Depresivní epizodaCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:563
Počet zobrazení:8 280

Na Nový rok si pro nás tvůrci Cyanide & Happiness Show přichystali jednu opravdu depresivní epizodu, takže bude vůbec poprvé název epizody odpovídat jejímu obsahu.

Přepis titulků

Přemýšlela jsi někdy, jestli jsme ve vesmíru sami? Strašně moc mi chybíš. DEPRESIVNÍ EPIZODA Mami, tati, vrátil jsem se z cesty po Evropě! Synku... Páni, oslava s překvapením! Pro mě? Opravdu? Synku, tohle není žádná oslava.

Tohle je pohřeb. Zatímco jsi byl pryč, tvůj otec spáchal sebevraždu. Je mrtvý. Je pryč. Nechal tu tenhle dopis. PŘEKVÁPKO! TÁTA NA PAMÁTKU ANNY Analyzovali jsme váš nádor a vypadá to, že máte jeden typ… rakoviny.

Každopádně je zde jeden poslední test, který bychom měli provést co nejdříve. Dobře, co je to za test? Pokud je vaše ruka větší, než váš obličej, máte rakovinu. TĚHOTNÁ Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zasmál jsem se snad jen jednou, tomu dopisu na rozloučenou, na kterém bylo Surprise!, a lehce pousmál tomu poslednímu testu na rakovinu. No, každopádně epizoda dostála svému názvu, takže z tohoto pohledu se jim to fakt povedlo, tvůrci přesně ví, jak zaútočit na city.

462

Odpovědět

Doposud nejlepší episoda C&H.

1420

Odpovědět

Video jsem ještě neviděl celý a asi jsem moc všímavej, ale neni na začátku v kanclu na obrázku hrozně smutný Larry?

70

Odpovědět

Tvůrci CaH jsou prostě geniální, jejich tvorba se dá úplně v pohodě srovnat s největšíma legendama komediálního žánru a doufám, že na ně tak bude v budoucnu i nahlíženo.

214

Odpovědět

Omg xDDD Kámo, asi se počůrám smíchy :D

825

Odpovědět

Pro všechny, kdo byli překvapeni touto epizodou: toto bylo finále depressing comic week, již osmého v pořadí, je to takřka každoroční věc na explosm.net: http://www.explosmsearch.net/tag/depressing%20comic%20week/

161

Odpovědět

C&H se vždycky snaží šokovat, přijít s něčím novým. Čekáme něco šíleného, nesouvisejícího s názvem násilného a ztřeštěného. A pak nás překvapí tím že představí několik velmi smutných a osobních příběhů, které se nějak dotýkají většiny z nás (úmrtí blízkých, stáří). Ano neodpustí si pár momentů absurdního humoru (obličej muže v závěrečném příběhu) ale celkově udělají něco nového, výjimečného, dojemného a hlavně šokujícího.

Odvažuji se to označit za nejlepší C&H věc kterou jsem kdy viděl, právě proto jak jiné to je a jak to ukazuje telent tvůrců - udělat nejenom ztřeštěnou šílenost, ale i na minimálním prostoru několika minut si položit a odpovědět filosofickou otázku - co je v životě to nejsmutněší? Na čem nám záleží nejvíc?

407

Odpovědět

Ty vole ty to analyzuješ jak Prousta. Ve skutečnosti C&H šokovali pouze tím že poprvé nadpis odpovídal obsahu videa. Jinak byla většina útržků čistým, silným vývarem z dojákových klišé okořeněných jejich specifickým humorem.
Snadno se dojmu, slza ukápla, ale že by přišli s něčím novým? To né.

287

Odpovědět

A sakra. Vypadá to, že mám rakovinu :D

314

Odpovědět

Dal jsem to jen do půlky, víc ne. V dětství jsem měl dlouho andulku, kterou jsem tenkrát moc obrečel, mámu po dlouhé léčbě leukémie, když už byla na tom lépe a zpátky doma z nemocnice, také jednou narychlo odvezli sanitkou a už se nevrátila a taky mám babičku, (95 let) která uz hůř a hůř zvládá, že už nedokáže co dřív. Pro mne dost rána do živého, tuhle epizodu celou a navíc víckrát jako ostatní nedám. Každopádně dostála svému názvu, díky za zkaženou sobotu.

2918

Odpovědět

Pozor, tím neříkám, že epizoda není dobrá. Naopak, takhle zapůsobit i na mne, což já snesu hodně, tak to je mistrovství.

53

Odpovědět

+noirut64Napsat ten druhý komentář dřív hned bys měl o 20 liků víc :D

41

Odpovědět

Nečekal jsem, že jméno videa bude souhlasit s obsahem...

272

Odpovědět

Hardcore :D

325

Odpovědět

Je to zajímavé Cyanide je známý tím že si dělá legraci z násilí nemocí a katastrof, to víme všichni

když pak čekáte pointu která nepříjde a místo ní se objeví něco co nečekáte (a TO je princip vtipu) tak pobaví právě ten nečekaný zvrat do vážnosti.

Nesmál jsem se jako obvykle ale pobavilo jiným způsobem (klidně mi říkejte mentál)

543

Odpovědět

Jsi mentál -_-

36

Odpovědět

+Jenda100Sice s tebou souhlasím, ale sám si to chtěl abych to napsal.

14

Odpovědět

Nic moc, jako několik posledních epizod, ale stačilo zavřít oči, jen poslouchat hudbu a najednou se hodnocení výrazně zlepšilo.

237

Odpovědět

Výborné, jakože jsem byl vždy k tomuhle seriálu takový ambivalentní, tak tohle se vážně vydařilo. Skvěle to balancuje na hraně smutku a černočerného humoru.

216

Odpovědět

byl jsi vždy k tomuhle seriálu takový ambivalentní jo? bože, ty musíš mít větší hlavu než p***l

2921

Odpovědět

+jrd12No, mám ji alespooň tak velkou že nemusím psát slovo "p***l" v každé větě, abych si přídával na zajímavosti, nějáké trauma z dětsví? :-D

76

Odpovědět

Vždycky když si pustim C&H, tak mám hned lepší náladu, tohle mi ji tak zkazilo. Chybí tam to happiness a zůstává možná tak ten kyanid :( stále děkuji za překlad, ale doufám, že se vrátěj k jejich klasickýmu humoru, na tenhle černej, jestli se to za něj dá vůbec brát, jelikož já se nesmál, nejsem zvědavej :(

195

Odpovědět

Tento díl byl vydaný, když měli C&H depresivní týden, takže zase za rok. :) Zvědavče jeden. :D

81
Další