mohla by spivat s cashem

187

Odpovědět

Myšlenka pěkná ... docela jsem se i uvolnil :). Ale já jsem rocker, takže to tolik neocením. Ale za text a pohodovost songu 7*.

Lenny : Tuctovka kámo ;). Takovýhle teen srajdy vychází každý den -_- . Kytarový objev? :D ... svět zná bohužel víc jak 3 akordy .. promiň :x

190

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=Rxv7OunnUh8&feature=player_embedded
Twin
Atlantic jsou novým kytarovým objevem Velké Británie. Kromě skvělé hudby produkují i zajímavé videoklipy. A ten aktuální k písni "Make A Beast Of Myself" je z nich suverénně nejlepší.

182

Odpovědět

Prijemna oddychovka.

180

Odpovědět

já že odkial je mi ten videoklip známy a já som to našiel :D vlastne ako prerábka :D čo ukradla superstáristka http://www.youtube.com/watch?v=rzcjr4_aOUU alžbeta kolečkárová

180

Odpovědět

jinak ještě musím říci, že její mimika je skvělá super cute :D

180

Odpovědět

dá se to poslouchat, ale text se jenom neustále opakuje...přijde mi to jako něco mezi Gabrielou Cilmi a Nellie McKay, takže žádná velká originalita...

182

Odpovědět

@Kolikokoli: Ta hudba je fakt super!

Jen škoda že ona není hezčí :-D.

187

Odpovědět

Nádhera. Miluju tento styl hudby, který nevím, jak se teď nazývá :D. Trošku mi připomíná Duffy a ano, i na Amy jsem si vzpomněla. Tohle je ale trochu optimističtější. Text dává sakra smysl :D.

180

Odpovědět

tak tuhle písničku jsem už dřív slyšela přezpívanou do češtiny http://www.youtube.com/watch?v=rzcjr4_aOUU , ale originál je asi o něco lepší.

181

Odpovědět

superman18: Nevím, proč vždycky všechno mršit remixama. ;-)

180

Odpovědět

takhle je to poslouchatelnější http://www.youtube.com/watch?v=Ndh9XGx6P_M&feature=related :-)

1810

Další