Nepolapitelný pan WimbleyCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:444
Počet zobrazení:6 809

V dalším díle Cyanide & Happiness Show zjistíme, jak vypadá takový obyčejný den Boha, a Andrew W.K. vám poví, jak je důležité nepařit v jednom kuse. Nebo ne?

 

Přepis titulků

Nemáme žádnou mouku. - Podívala ses do komory? - Jo. Skočíš do obchodu? To rovnou můžu poprosit o trochu mouky Boha. Čau, Bože, můžu si půjčit trochu mouky? Sežeň si vlastní. Já mám jiné starosti. Jsem přece Bůh. Nechápu, proč ho vůbec o něco prosím. EPIZODA 7: NEPOLAPITELNÝ PAN WIMBLEY Už jsou tu!

Hej, kam všichni jdete? Je Scrabble večer. No, ten nový soused pořádá grilovačku. Nový soused? - Právě se přistěhoval. - Jmenuje se Stan, nebo tak nějak. Jmenuji se Satan. Jak to jde, borče? Určitě přijdeme příští týden, Bože.

Lidi, ty piva se sama nevypijí! Měj se, Bože. Včera bylo všechno v pořádku. Svět jsem měl na dlani. Vytvořil jsem řád, každý znal mé jméno. Ale ďábel mě porazil v mé vlastní hře. No není to ostuda? Je tu další den, další skvělý den, který se mi opět rozpadá pod rukama.

Proč mi nikdo nerozumí? Není lehké být v mé kůži. Byl jsem král, ale to je již minulost. Následovníci a kamarádi - mě nechali na holičkách. - SATAN SMRDÍ. Vše znám a vše vidím, avšak stále jsem sám. Není lehké být v mé kůži.

- Možná bych měl začít u sebe. - SKVĚLÉ TIPY NA PÁRTY. Možná se mohu změnit a vytřu všem zrak. Čas na párty! Večer pořádám párty. Nepřišla vám na e-mail moje pozvánka se stylovým psem? Hele, budu naprosto upřímný. Tvoje představa o párty je na prd. Satan taky pořádá párty.

A má pivo. Taky mám pivo. Nekonečné množství piva! Ne, nemáš. Nesnaž se tolik. Ale měl bys jít s námi. Satan má DJ s tisíci písněmi. Já tu mám tisíce kapel naživo. Každého hudebníka historie. Mám tu všechny vaše oblíbené kapely. Beethovena, Taylor Swift, Wings... Jó, tohle je trapné.

To je v pořádku, Bože. Jen... A jednorožce! Mám tu i jednorožce! A striptérky. Zářící striptérky! A miliony létajících kornoutků se zmrzlinou! A klouzačku ze zlata! A stroj na mlhu. Bože, tohle je celkem ubohé.

Jo, chlape. Nic z toho tam nemáš. - Ale mám! - Dokaž to. Nemůžete mi prostě věřit? Dobře. Jestli nechcete být mí kamarádi, zbývá jen jedno východisko. Zabiju svého syna! Cože? A sakra. Vyjděte s rukama nad hlavou, prosím!

Tohle nemusíte dělat! Všichni jste špatní lidé. Dělám to pro vás! To nedává žádný smysl! Stáhněte se, jinak... Jinak co? Jinak... Kobylky! Schovej se za mě, Satane! Lidi, dostal jsem nápad. Bože, slyšíš mě?

Pokud tam jsi, chci ti jen říct, že jsi super. Jsi super boží a tak... - Opravdu si to myslíš? - Ano! Díky, Bože, že jsi sám sebou. Děkuji za ten skvělý pórek, co jsem měl včera k večeři. Hej, ten jsem vařila já. Jsem rád, že ti chutnal. Vypěstoval jsem ho na tvé zahradě. Proč nejdeš za námi ven, Bože? Dobře.

Pozor, má u sebe věc! Zajistěte dům! Mluvil pravdu. A my neposlouchali. Kéž bychom věřili těm nesmyslům, co říkal... No co už. Jdem pařit! Kde je vůbec Satan? Hlupáci!

Sayonara, šmejdi! Určitě jel rozdávat štěstí do jiného města. NA PAMÁTKU BOHA 1949 - 2014 ... načež byl třiadvacetkrát střelen. Konec. NÁBOŽENSKÉ STUDIE - Ano? - Jdeme večer na párty, kámo? Nemůžu, musím se učit. Nemám čas na paření. - Že nemáš čas na paření?

- Co to sakra? Fuj, knihy! Fizyka? Vypadá to, že tu máme trapného šprta. Je čas přivolat Kapitána Pařiče! Kelímky! Dobroty! Hudba! Holky!

Počkat, kde je Alkohol? - Haló? - Kde jsi, sakra? Potřebujeme svolat Kapitána Pařiče! Zasekl jsem se v zácpě. Velká doprava. Přestaň nám to kazit! Počkejte, jenom... Lidi, já opravdu potřebuju tuhle zkoušku udělat. Dej nám minutku.

