Charlie Sheen vyhrává

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 037
Počet zobrazení:12 352
Ti z vás, kteří občas sledují, co se šustne za mořem, si možná všimli velkého humbuku okolo Charlieho Sheena. Ten po všech svých drogových, sexuálních a alkoholových eskapádách nastoupil na odvykací kůru a nějakou dobu na to poskytl různým médiím a televizím exkluzivní rozhovory, jejichž obsah obletěl několikrát svět. Charlie v nich totiž ukázal, že drogy na něm nezanechaly žádné následky a je úplně v pohodě, doslova prý "vyhrává" (winning). Ty největší perly z různých interview (dopředu upozorňuji, že je nebudu překládat, protože jsou příliš dlouhé) pro vás zhudebnili populární The Gregory Brothers a vy si je můžete poslechnout s českými titulky. Pozn. Bipolární porucha je onemocnění, při kterém se střídají stavy deprese a mánie.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz No, jo. Já, já, já... Já jedu na droze nazvané Charlie Sheen. Není dostupná, a jestli ji jednou zkusíte, zemřete. Vaše tvář se roztaví a děti budou naříkat nad vaším vybuchlým tělem. - Milujete večírky? - Co se na nich dá nemilovat? Tamtu jízdu vymyslel Jagger s Richardsem.

Vypadali jsme jako ospalé bezruké děti. Takhle já pařím. Dával jsem si 7 gramů koksu. To je můj styl - VÝHRA! Mám jen jednu rychlost: EPICKOU VÝHRU! - Jste bipolární? - Jsem bi-VÝHERNÍ! Vyhrávám tady, vyhrávám tam. Vyhrávám všude. Absolutní vítězství. Všude, všude, všude. Právě plním úkol.

Zvítězíme všude. Nad každým bezprávím. Jsem totálně pošahaná rocková hvězda z Marsu. VÝHRA! No tak, brácho. Já mám tygří krev. VÝHRA! Kdybyste si půjčili můj mozek, tak řeknete: "Kámo, tohle nezvládnu." Vyhrávám tady, vyhrávám tam. Vyhrávám všude. Mám tu seznam věcí, tak mi je pomozte roztřídit.

Od epické výhry až po zoufalou smůlu. - Kuřecí nugetky. - VÝHRA! - Žvýkačky. - VÝHRA! Předstírat psaní SMSky, abyste se někomu vyhnuli. EPICKÁ VÝHRA! - Ploužák. - VÝHRA! - Stahování gatí. - VÝHRA! - Porušování ženevských konvencí.

- SLABÝ. - Adonisova krev. - VÝHRA! - Násilná láska. - VÝHRA! Obejmout a pohladit zkroušenou ženu. EPICKÁ VÝHRA! - Porod. - VÝHRA! - Colin Firth. - VÝHRA! Tinky Winkyho kabelka. No jasně že VÝHRA!

Dával jsem si 7 gramů koksu. To je můj styl - VÝHRA! Mám jen jednu rychlost: EPICKOU VÝHRU! - Jste bipolární? - Jsem bi-VÝHERNÍ! Vyhrávám tady, vyhrávám tam. Vyhrávám všude. Jsem totálně pošahaná rocková hvězda z Marsu. VÝHRA! No tak, brácho. Já mám tygří krev. VÝHRA!

Kdybyste si půjčili můj mozek, tak řeknete: "Kámo, tohle nezvládnu." Vyhrávám tady, vyhrávám tam. Vyhrávám všude. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (84)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten bloňďák vypadá jako Sterling Knight. :)

203

Odpovědět

Dají se ty překlady někde korigovat?

'The run I was on made Richards and Jagger look like ...'

znamená volně přeloženo:

'Byl jsem na takové jízdě, že vedle ní vypadal Richards s Jaggerem jako ...'
a ty děti jsou spíš 'bezruké děti s pokleslými víčky' (ne z nevyspání, ale z drog) ale to je asi v rámci básnické licence ok. Důležité je, že si s Rolling Stones dělá p***l...

'I have one gear: GO'
- to GO je tam důležité, říká mám jenom jednu rychlost - PLNOU PAROU VPŘED

210

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=ZyKR2-A0KPU Tohle si pusťte, pak tu snahu udělat z něj blázna pochopíte.

181

Odpovědět

nemôžete preložiť toto celé? videla som asi 10 min a je to skvelé :)
http://www.youtube.com/watch?v=6FHqA9rtZhc

181

Odpovědět

I'm a total frickin rockstar from Mars...WINNING!

201

Odpovědět

uzassny :*

181

Odpovědět

Charlie je magor a proto ho miluju! He is Wining !!

202

Odpovědět

Všimli jste si někdo, jak si ten, co předčítá seznam, před odpovědí na tu kabelku sundá brejle a pod nima má ještě jedny? :D:D

180

Odpovědět

pecka song:D

181

Odpovědět

chcel by so k tomu tytulky aby som si zaspieval :D:D:D PLS DIKI

180

Odpovědět

mp 3 pls =D

182

Odpovědět

proste pan sef to je :D ..prelozte prosim nejaky rozhovor, pripadne rozhovory originalne, nie mixovane ...diky

180

Odpovědět

Jste bypolarni? Sem byVyherni ! :D:D akoby nevedel ocom sa rozprava :D:D:D DOKONALe

184

Odpovědět

to je super a nevizera tam divne ale super im bi-wining

180

Odpovědět

keby si si pozrel moj mozok tak by si to nezvladol.... OMG neviem ako to presne bolo alew ufff sranda :D :D

180

Další