Špinavé obchodyCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:428
Počet zobrazení:7 546

Přichází pravidelný páteční převelice povedený příběh, pořadově pátý. Popatříte překrásnou přírodu, procházku po pouti, pochybnou pointu... Zkrátka Kyanid a Štěstí jak se patří. :)

 

Další přístroje k dostání na internetu jsou například Majonézová potvora a Omáčkový kapitán. ;)

Přepis titulků

V PŘÍRODĚ Jak já miluju přírodu! EPIZODA 5: ŠPINAVÉ OBCHODY Páni, netušila jsem, že se ti vede tak dobře. Nebojím se říct, že jsem plný překvapení. Ukážeš mi nějaké další? - Zamíříme do postele? - Jasně. Omluv mě, hodím na sebe něco pohodlnějšího.

Mám ještě jeden, pokud se chceš přidat. Přiznávám, že tohle zrovna není můj šálek čaje. Chápu. Možná by ses cítila líp v pokoji pro hosty. Pojď za mnou. A jsme tady. Co ty na to? Tak dobře. Párko-rohlíková postel byla lepší.

Cože? Oujé! Holky milujou párko-rohlíkovou postel. VE MĚSTĚ Jak já miluju město! Čtyři vědci z budoucnosti prahnoucí po vědění, cestující ve stroji času, se vydávají na výpravu, aby objevili nejstarší vtip v dějinách lidstva.

Nejstarší vtip v dějinách lidstva! MĚSTSKÁ POUŤ - Hej, zlato, bavíš se? - Jasně, je tu zábava. Říkal jsem ti, že na těchdle akcích něco je. Páni, prodejní stánek?! Tydle věci miluju! - Hej, nechtěli byste novou vanu? - Možná. Řekněte mi víc. - Ne, děkujeme. Pojď. - Vaše smůla. - Jak jste na tom s voskem na auta?

- Ten potřebuju! Cože? Nepotřebuješ! Proto nemám ráda trhy. Koupil bys každou kravinu. Koukejte! Kdo chce holínkové hobliny? Tady prodávají vážně samé blbosti. Jdeme pryč. Bože... Všichni to známe, kečup, který se tak těžko dostává z láhve! Jo, někdy je to fakt hrůza! Ha, vsadím se, že chodil na kečupovou univerzitu.

Na kečupovou univerzitu jsem nechodil sedm let proto, abych musel kečup z láhve vytřásat! Už dost! Tohle nebudu déle snášet! Už nechci třást láhví s kečupem! To radši budu třást zadkem! Proto mám Kečupového kovboje! - Tak co, lidi, kdo by ho chtěl? - Já! Já, já, já! Pche, já si radši koupím láhev z plastu, ta se dá zmáčknout.

A proto je on tam nahoře a já dole. - Dobře. Hlavně když odsud vypadneme. - Já si jeden vezmu! Skvělá volba... parťáku. - Takže... co si o tom myslíš? - No, stojí... - Skvělý, že? - Asi jo. - Ale přestane se to někdy hýbat? - To zjistíme. Ne. V PŘÍRODĚ ČÁST DRUHÁ Ja já miluju přírodu!

Co to, sakra, bylo? - Čau, zlato, jsem doma. - Hádej, co je k obědu? Mám po krk párků v rohlíku... Nemůžeme je aspoň jinak ochutit? Třeba hořčicí? Počkej! Hele! VAROVÁNÍ NEDÁVEJTE DO ZAŘÍZENÍ HOŘČICI Hm...

Hořčicový mistr? Hořčicový mistr tečka net. HOŘČICOVÝ MISTR K DOSTÁNÍ V NAŠEM E-SHOPU Mají internetový obchod?! Musíš uznat, že jsou skvělí. Jdu se zkusit vyspat... Time, vzbuď se! Něco se děje! Co to je, Time?!

Co se, sakra, děje?! - Proboha, to je šílený! - Páni, to je tak super! Příteli... To je ale velkej robot... Párko-rohlíkovej robote, kde je tvůj domov? Prokrista, co to je? Do háje, Time! Svatá prostoto! Mě trefí šlak! - Koukni na ten bordel, sakra! - Proč musí odejít, tati? Proč? - Takový je úděl hrdinů. - Vrátí se někdy? Až je budeme potřebovat, tak se vrátí, synku.

- Hroznej bordel! - Přiletí ze svého domova... ve hvězdách... Co se stalo?! Proč neútočí na Zemi?! Protože se to naučili... Naučili se milovat. Když řeknu kečup, vy řeknete kovboj! Kečup! Kečup! - Kečup!

- Kovboj! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

LoL Dat Robot voice, dost mě připoměl Sovereigna

15

Odpovědět

ten koniec nemal chybu :D toto je genialita strašná !!! :D

155

Odpovědět

tým čo sa to nepáči len nerozumejú tomu humoru podla mňa, je bravúrny :D

713

Odpovědět

+ejaySpíš nepoznali repliky ze slavných filmů. Taky mi ten konec přišel nejlepší. :D

00

Odpovědět

Bohužel asi nejslabší díl.

6924

Odpovědět

To je úplně jako podprahová reklama. Po shlédnutí jsem dostal chuť na koblihy. ;-)

74

Odpovědět

Pekne, pekne :)
http://www.csfd.cz/film/12110-zelezny-obr/

182

Odpovědět

Čekala jsem, kdo to jako první zmíní. :)

144

Odpovědět

+hAnkoZaujimave, ze nieco take krasne ako Zelezny obor sa dostane do C&H :) Ale podla mna si urcite netreba zacat zvykat... :D

71

Odpovědět

Proboha, jak já miluju železnýho obra :D Na tom filmu jsem strávil dětství :)

52

Odpovědět

+MorpheusNapoprvý jsem to přečetl jako: "Proboha, jak já miluju ženskýho bobra.." :D tak jsem ti dal palec hore no...

381

Odpovědět

Tyhle párkový kostýmy máme s mladou taky, blbneme v tom v posteli imrvére :)

725

Odpovědět

musel jsi kvůli tomu pořídit i pokoj plný hodin a psů, čo štěkají rolničky? :D

744

Odpovědět

+Jose...No ten jsem právě měl už před tím, tak jsem to potřeboval trochu vykompenzovat...

562

Odpovědět

+Jose...prosím o kontakt na dodavatele

331

Odpovědět