Ať jsi hned tu, nebo padáš z týmu! Ne, ne, nechci být pryč z týmu. Vydržte chvíli! Super, za chvíli je tu. Zatím si... Hej! Snaží se utéct! Holky! Sakra, fakt bych teď neměl řídit. Hej, bacha! Nauč se řidit, sr*či. No tak, chováte se jak blbci.

Boží blbci! Už jste někdy vůbec svolali Kapitána Pařiče? Existuje vůbec? No, ano... On... Jednou jsme ho skoro svolali, ale Alkoholu píchla pneumatika. Jo a jindy zase zabloudil kvůli GPS. Zvládl to někdy Alkohol až sem? Zvládl jsem to! Jsem nejlepší část nejlepšího párty týmu!

Kelímky! Dobroty! Hudba! Holky! Alk... Alkohol! Andrew W.K.! Přesně tak. - Jdeme pařit!

- Ne! Počkat, cože? Je velmi důležité udělat si čas na učení a práci. A plánovat svou budoucnost. Pokud budete neustále pařit, budete se divit, kam utekl váš život a proč jste nedosáhli svých cílů. Podívejte se na svého kamaráda. Je to alkoholik a vy to ani nevidíte. Možná kdybyste si toho všimli, mohli byste mu pomoci.

Mezitím tento mladý muž studuje, aby se z něj stal dobrý vědec. Někdo, kdo změní svět. Který z nich chcete být vy? Zamyslete se nad tím. Ale občas pařit můžeme, ne? Nedoporučoval bych to. To byl vtip, chlapi! Jdeme pařit! Překlad: Pamis www.videacesky.cz Zdravím, já jsem Rob z C&H, chtěl bych vám poděkovat za sledování a také našim hostům.

Paul and Storm složili výbornou písničku pro skeč s Bohem a také Andrew W.K. zde hrál sám sebe, což je celkem boží. Takže díky a díky, Bože, že jsi nás nechal tě zabít, to bylo hezký gesto. A pokud máte něco na srdci ohledně Boha nebo náboženství, podělte se s námi v komentářích, ať tu máme nějakou hezkou konverzaci.

Díky, lidi!

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kurt Cobain s prostřelenou hlavou :D boží

100

Odpovědět

Neviete niekto ako sa volá pesnička v 11:20?

70

Odpovědět

Dělání si srandy z Boha, Satana, věřících i nevěřících a Americké police. A navíc tam byl i Freddie Mercury, Zářící striptérky, jednorožci, Andrew W.K. a Kurt Cobain. Asi nejlepší epizoda CaHu
Hail Satan.

395

Odpovědět

Blue Man Group :D

21

Odpovědět

Na youtube kolik disliků zas, přitom to byla povedená epizoda, někteří křesťani to zase nevydýchali. Tak začínám mít pocit, že v těch náboženstvích nebude až takový rozdíl. To že někdo odpoví palcem dolů a někdo střelnou zbraní, je pak spíš důsledek výchovy a prostředím kde vyrůstali než vírou.

1910

Odpovědět

A co takhle právo na názor? Taky bys dal palec dolů, kdyby si někdo utahoval třeba z tvého otce. :)

00

Odpovědět

Jo takhle probíhá akce s teroristy, už to chápu proč vždy jsou zastřelení

81

Odpovědět

Najít pravou lásku
Najít šlapku
Udělat si přítele
Zahrát si WOWko
:D :D :D

193

Odpovědět

Předpokládám, že teď do kanceláří C&H vtrhne křesťanský terorista a všechny je postřílí ne? Kappa

457

Odpovědět

Takže už si zapomněl na Breivika?

106

Odpovědět

no tak čo sa Chralie Hebdo týka, tak tam tie najurážlivejšie vtipy boli práve na kresťanstvo a na islam boli skôr také slušnejšie a decentnejšie. Aspoň podľa môjho názoru čo som pozeral. Čiže aj tak sa divím že im tam nenabehol skôr nejaký kresťan :D

51

Odpovědět

čo sa týka zabitia boha , tak išlo skôr o naražku na zabitie toho černoškého chlapca z hrackarskou pistolou z novembra .

20

Odpovědět

Ta první část byla naprosto BOŽÍ!

102

Odpovědět

a panbíčkáři na YT se zas v diskuzi mohly pos*at. Sem je pěkně potrollil pacholky

1711

Odpovědět

:D Komentáre na YT

44

Odpovědět

Jestli oni nepotrolili tebe náhodou.

142

Odpovědět

A preto sa oplatí veriť v boha... ááámen

91

Odpovědět

Kdyby ve svém domě neměl všechno co sliboval, tak mohl být ten začátek taková nádherná alegorie na celé křesťanství... ale stejně to nebylo špatné.

1110

Odpovědět

Totááááááááááááááálně epický díl :D

64

Odpovědět

BEST....SERIES...EVER (nepočítám Malviviendo)

69

Odpovědět

Jen aby tu byl všechen kontext k Božímu videu a hlavně k tomu komentáři na konci: ten díl vyšel na jútúbu na Vánoce :)

141

Odpovědět

Haah Andrew WK potěšil, sem skoro zapomněl že existuje :D

100

Další