Call of Duty: Modern Warfare 3 - Operace Kingfish

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:527
Počet zobrazení:7 750
Po delší odmlce opět na web přispíváme videem zasazeným do světa jedné z nejúspěšnějších herních sérií - Call of Duty. Tento fanouškovský film je pár měsíců starý a uvidíme v něm téměř kompletní tým hrdinů, za které jsme doposud v sérii Modern Warfare měli možnost hrát.

Přepis titulků

Začni pěkně od začátku. OPERACE KINGFISH Krkonoše, Ukrajina 1-4-1, zaujímáme pohotovostní polohu. Spočítali jsme čtyři hlídkující stráže na střeše východních a západních kasáren. Cíle máme zaměřené. Delta připravená k útoku, konec. Rozumím, Delto, máte povolení zaútočit.

Dejte jim co proto. Střílej, střílej, střílej. Je po něm. Stráže zneškodněny. Spectre 6-4, máte povolení k palbě na hřiště. Spectre 6-4 zahajuje útok, pokosíme je. Hezká trefa, moc hezká. Vykuřte tu budovu. Prásk!

1-4-1, kryjeme vás, běžte se trochu pobavit. - Spectre 6-4, palte na západní kasárny. - Jdeme na věc. Spectre 6-4, udělejte nám cestu. Máte to mít. Pozor, granát. Napravo čisto. Chodba čistá. Házím granát. Pohyb.

1-4-1 je na místě. Oslepující granát! Čisto. 1-4-1 je na cílovém místě. Po Kingfishovi není známky. Opakuji, po Kingfishovi není známky. Rozumím, 1-4-1, vezměte všechny informace, které poberete. Jestliže tam není, zjistěte, kam má namířeno. Pricei, tohle musíte vidět.

Odškrtává si Bravo 6. Bomba, k zemi! Byla to past. Já vím. Povězte mi o Pricovi. Pohyb, pohyb! Musíme se dostat na místo evakuace. - Žádáme o těžkou palebnou podporu. - Rozumím, 1-4-1, kryjeme vás. - Sakra!

- Ty vole! To muselo bolet... - To je raketa? - Do hajzlu, rychle, vystřelte světlici! Světlici, světlici! - Do hajzlu, další! - Letí přímo na nás! Spectre 6-4 byl zasažen, opakuji, Spectre 6-4 byl zasažen. Nezastavujte se! Raketomet! Krycí palba! Roachi!

Běžte! Utíkejte, to je rozkaz! Kurva! Pricei! Vaším rozkazem je neprodleně odletět. Ne! - Ne, ještě je tam jeden od nás! - Naším rozkazem je okamžitá evakuace. Tak už sakra koukejte letět!

- Vaše rozkazy jsou mi ukradený! - Když tady zůstaneme, je po nás. Odlítáme. To je všechno? Kdo je Kingfish?! Dostaneme ho. Překlad: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (71)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pro upresneni vasich pseudo teorii: Price se se Soapem znal pred Gulagek. Prave tam ho v operaci KingFish (jak byl pojmenovan Makarov) zajali a odvezli ho do Gulagu a v MW2 ho zachranujete. Ja myslim, ze je to dobre udelany. Nemluvim o hereckych vykonech, ale o ty akci samotny a zapada to tam paradne.

http://callofduty.wikia.com/wiki/Find_Makarov:_Operation_Kingfish

191

Odpovědět

LOYF: Hrál jsem všechny CoDy, jen pro tvou informaci. ALe nejspíš byl můj příspěvek špatně pochopen. Ve zkratce jsem řekl to, co tu bylo řečeno již několikrát: Pro hráče Codu příjemné video, ale jakmile by to měl být trailer na normální film, vypadaly by ty komentáře trochu jinak, že...

201

Odpovědět

skvělé video pro fans call of duty to je parádička ale vytknul bych mu 2 věci

-špatná volba herců - soap a price by měli vypadat více cool a vyzařovat alespoň podobné charisma jak ve hře :price má debilní knír a vypadá jak bezdomovec a soap vypadá celkově jak kretén s tou tlustou hlavou a jeho herecký výkon taky nic moc.

-a PŘÍBĚH DO HERNÍHO PŘÍBĚHU VŮBEC NEZAPADÁ : každý kdo hrál mw si musel všimnout že na konci cod4 posílá price soapovi svou pistoli aby zastřelil zakhaeva a v mw2 v gulagu tuto pistoli soap dává pricovi-jestli je kingfish mezi dějem v mw1 a mw2 tak jaktoze soap dává pricovi tu pistoli až když ho najdou v gulagu??navíc nevěřím že kdyby price znal roache dříve nemířil by na něj takovou dobu potéco mu dal přes hubu

194

Odpovědět

Pro fanoušky CoD MW naprostá bomba, pro ostatní to může být blbost. Každopádně mě jako fandovy série to přišlo naprosto bombové. Efekty super, akce super, celkově to je dobré video: 11/10 :) .

To Antiglobalista: Jsem rád že jsem si mohl zahrát náborové hry CIA a doufám že jsem se tím pádem stal jejich agentem. Můj maličký dětský sen. Doufám že mě teď vaše KGB nechytí a nebude mučit jako imperialistu. Čest vaší rudé knížce (za přezdívku se neschováte). :D

180

Odpovědět

Video dobré, ale hra samotná je nuda.

1816

Odpovědět

sundat letadlo rpg,lol

190

Odpovědět

Hovno , Price je takovej kabrňák že by tohle dal .

191

Odpovědět

Líbí se mi ty Krkonoše, Ukrajina :-D

190

Odpovědět

takhle to bude vypadat graficky ve hře??? to je snad nemožný ne??

186

Odpovědět

no cpt.price mel teda lepsiho knira jak tohle takovy vagusovsky vousy misto toho mrozika :D ale jinak dobry

180

Odpovědět

Phate: kdyby to byl normální armádní film, tak se to nemusí držet té předlohy... a je jasný, že pokud jsi CoD nehrál, tak asi nebudeš v cílové skupině, pro kterou to je děláno... jako film s těma logickýma chybama... naaah :/ ale jako film k CoD... zahřeje a potěší ;)

180

Odpovědět

Pár věcí co bych vytknul : Hlavně teda tu Ukrajinu :D, Občas zbraní byli jak kapslíky, RPGčkem by AC-130 Specter nesundali.
Ale jinak skvělá práce, se kterou museli mít hodně trpělivosti a strávenýho času.

180

Odpovědět

Ta Priceova sebeoběť člověka vůbec nenapne, když všichni víme, že Price je nesmrtelná teta :D

180

Odpovědět

No, tima Krkonošema v Ukrajině mě trochu nakrkli >:( ... :D ale jinak dobrý :)

180

Odpovědět

krkonose ukrajina .... si delaji p***l :D

180

Další