Conan a Magic Mike XXLCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:996
Počet zobrazení:14 774

V jednom z nejnovějších videích se Conan vydal se svými zaměstnanci něžného pohlaví na premiéru filmu Magic Mike XXL (v češtině Bez kalhot XXL). Uvidíte tedy pořádnou dámskou jízdu, ve které nebude chybět ani Conanova asistentka Sona, kterou si možná pamatujete napříkla z videa se ztraceným hrnkem.

 

Přepis titulků

Všechny ženské od nás z práce už několik dní šílí, protože jde do kin film Magic Mike XXL. O tom filmu toho moc nevím. Ale soudě podle názvu bude nejspíš o hodně tlustém kouzelníkovi. Nebo nevím. Vydáme se na půlnoční premiéru. Zeptal jsem se holek, jestli s nimi můžu na dámskou jízdu a ony souhlasily. Půjčil jsem limuzínu a snad se budem dobře bavit.

Chci zjistit, co na tom filmu viděj. Jdeme na večer s Magic Mikem! Tady bydlí moje asistentka Sona. Holky si u ní dávaj sraz. Připadám si jak v pořadu Poldové. Akorát jdu místo zatýkání zločinců do kina se spoustou ženskejch. - Ahoj, Sono! - Čau. Jak se máš?

Dobře. Tohle je má asistentka, která se ke mně vůbec nemá. Kolik let už pro mě pracuješ? - Přes šest let. - Ani špetka citu. - Co ti je? - Už jsi mě objal, stačilo. Dobře. Kdo se těší do kina na Magic Mike XXL? Takhle poblázněné jste snad z žádné jiné filmové série nebyly.

Želvy Ninja s váma ani nehnuly. Co se děje? V tomhle filmu je jasně vidět rozdíl mezi skvělým tanečníkem a... Díky, promiňte. Takže je tam vidět rozdíl mezi pořádným chlapem a chlapem, který si na pořádného chlapa jenom hraje. Chápu to dobře? - Tohle by Channing Tatum nikdy nepil. - Myslíš? Víš, jak se tenhle drink jmenuje? C-Tatum.

A víš proč? Channing Tatum ho zbožňuje. Jsem jeho kamarád, takže to moc dobře vím. - Věděly jste, že se s Ch. Tatem přátelíme? - Ne. - Ne, nech toho. Nech toho. - Jo, jsme kámoši. - Tohle je tvůj oblíbenec Joe Manganiello? - Jo. Asi víš, že se s ním znám. Dělal jsem s ním rozhovor. Podle mě se s ním zas tak moc neznáš. - Dělal... jsem s ním rozhovor. - To ale neznamená, že se znáte. Znám ho a vím, že takhle ve skutečnosti nevypadá.

- Máš ho ráda? - Miluju ho. - Kdybys mohla, vzala by sis ho? - Vzala bych si ho rychle a tvrdě. Tvrdě si nikoho vzít nemůžeš. "Brala bych si ho až do rána!" "Vzala bych si ho až na kost!" To přece nejde. - Nech toho. - Sama jsi to řekla. Co tenhle? Co to dělá? - Co že je?

- Takovej namakanej Tarzan. - Nevím, je prostě... - Vypadá jako dřevorubec, co vysadil prášky. Fakticky. Ukazuje na strom, kterej zapomněl pokácet. Co na něj říkáš ty? Brala bys ho? Brala. Tobě se líbí! Jakej je rozdíl mezi tímhle chlapem a mnou? Přijde mi trochu opálenější. - Těšíš se do kina?

- Jo. Budeš pištět a ječet? Ženský vždycky řvou: "Vůůů!" - Nemám pravdu? - Možná si zaječím. Pokud budou ostatní holky taky ječet. Sona si určitě dá říct. Ta ječí, i když dorazí oběd. Kolik z vás by dneska rádo vidělo penis? Upřímně. Na rovinu, chtěla bys vidět penis?

