Kluci z vanyCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:528
Počet zobrazení:9 472

V dalším díle Cyanide & Happiness Show se seznámíme s nezávislým pásem a jednou velmi zvláštní kletbou.

Přepis titulků

Hej, kočko! Nechceš si trochu... Páni, ještě že mám zapnutý pás. Dobrá, co se tady stalo? Ta stará dáma jela na červenou a naprala to do nás. - Díky, páse, zase jsi mě zachránil! - V pohodě, kámo. EPIZODA 9: KLUCI Z VANY Nechcete se spakovat a jít do hajzlu?

Nespadla jsi z nebes? Protože máš prsa. - Jsi roztomilej. - Chlape, jen to ne, dobře? Přehnal jsi to s pitím. Pojď, jdeme odsud. - Prsa! - Jdeme domů. Díky, páse, vždycky mi zachráníš krk. Takže co máte za problém? Je to naprosto strašné, doktore.

Všude vidím zadky. No a? Já vídám zadky každý den. Ale vy jste doktor přes zadky, doktore! To ano, i když preferuji název proktolog. Ale pokračujte. Všechno začalo asi před týdnem. Byl jsem v obchodě pro slaninu a pivo jako každé úterý, když se stala ta nejdivnější věc! Když jsem sahal po slanině, spadl z regálu kus salámu. Zadek přímo pod nosem!

Zajímavé. Opravdu zajímavé. Jak vypadal? Byl zdravý? To mě nezajímá, doktore! Měl jsem ho skoro v obličeji! Ale pak se stalo něco ještě divnějšího. Další den jsem se byl projít a najednou proti mně jede cyklista. Najednou to napere do stopky, převrátí se a bum!

Další zadek přímo před očima! Chtěl jsem jít zpátky, ale bum! Další zadek! Zadky všude, doktore! Rozhodl jsem se schovat, měl jsem po krk všech těch zadků. Myslel jsem, že doma budu v bezpečí. Jen to ne! Muži z kmene Unbubibů jsou velmi zajímaví.

Během festivalu ukazují své zadky zbytku kmene. Vesele je natřásají jako projev dobré vůle a oslav. Podívejte se na tento zadek! Pevný jako skála. Dokazuje tak, jak je jako vůdce silný a svalnatý. Všimněte si, jak se hýbe do rytmu! Páni, dívejte! Podívejte se na ty půlky! Natřásají se a natřásají.

Je to až hypnotické! Dívejte se! Zírejte! Dívejte na ty velké půlky! Vrátíme se po reklamě. Máte problém se zadkem? Máte jeden zadek? Dva zadky? Červený zadek? Modrý zadek? Navštivte doktora Cole N. Klenzera! Zdravím, já jsem doktor Cole N. Klenzer. A jsem tu proto, abych vám pomohl. Máte problém se zadnicí?

Na to jsme my odborníci. Máte problém s otvorem? Přijďte za panem doktorem. Tak jsem přišel za vámi. Musíte mi pomoct, doktore. Takhle nedokážu žít. Jsem doktor přes zadky, tak se pojďme na ten zadek podívat. Udělal jsem rentgen, zatímco jste žvanil. Jak zde můžete vidět, vaše hýždě jsou trochu z formy. Váš anus vypadá docela zdravě na muže vašeho věku. Na análním otvoru máte nějaké odřeniny, - ale nic závažného.

- Hele, stalo se to znovu! Můj bože, tohle je horší, než jsem čekal. Medicína vám nedokáže pomoci, pane Johnsi. Obávám se, že jste prokletý. - Prokletý? - Přesně tak. Nebyl jste poslední dobou v Egyptě? Neznesvětil jste nějaký náboženský artefakt?

Neurazil jste nějaké Cikány? Počkat, když se tak zamyslím... Pivo a slanina. Slanina a pivo. Dám si pivo a dám si slaninu. Nemáte drobné, prosím? Vypadni odsud, ty stará smradlavá špíno! Vypadni mi z cesty! Vrať se do prdele, z který jsi přišla! Prdele!

Tak to bylo zvláštní. Pivo a slanina. Slanina a pivo. Dám si slaninu a dám si pivo. Jo, tak to je určitě prokletí. - Můžete s tím něco udělat? - Ne, já jsem jen doktor přes zadky. Proč nemůžete být doktor přes kletby, doktore? Každou neděli se schází skupinka obětí prokletí. Jsou tu i další, nejste v tom sám. Vítejte v podpůrné skupině pro oběti prokletí.

