Nebezpečný násilníkAuto-Tune the News

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:647
Počet zobrazení:7 027

Pravděpodobně ten nejznámější počin od skupinky autotunerů The Gregory Brothers, kteří dopomohli k hvězdné kariéře Antoinu Dodsonovi. Tato reportáž, ve které popisuje Antoine napadení své sestry neznámým násilníkem, několikrát obletěla celý svět a byla mnohokrát citována, ať už v Equals Three, nebo v jiných parodiích a scénkách. Edit: Omlouvám se a přidávám přeloženou originální reportáž. Originální video Píseň od The Gregory Brothers

Přepis titulků

Pro tuto ženu to byl hrůzný moment, když se vzbudila a zjistila, že je u ní neznámý muž. Křikem přivolala svého bratra, který se snažil pachatele odehnat. Incident se udál toto ráno v ulici Webster Drive v Huntsville. Naše reportérka stihla pohovořit s obětí. Alžběto, všichni jsou plní emocí. Oběť nám sdělila, že se k ní vloupal neznámý muž a chtěl ji znásilnit. Její bratr se jí snažil pomoci, ale muž uprchl a zanechal za sebou důkazy o své návštěvě.

Kelly Dodsonová spala s dcerkou ve svém bytě, když... Byla jsem napadena nějakým idiotem přímo tady v naší čtvrti. Dodsonová tvrdí, že útočník použil popelnici, aby se dostal na římsu, a z ní poté oknem do jejího pokoje. Snažil se mě znásilnit. Chtěl mi strhat všechno oblečení. Dodsonová bojovala s útočníkem, přičemž si poničila vybavení ložnice.

Antoine Dodson slyšel její křik a přispěchal jí na pomoc. No, očividně máme v Lincoln Parku násilníka. Šplhá do vašich oken, chce po vás chňapnout a znásilnit vás. Takže byste měli schovat vaše děti, schovat vaši ženu a vašeho manžela, protože chce znásilnit všechny. Pachatel sice uprchl oknem, ale něco za sebou zanechal. Máme tvoje tričko a všude jsi tu nechal otisky. Jsi tak hloupý.

Jsi opravdu hloupý... skutečně. Vyšetřovatelé nafotili místo činu a sebrali stopy z popelnice, okenního rámu a římsy. Dodson tvrdí, že nikdy předtím pachatele neviděl, ale ať už je to kdokoliv, posílá mu toto varování. Nemusíš přijít a přiznat se, žes to udělal. My už tě hledáme a taky tě najdeme. To si piš. Tak si klidně běž, chlapíku! Pokud máte o zločinu jakékoliv informace, okamžitě je sdělte policejnímu oddělení v Huntsville.

Více se o tomto napadení dozvíte ve zprávách v šest hodin. Živě z Huntsville, Elizabeth Gentle. Televize WAFF. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Škoda, že tihle n***i maj na svědomí víc zločinů než ten znásilnovač.

1836

Odpovědět

To musí být američan není možná...

1812

Odpovědět

To je Geniální :D

200

Odpovědět

už konečně chápu to video s otravným pomerančem :D

181

Odpovědět

to caspar: v zivote sem nevidel takovou nasasu na smetak jako ma ten typek xD

182

Odpovědět

Jak se ta písnička na iTunes jmenuje??

186

Odpovědět

Nepříjde vám, jakoby ti černoši byli rodina od Dwaina Dibleyiho? :-D

191

Odpovědět

Jakej je rozdíl v angličtině mezi hloupý a blbý ?

1813

Odpovědět

The Gregory Brothers = Beast a v komentářích je jeden rasista :D ale má pravdu :D

1812

Odpovědět

ma farbu ako hovno , sh!t

1820

Odpovědět

Gonzáles: Další co se snaží přepisovat text anglicky ale píše absolutní nesmysly...

183

Odpovědět

Maceško-muškatový karafiát....

185

Odpovědět

Mohli by ste prelozit dalsie videa od The Gregory Brothers ;). Napr. "Poke Me - Amir sings his plea" :D.

182

Odpovědět

we looking for you, we got find you, we got fing you..:D to je mrda !! jednoznačně 10 !! :) :D

1813

Odpovědět

teda karikujou ostatní černochy.. ;)

188

Další