- Zajímal by mě. - Jak to myslíš? Nejsi vědkyně? "Jsem dermatoložka. Chtěla bych vidět jeho vybavení a třeba i pár hezkých styků!" Takhle tě to zajímá? Na něco se vás zeptám. Tenhle ho musí mít obřího. Ještě jednou opakuji, že jde o falešnou reklamu. Je vědecky dokázáno, že takovýhle svalovci mají velmi malé... Ale každé shozené kilo znamená...

cenťák navíc. Co to je za kravinu? Takže mluvčí řetězce Subway má podle tebe metrový péro? Vážně si to myslíš? Takže chlapi, co shoděj metrák, se ani nevytočej do dveří, protože jim v rozkroku stojí požární hadice? Ne, to je jen mýtus! Jaký uvidíme taneční pohyby?

Umíte tančit? Ukažte mi, na co se můžu těšit. Většinou hýbou pánevní oblastí a bušej s ní o zem. - Nahoru a dolů. - Jakej to má smysl? Simulují tím... - sex, sexuální styk. - S podlahou? Pustím nějakou hudbu a pokusím se trochu zavlnit do rytmu. Chci si zkusit něco z toho, co bysme mohli dneska vidět. Ježiš...

Jak mi to jde? Líbí se vám ten pohyb pánví? - Takhle ne. - Ne. A co tohle? Dívejte. Škoda že pod tím mám rifle. Co říkáte na tohle? - Dělám to dobře? - Ne! Ne! Bolí to! Bolí to.

Ne! Tak jo. Prosil jsem produkci, aby nechala mé tělo obnažené. Pokud jsem vykostičkovaný, nejspíš se jim mé tělo nezamlouvalo. Co říkáte na tuhle limuzínu? - Jo! - Je pěkná. A mám tu taky šampáňo. Jo! Magic Mike!

Pojďme se vrátit k velikosti penisu. Od jednoho spolehlivého zdroje mám potvrzeno, že ženy nestojí o velké penisy. Je tu takový ticho, že slyším klimošku. Magic Mike! Magic Mike! Pij! Pij! Pij! Pij! Pij! Magic Mike XXL! Magic Mike XXL!

Právě si v restauraci Big Wangs dopřáváme úžasnou hostinu. Copak si dáte k pití? - Holky, co si dáte? - Máme drink s názvem Líbačka. - Co je ta Líbačka? - Ochutnejte a uvidíte. - Jak se jmenujete? - Lia. - Těší mě. - Nápodobně. Jedem do kina na Magic Mike XXL, závidíte? - Jo.

- Rád bych vás pozval na Líbačku. - Díky, to je od vás hezké. - Tenhle týden to říkám už podruhé. - Vážně? - Poprvé ženě. - Balíme. Nechcete jet s náma? - Musela bych zavolat šéfovi. - Když vám to šéf dovolí, přidáte se k nám? - Pokud mi to dovolí, ráda. Jo! Magic Mike, Magic Mike! Poprosil bych osm lístků na film Magic Mike XXL! Vůůů!

Takže to máme sedm dámských lístků a jeden pánský. Jo! Nikdo neječel. Magic Mike, Magic Mike! Magic Mike, Magic Mike! Magic Mike, Magic Mike, Magic Mike! Tamhle odvádějí nějakého chlapce. Radši ho vedou pryč, aby neviděl, jak tu ojíždím podlahu.

Nemůžu se dočkat. Za necelých osm minut uvidíme film Magic Mike XXL. Jsem připraven. Jsem nalubrikován, ovuluji... Ještě nikdy v životě jsem nebyl víc ženou. Tohle pro mě bude životní jízda. Jsem připraven otěhotnět. Otěhotnět s filmem. Netuším, co na tom viděj.

Páni, super film. Moc jsem se bavil. Mějte se. Ahoj! Sbohem, holky! Pa pa! Mám dost. Bylo to náročný. Jdu na kutě. - Dobrou, Joe. - Dobrou, Conane. V tom filmu jsi byl fakt skvělej.

Však ty taky. Já v něm ale nehrál. Joe? Dneska sex nebude. Děkuju holkám za to, že mě mezi sebe vzaly, a Joeovi Manganiellu za to, že si mě vzal do postele.