Začneme tím, že se každý představí. Ahoj, jmenuji se Tyler. Když mi bylo patnáct let, zničil jsem sochu Ježíše, takže vždy, když jsem smutný, mé oči krvácí. Ahoj, já jsem Cliff a mám rakovinu prostaty. To je tak smutné! Omlouvám se, Cliffe, ale to není prokletí. Cítím se prokletý každý den.

- Odejdi, prosím. - Dobře. Jmenuji se El Zpátečník a ukradl jsem egyptský amulet. Super, amulet! Vypadá jako skarab. Baraks okaj ádapyv. !teluma, repus. Čau, já jsem Jeff a jednou jsem řekl Cikánce, která foukala sklo, ať přefoukne mě. No, tak mě proměnila ve sklo. Už ani nemůžu jezdit se synem na kole.

Tak jsem si udělal tohle. - To je normální, taky tam mám trhlinu. - Já taky. Dejte ty zadky pryč! - Co máš za problém? - Povím ti můj problém! Řval jsem na starou Cikánku a teď vidím zadky úplně všude. Zajímavé. Zkusil ses jí omluvit? Omluvit se? Nebudu se omlouvat té staré smradlavé špíně!

Takoví lidé jsou mi u prdele! A přesto jsi teď ty u jejich prdelí. Takhle jsem o tom nepřemýšlel. Asi se fakt musím omluvit. Doufám, že tam ještě je! Tohle je mé prokletí. Zdravím, přišel jsem se omluvit. Omlouvám se, že jsem tě nazval zbytečnou špínou. Nemyslel jsem to tak.

Notak, dámo, musíte mě zbavit toho prokletí! Ne! Nevěřím ti! Již příliš dlouho zacházíš s bezdomovci špatně. K čertu s tebou, ty stará krávo! Snažím se ti omluvit, sakra! Jsem tu akorát tak za ču*áka! Ču*ák! A sakra.

Díky, páse, máš to u mě! To teda mám. - Co to děláš, páse? - Drž hubu. Potřebuji, abys ho zabil. - Kdo to je? - To je jedno! Třikrát jsem tě zachránil! Musíš to udělat pro mě! Neptej se a zabij ho! - Ne, nemůžu!

- Dělej, zabij ho! Zaplatím ti příští týdem, přísahám! Prosím, nezabíjej mě! Páni, zachránil jsi mi život! A ty můj! Smím se ti nějak odvděčit? No, hodil by se mi nový pás. KONEC Překlad: Pamis www.videacesky.cz Zdravím, diváci, já jsem Dave McElfatrick, jeden z tvůrců C&H, a chci vám poděkovat, že nás zatím podporujete.

Pokud chcete v komentářích napsat něco o zadcích, jen do toho.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

pobavilo mě, jak dal židli pod tu kliku (kouli) :-D

58

Odpovědět

To je tu tolik homofóbů nebo čím to že to hodnocení šlo tak dolů ? :D pro mě to byl jeden z nejlepších dílů.

85

Odpovědět

Možná jen každý nepovažuje holý zadek za vrchol humoru.

104

Odpovědět

Nic moc, no.

1321

Odpovědět

Po každom diely musím dať 10/10.Tetno seriál ma každým dielom dáva do úžasu...
this is my curse...

364

Odpovědět

Dneska to uběhlo nějak rychle.

521

Odpovědět

Zajímavé, že vidí jen chlapské zadky, že? :D Kdyby viděl ženské, vůbec by si nestěžoval :D Bohužel svět není továrna na splněná přání..

1182

Odpovědět

Mnoho zenskych ma p***l jak vrata od stodoly, to neni zadne zlepseni a ja bych si teda stezoval i tak

639

Odpovědět

+PatejlŽenská bez pořádného zadku je jak auto bez sedaček. Správnou ženskou máš mít za co chytit.

Ostatně, některé ženy si kromě prsních implantátů nechávají i zvětšovat zadek. Asi chtějí mít vrata od stodoly.

2236

Odpovědět

+PatejlGen-Z ufnukanek že by?

00

Odpovědět

čekala jsem, že ho zachrání napředprdelman.

390

Odpovědět

Já zase, že se stane námořníkem a bude pronásledovat Buttsharka :)

912

Odpovědět

Ten konec jsem vážně nečekal :D

464

Odpovědět

Jo, tenhle díl byl docela p***l.

1984

Odpovědět

TO DO LIST:
-pořídit si černou tabuli, aby si nikdo nemyslel, že jsem rasista
-naučit se číst
-navštívit dědu (škrtnuto)
-jít na pohřeb dědy

618

Odpovědět

you da real MVP

111

Odpovědět

SPAM ?

05