Sara Bareilles - Love Song

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:287
Počet zobrazení:3 775
Od Sary Bareilles jsme tu měli před nějakou dobu cover písně Single Ladies, který vás příliš nezaujal. Dnes si představíme její vlastní tvorbu. Sara se narodila 7. prosince 1979 a je to americká zpěvačka, skladatelka a klavíristka, která má na svém kontě dokonce nominaci na hudební cenu Grammy za píseň King Of Anything i za dnešní Love Song. Skladba Love Song je z jejího alba s názvem Little Voice (2007). Snad se vám bude tato příjemná písnička i její interpretka líbit. :-)

Přepis titulků

Mám hlavu pod vodou a oni mi říkají, že mám na chvíli klidně dýchat. Dýchá se mi hůř a hůř, to vím i já. Dal jsi mi prostor, ale v tuhle chvíli ještě nevím, jestli jsem v tvém objetí šťastná. Jsem nezvykle náročná.

Prázdný pohled na prázdné stránky. Tohle se neříká vůbec snadno. Myslíš to dobře, ale moc na mě naléháš. Nesložím ti milostnou píseň kvůli tomu, žes mě poprosil, že ji potřebuješ. Pochop. Nesložím ti milostnou píseň kvůli tomu, žes mi řekl, že to o nás dvou rozhodne.

Jestli tomu vztahu nevěříš, nebudu se tě tu snažit držet. Jestli myslíš už na odchod, tak budu potřebovat lepší důvod, proč bych ti měla skládat milostnou píseň.... dneska. Dneska. Už jsem zjistila, že všichni říkají to, co chcete slyšet. A mé těžké srdce jde ke dnu pod tíhou tebe a tvých krutých slov.

Tvá pomoc pěkně bolí. Nejsi ten, za koho jsem tě měla. Zdravím... pocit bezmoci. Přesvědčil jsi mě, abych ti vyhověla. Dal jsi mi pocit, že to také potřebuji.

Snažím se ti to říct od srdce. Nesložím ti milostnou píseň kvůli tomu, žes mě poprosil, že ji potřebuješ. Pochop. Nesložím ti milostnou píseň kvůli tomu, žes mi řekl, že to o nás dvou rozhodne. Jestli tomu vztahu nevěříš, nebudu se tě tu snažit držet. Jestli myslíš už na odchod, tak budu potřebovat lepší důvod, proč bych ti měla skládat milostnou píseň....

dneska. Slib mi... že necháš rozsvíceno... abych lépe viděla... Můj průvodce je teď pryč. Věřím, že mě můžeš milovat, i když ti řeknu, že ti nesložím milostnou píseň kvůli tomu, žes mě poprosil, že ji potřebuješ.

Pochop. Nesložím ti milostnou píseň kvůli tomu, žes mi řekl, že to o nás dvou rozhodne. Proto jsi ode mě chtěl milostnou píseň? Tys mě o ni poprosil. Tys ji potřeboval. Pochop. Nesložím ti milostnou píseň kvůli tomu, žes mi řekl, že to o nás dvou rozhodne.

Jestli tomu vztahu nevěříš, nebudu se tě tu snažit držet. Jestli to necítíš v srdci, tak tě ani trochu nechci. Klidně bych obešla celý svět, kdybych věřila, že mám důvod složit ti milostnou píseň... dneska. Dneska.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neskutočne sympatická speváčka, skladba je tiež pekná...rozhodne krajšia, než výtvory niektorých zástupcov toho popového odpadu, ktorý nám dnes médiá servírujú

180

Odpovědět

Taky vůbec nechápu, proč je tohleto v Alternativním okýnku, když na tom nic alternativního není. Navíc BugHer0va věčná kritika songů o lásce a o vztazích - a o čem je tohle?!

185

Odpovědět

Ze začátku mi to dost připomnělo Hooverphonic před příchodem Noemi, ale pak musím souhlasit, jak už bylo zmíněno, zní to spíš jak běžná konzumní popovka.. Našlápnuto dobře, ale jinak nic moc...

180

Odpovědět

Zdá se mi ten hlas stejný jako od PINK :) ? Solidní skladba se solidní slečnou, proč ne... 8

182

Odpovědět

Jop Gravity je taky dost dobrá...za její překlad bych byla vděčná :)

180

Odpovědět

Je super, ale mám od ní nejraději Gravity, ta by stála za překlad

181

Odpovědět

Podle mě je to docela roztomilý. 8*

181

Odpovědět

Slečna fakt pěkná, ale písnička tedy mým světem nezatřásla :D

180

Odpovědět

mě se to líbí.....

180

Odpovědět

Tentokrát musím souhlasit s mstrblstrem. Je to spíš slátanina do rádia než něco, co by stálo za poslouchání. Škoda... těším se na další pátek (ale teda nechápu proč tohle bylo uveřejněno v alternativním okénku).

181

Odpovědět

Videoklip nezajímavy,pisníčka tak samo a text už ani nemluvím ... Akorád ta zpěvačka je kus :D

181

Odpovědět

slecna urcite lepsi nez ta pisnicka, ani jedna veta se tam nerymuje, refrem je nechytlavej, a text taky nic moc

181

Odpovědět

to je zase perla:D:D rek bych ze neni znama protoze neni o co stat:) tenhle klip pred par rokama porad omilali vsechny hudebni televizni i radiovy stanice..

181

Odpovědět

jako je docela pretty , ale zpívat zrovna moc neumí..
a to že dostala cenu 2x Grammy .. heh, většina hvězd z hollywoodu dostane aspon 10 cen. Takže to bych ani nepočítal , když ji dostane skoro každý kdo něco nazpívá..

181

Odpovědět

kdyby tam nebyla ta fotka, tak bych to nezapl :D :-/

180

Další