Channing Tatum a Charlyne Yi - Hříšný tanec

Thumbnail play icon
34 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:553
Počet zobrazení:7 669
Herec Channing Tatum, kterého můžete znát z filmu Let's Dance, natočil spolu se svou kolegyní Charlyne Yi (film Zbouchnutá) parodii na Hříšný tanec.

Přepis titulků

Ahoj, Johnny. Ahoj, Baby. Co tady děláš? Poslyš, Johnny, můžu jít dál? Jo, jo, pojď dál. Pojď dál. Hele, můj pokoj není žádnej....

žádnej palác. Ty máš asi skvělej pokoj. Já nemám ani zkurvenou televizi. Ne, ne, je to krásnej pokoj, je super. Promiň. Ne. Nech to hrát. Teď bych ticho nesnesla.

Je všechno v pořádku? Přišla jsem, protože jsem se chtěla omluvit za mýho tátu. Tvůj táta... Ne, to, co tvůj táta udělal... bylo úžasný. To, jak zachránil Penny? Já bych něco takovýho nikdy nesvedl. To bylo něco. Ale já mluvím o tom, jak se choval k tobě.

To bylo kvůli mně. Ne. Lidi se ke mně chovají, jako bych byl nikdo. Protože jsem nikdo, Baby. To s tebou nemá nic společnýho. Nic! Ne! To není pravda! Ty nic nevíš, jsi jen malá židovka z New Yorku...

co má roztomilej malej rypáček. Ale tohle léto jsem se tolik naučila, dokážu to pochopit. Dokážu. Ne, ne... Pro člověka, jako jsem já, Baby... Víš, jeden měsíc... jím žužu fazole, abych zůstal živej. Tenhle měsíc mám fajnový věci a v kapsách diamanty, Baby. A balancuju tady nad sračkama. A v okamžiku...

bych mohl bejt znova na dně. Co tím myslíš...? Balancuješ nad sračkama? Jako bych se snažil udržet rovnováhu nad horou sraček. Takhle to bejt nemusí. Nemusíš balancovat nad sračkama! Nikdy jsem nepotkal nikoho jako ty. Myslíš si, že dokážeš změnit svět. Někdo ztratí psa... a ty ho najdeš.

Někdo má žízeň, dáš mu napít. Někdo balancuje nad sračkama a ty... A já doběhnu pro tatínka, co? To jsem fakt statečná. To chtělo hodně odvahy. Ty se nebojíš ničeho. Já? Já se bojím všeho.

Bojím se toho, co jsem viděla. Bojím se... toho, co jsem udělala. A toho, kdo jsem. Bojím se toho, že mě posadí do kouta, Johnny. A ze všeho nejvíc se bojím toho, že vyjdu z týhle místnosti a už nikdy v životě neucítím to, co cítím, když jsem s tebou. Zatancuj si se mnou. S tebou?

Právě teď. Ty nebudeš sedět v koutě. Po tomhle už Baby nebudeš. Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

wsaewsaeopklm wsaeopklm wsaeopklm wsaeopkln wsaeopklm

00

Odpovědět

To mě přijde trapný ;)

182

Odpovědět

trapárna... a neříkám to protože bych se zastávala Swayziho ale protože je to prostě s****a :-D

193

Odpovědět

takova doba a nic z toho

182

Odpovědět

Heleďte je to p******a na entou, ale berte to sakra jako p***l a né jako úcta Swayzimu... Umřel, je to smutný, byl krásnej výbornej herec, ale takovej už je život... Nikdo se ho nesnaží ztrapnit. Je tojen sranda... Stejně jako se dělá sranda na jacksona stejně jako se dělá sranda na kohokoliv... tak to tak nehroťte...

201

Odpovědět

Jediné, co mě na tomhle videu zaujalo, bylo to, že v některých chvílích vypadal Tatum v obličeji skoro jako Swayze :)

201

Odpovědět

Tohle není žádná úcta k Patrickovi.On byl borec nedávno umřel a vy sem hodíte takovou trapárnu ale jednou sem se zasmál.

182

Odpovědět

Absolútna sr*čka, krajšie sa to povedať nedá. Nedopozeratelné video...
V poslednej dobe žiadne pozeratelné,čo by stálo za zmienku.
Ľudia milujú stand-up, tak im ich dajte ! Nie tieto sr*čky.

181

Odpovědět

sračky sračky sračky tohle sem poslední dobou dáváte. :)

181

Odpovědět


Odpovědět

jako parodie na Hříšný tanec mi bohatě stačil Hříšný tanec 2 :D

201

Odpovědět

To je ještě snad hloupější než ten film a to už je co říci :-D

194

Odpovědět

Když už parodii na Hříšný tanec, tak TOHLE! http://www.youtube.com/watch?v=GfiRZ0WDTnA

191

Odpovědět

Našla jsem tam pár vtipných okamžiků ;)

191

Odpovědět

nic moc.... ale Channing má skvělý tělo :D

191

Další