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Všechno, kde je Sona musí být zaručeně kvalitní zábava xD

10

Odpovědět

tak sem si chtěl vygooglit toho mluvčího subwaye, všechny obrázky na googlu ani ne 24 hodin aktualizovaný, tak kouknu co to... no asi bude mít za mřížema dost času nabrat těch 100 kilo zase zpátky.

50

Odpovědět

Se není co divit, znalci Městečka South Park vědí, že už před cca 15 lety chtěl dát všem dětem AIDS ;-).

90

Odpovědět

a nejhorší je ten pocit když video chcete raději o trochu posunout dal protože se cítíte ztrapněně jak když to moderujete vy:)

292

Odpovědět

Ja som to zoscrollovala nadol, len aby som videla titulky. Privelka slepicarna na moj vkus :)

32

Odpovědět

No jo, pak je to těžký sbalit ženskou, když chodí na takovýhle filmy:)

331

Odpovědět

Škoda že nešli na 50 tieňov asfaltu ... :D

162

Odpovědět

Jeho improvizační smysl pro humor v terénu je snad bezkonkurenční.. :D
Hlavně z těch hlášek v kině jsem téměř spadl ze židle.. :D

454

Odpovědět

Takže limuzína a restaurace se jim líbila, ale před Conanem bez trička si museli zakrývat oči? Mrchy :D

1191

Odpovědět

Sakra, musely. Editační funkci pls :D

841

Odpovědět

Teda většinou patřím spíš k rezervovanějším fanouškům Conana, ale tady teda ukázal, že se nezalekne žádný situace a za všech okolností zaperlí! U mě video měsíce.

313

Odpovědět

Swag jak barbar Conan!

92

Odpovědět

4:03 je 36 palcový ne centimetrový (reálně by to bylo 91 centimetrů)

101

Odpovědět

Vím. Taky vím, že inch není to samé jako centimetr a pound to samé jako kilo, ale kdybych to všechno převáděl, nepůsobila by podle mě ta hláška tak vtipně. A i 36 cm mi přijde jako dost velký extrém, ale je fakt, že bych to mohl přepsat spíš na metr. Díky.

213

Odpovědět

lol dobry

51

Odpovědět

Jééčivky :D

570

Odpovědět

Co znamená error 2035, nejde mi spustit video.

95

Odpovědět

Mám aktulni flash player i javu, chodim sem pravidelně skoro denně. Otazka: co jste změnili v nastavení videí v poslední týdnu?
https://developers.google.com/interactive-media-ads/docs/sdks/flash/errorcodes#2035
Je to anglicky, poradí někdo? :-)

61

Odpovědět

+WORFNevím jestli ti to pomůže, ale já jsem měl podobný problém (neříká že stejný - číslo chyby si už prostě nevybavuji) ve chvíli kdy jsem měl aktivovany doplňek ve Firefoxu jménem "HTTPS Everywhere" - v tu chvíli to nějak drhlo - ale po té co jsem ho vypnul tak to začalo (po vypnutí a zapnutí Firefoxu) zase fungovat. Netuším jestli je v tomhle problém i u tebe, ale mě to tehdy pomohlo a taky se ten problém objevil ze dne na den.

21

Odpovědět

+WORFVe firefoxu 39.0 mam jen 3 doplnky a vsechny aktualni.
- Adobe Flash Player Shockwave Flash 18.0.0.194
- Adobe Reader Adobe PDF Plug-In For Firefox and Netscape 15.7.20033.2203
- Java Runtime Environment Next Generation Java Plug-in 11.45.2 for Mozilla browsers 8.0.45
3.7. byla nova verze firefoxu tak jedine to? https://www.mozilla.org/en-US/firefox/39.0/releasenotes/
Youtube
a jine kanaly (jako noviny apod) mi normalne bezi.

20

Odpovědět

Já sem u toho normálně ch**l smíchy

173

Odpovědět

Conan je prostě nejlepší moderátor v historii .)

355

Další