Chad Vader – Rozhovor s Robbiem Johnsonem

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:94
Počet zobrazení:3 243

Teď když jste viděli všechna tréninková videa od Chada, napadlo vás někdy, jak by to vypadalo, kdyby se jimi začal někdo opravdu přesně řídit? Taková osoba totiž existuje a i v seriálu jsme se s ní jednou potkali. Není to nikdo jiný než Robby Johnson, který byl vyhozen za své nevhodné chování. Není ale za jeho vyhazovem něco jiného? Dozvíte se v dnešním interview.

Přepis titulků

Jmenuji se Robby Johnson. A vyhodili mě z Empire Marketu, protože jsem dělal to, co mi řekli v tréninkových videích. NÁSLEDKY Fiasko s tréninkovými videi Empire Marketu. Robby Johnson byl hodný chlapec. Snažil jsem se ho vzít pod svá křídla ukázáním videí, která jsem vytvořil. Díky těm videím se stala spousta špatných věcí.

Líbila se mi, byla velmi informativní a... Víte, Robby byl opravdu hodný kluk. Myslel jsem si, že má potenciál. Robby se nadšeně chopil toho, co viděl v těch videích. Vidíte pochybného člověka, který se podezřele dlouho potlouká kolem řepy. To první o špionech bylo opravdu zajímavé a... opravdu mě pro tu práci nažhavilo. V našem obchodě nejsou žádní špioni. Dokonce jsem si koupil jeden z těch švýcarských armádních nožů.

Byl takhle tlustý. Vypadal jako sendvič plný nástrojů. A tak jsem čas od času vytáhl nůžky a prostě jsem... bodal do lidí. Takhle se k zákazníkům chovat nemáte, máte se k nim chovat jako k zákazníkům. Ale v té době jsem byl disciplinovaný. Když jsem se snažil udělat, co mi video řeklo, a uříznout ruku jedné staré paní. To byla paní Farnsworthová.

Jedna z našich nejstarších a nejloajálnějších zákaznic. Vytáhl jsem ten švýcarský armádní nůž a vyndal jsem z něj pilku. A pak jsem se pokusil jí uříznout její falešnou ruku. Nejen, že jde o porušení našich předpisů, je to porušení zákona. A je to proti jakékoliv morálce. Myslím, že Robby prokázal dobrou intuici.

A taky špatnou techniku řezání. Byl jsem hodně rozzuřený, křičel jsem na něj, dal jsem mu co proto. Řekl jsem mu, že už nebude mít svou skříňku. Vážně mě naštval. Se svým mopem jsem se seznámil opravdu dobře. Nakonec jsme spolu měli hodiny tanců. Robby byl skvělý tanečník.

Ukazoval nám... své taneční techniky... skoro dvacetkrát. Randy si mě jednoho dne všiml, jak tancuji s mopem. A vlastně byl docela ohromený našimi pohyby. Tenkrát poprvé... to bylo docela zábavné. Ale když jsem ho načapal počtvrté a popáté, začalo mě to pěkně štvát. A když to udělal po patnácté, vyhodil jsem ho. Sledoval jsem video o oblékání.

Co oblékat... Nakonec jsem byl asi nejlíp upravený, co si pamatuji. Nejsem pořádný člověk. Ale každý den jsem se sprchoval. Nechal jsem se ostříhat, a dokonce jsem si nechal odstranit znaménko. Všiml jsem si, že rychle začal nosit kápi. Našel jsem takovou úžasnou egyptskou plynovou masku.

Tu masku jsem miloval. Určitě to nebyl padělek. Ostatní zaměstnanci a zákazníci... tu masku opravdu neocenili. Jednou jsem ho s ní nachytal, řekl jsem mu, aby si ji sundal, vrátil jsem se za půl hodiny. a on ji měl zase na hlavě. Jen jsem se koukal na videa, jasný? Dělal jsem jenom, co mi řekli.

Kdybyste byl zákazník, co přijde do našeho obchodu a viděl byste zaměstnance s plynovou maskou, co tancuje s mopem, nemyslím si, že byste se chtěli ještě vrátit. Randyho důvody pro můj vyhazov byly dlouhý list plný... kravin. Přinesl do obchodu zbraň, napadl zákazníky včetně paní Farnsworthové, tancoval se svým mopem a pokusil se odletět z vrcholu palety.

Nejúžasnější na tom je, že Robby pro nás pracoval pouze půl dne. Za čtyři hodiny napáchal hodně škody. Okamžitě bych se do Empire Marketu vrátil. Nikdy bych Robbieho Johnsona znovu nenajal. Nemám rodinu, takže pro mě byli jako rodina. Chad pro mě byl jako mentor, jako otec. Vlastně to zřejmě je můj otec. Nikdy jsem neviděl jeho obličej.

Ten den, co s námi Robby strávil... tancováním a... divokým oháněním se nožem... Musím přiznat, že na ten den rád vzpomínám. A Robby mi chybí. Je mi ho líto. Považuji se zodpovědným za jeho vyhazov? Ne. Je to Chadova chyba.

Viním Robbieho. Vůbec nerozumím tomu... proč mě vyhodili... nikdy v životě mě nevyhodili... Vlastně jsem pro Robbieho napsal píseň. Mohl bych ji zazpívat? Dobře. Robbie... tancoval jsi se svým koštětem.

Robbie... skákal jsi po místnosti. Robbie... polož ten nůž, Robbie... nezabíjej, Robbie... Kdy se ke mně vrátíš zpátky? Robbie... vyrazili tě v den, kdy tě přijali.

Robbie... Rychle jsi změnil obchod v bažinu. Robbie... Navrať se mi Robbie... Ach, proč nevidíš, Robbie... Bylo nám souzeno být... Nakonec to bylo víc romantické, než jsem zamýšlel... ale má to správný nádech. Překlad: B-hold Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No, bude pokračování?

180

Odpovědět

AXIS OF AWESOME, překládat více věcí od nich, ne jen 4 chords song... http://www.youtube.com/watch?v=WtFAz7Njw8g

180

Odpovědět

0:23---0:26 chyba v titulkách

180

Odpovědět


Odpovědět

vim že to nepatří sem ale moooc prosím o přeložení této http://www.youtube.com/watch?v=M1uVi41I1oc&feature=search parodie na lefta 4 dead 2

180

Odpovědět

Teď je mi ho líto... :D

180