Epizoda neepizodaCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:455
Počet zobrazení:6 783

V dnešní epizodě Cyanid & Happiness Show se vydáme s hrdinou s Lunkem na výpravu za záchranou princezny a také navštívíme jednu nemocnici, kde se zabydlel prazvláštní host.

 

Poznámka: Lunk je označení pro statného a ne příliš inteligentního člověka

Přepis titulků

Kdo je hodnej kluk? Chceš míček? Tak si pro něj běž! Zvládli jsme to, synku Teror je konečně u konce. EPIZODA 10: EPIZODA NEEPIZODA LUNKOVA DOBRODRUŽSTVÍ Lunku, vstávej! Vstávej!

Lunku, princezna... Lunku, princezna je pryč! Potřebujeme tvoji pomoc! Moudrý strom si tě předvolal. Jdi si s ním promluvit. Lunku, princezna je držena na hradě Bouřlivý trn. Jen někdo tak statečný a moudrý jako ty ji může zachránit. Proto ti daruji štít hrdinů! Bude to nebezpečná výprava, Lunku, a proto ti dávám tento dar.

Ve tvém srdci se ukrývá udatnost a čistota, kterou dokáže ovládnout jen opravdový hrdina. A proto ti... Hele, Lunku, meč! Ó ano, meč. Prý jde o legendární meč předávaný mezi generacemi hrdinů, který se nachází na druhé straně kaňonu.

Ale aby ses k němu dostal, budeš potřebovat hák. Za malou službičku ti nabízím ten můj. Víš, má dcera je velmi nemocná a já potřebuji, aby někdo vylezl na starý... Dobře, vem si ho, je tvůj. Dobrá, Lunku, nyní vytáhni meč z kamene.

Ne, Lunku! Meč! Vytáhni ho z... Ne! Musíš ho vytáhnout, Lunku! Díky, Lunku. Chvíli jsem si myslel, že mě tu... Dobrá práce, Lunku! Nyní je čas vydat se na dlouhou a svízelnou cestu k Bouřlivému trnu! Nejdříve musíme přejít...

Nejdřív musíme... Lunku? Snažím se ti... Lunku! Lunku, poslouchej mě! Zdravím, Lunku! Jsem kouzelná jezerní víla a mám... Ahoj, Lunku. Vítej na Bouřlivém trnu! Jmenuji se Trn Bouřlivý!

A jsem... Sakra. Zvládnul jsi to! Porazil jsi zlého bosse! Teď pospěšme, ať zachráníme princeznu! Ale opatrně, je tu spousta pastí a... Dobré ráno. Dobrá, když tak jsem tu, kdybys něco potřeboval. Ty jsi přišel, Lunku! Zachránil jsi mě! Úspěšně jsi dokončil svoji výpravu!

Dobrá práce! HRDINA Č.1 Víš, co to znamená, Lunku? To znamená, že jsi hrdina! Jsi hrdina, Lunku! Děkuji, princezno. ŠNEČÍ MUŽ Moc se omlouvám, ale nebylo mu pomoci.

Cože? Vždyť ještě žije! Pardon, chtěla jsem říct, že mu nepomůžeme. Obávám se, že váš manžel upadl do kómatu a už se nikdy neprobudí. To pro něj vážně nemůžeme nic udělat? Jedna věc by se našla. Můžeme ho odpojit, ukončit jeho trápení.

Usnadnit mu odchod. Dobrá. Počkejte! Podívejte se! NADĚJE Páni, to je znamení! Ano. To je opravdu pozoruhodné. VÝJIMEČNÝ Chip Chapley živě z Nemocnice sv.

Marka. Povězte mi, doktorko, kdy jste se seznámili s vaším osminohým kamarádem? Včera. VČERA Opravdový zázrak! Kde jinde také čekat zázrak, když ne v nemocnici?

Zázrak? Trhněte si! Dřu tu jak mezek! POLŠTÁŘ Co to znamená? Polštář. Peří. Anděl. Strážný anděl! Pro jistotu povlékněte nové polštáře. Hned pro ně běžím! ZÁCHODO-KOLO NEGR - Musíme se ho zbavit.

- Jo. A je to. Tak kde jsme to skončili? Už vím! Je načase ukončit život tohoto... Ten už je dávno mrtvý. Nejspíš bych měla... Zatracení pavouci! Nikdo se nepřiblížujte k budově!

Ale já tam mám syna. Řekl jsem nikdo! Pane, už jste někdy viděl něco takového? Jednou ve Vietnamu. Ale to byly cikády. Pane, výbušniny jsou připraveny. Pojďme jim dát pořádnou čočku. - Tři, dva... - Počkat, hele! ODPUŠTĚNÍ Ani náhodou!

Ne, ne, ne, ne, ne... Zvládli jsme to! Konečně je po všem! Bylo načase! Když pomyslím... Počkat, ne! ZATÍM, ŠMEJDI! Ne, ne, ne! Překlad: Pamis www.videacesky.cz Zdravím, diváci, tady Rob.

Chci vám poděkovat. Příští týden vychází poslední díl a byl to pro nás skvělý zážitek. Po příští epizodě máme připravené jedno super oznámení, takže se těšte. Díky, že nás sledujete a odebíráte a bacha na pavouky.

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Již půl roku nefunkční titulky. :/

01

Odpovědět

prosím spravte to

10

Odpovědět

a příští díl bude ještě lepší :D :D

00

Odpovědět

Taky vám příde že ten meč co měl vytáhnout vypadá jako meč Neda Starka? :D

05

Odpovědět

jak se stalo to pavoučí neštěstí (abych nespoileroval) tak mě až zamrazilo :D

230

Odpovědět

dneska chyběl "the most anchient joke in the book"

113

Odpovědět

vždyť už ho v jednom z předchozích dílů našli objevili :-)

250

Odpovědět

"Indeed" - Teal'c, SG-1

122

Odpovědět

Taky jsem takovej Lunk, teda až na to, že nejsem moc statný... :D

241

Odpovědět

Tohle byl asi nejlepší díl :D Nope, nope, nope, nope...

242

Odpovědět

Úplně mi to připomnělo Lanu z Archera :-D .

80

Odpovědět

Lunk skipped the leg day

552

Odpovědět

Never skip leg day!

152

Odpovědět

Wreck it Lunk

192

Odpovědět

Jsem jedinej kdo cekal, ze ji na konci aspon ,,rejp-ne" nebo tak neco?

535

Odpovědět

Lunk si to dává :D

372

Odpovědět

Viete, aký je rozdiel medzi ženou a divou sviňou? Žena nemá rypák od blata, keď hľadá žaluď.

1827

Odpovědět

lunk je frajer mohol by ma vlastny serial :D

1012

Další