Obama zpívá do dušeAuto-Tune the News

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:526
Počet zobrazení:6 226

Pokud aspoň občas sledujete dění v naší republice, jistě vám neuniklo, že si naši poslanci dávají posledních pár dnů přesčas kvůli obstrukcím při schvalování reformních zákonů. Spousta zástupců by se u řečnického pultíku mohla inspirovat u Baracka Obamy, který má očividně nejen řečnické schopnosti, ale i pěvecký talent. Alespoň tedy v podání partičky schmoyoho, která na YouTube pravidelně zhudebňuje aktuální dění v cyklu Songify This. Tentokrát si pomohli melodií známé písně od Iyaze - Replay. Je až zarážející, jak se toto video z USA dá převést na současné dění v české Poslanecké sněmovně.

Přepis titulků

Pane předsedo, pane viceprezidente. Zdarec... rec. Zdarec... rec... rec. Zdarec... rec... rec... rec. Lidé, co nás sem zvolili, jsou z různých prostředí a s různými příběhy. Nesmíme se vzdát. Ne. Ne. Ne. Dneska ne. Nezůstaneme stát na místě. Lidé, co nás sem zvolili, jsou z různých prostředí a s různými příběhy.

Nesmíme se vzdát. Ne. Ne. Ne. Dneska ne. Nezůstaneme stát na místě. O-O-Obama! Nezáleží na tom, kdo jsme, nebo odkud pocházíme, protože všichni jsme součástí něčeho většího, důležitějšího, než jsme my sami. Nové zákony projdou jen s podporou republikánů i demokratů. Věřím, že můžeme, musíme, znovu nastartovat ekonomiku. - Děláme velké věci.

- Od dob našeho založení. - Velké věci. - Protože se nebojíme snít. - Velké věci. - Náš osud závisí na nás. Máme stejné naděje, stejné přesvědčení. Lidé, co nás sem zvolili, jsou z různých prostředí a s různými příběhy. Nesmíme se vzdát. Ne. Ne. Ne. Dneska ne. Nezůstaneme stát na místě. Lidé, co nás sem zvolili, jsou z různých prostředí a s různými příběhy.

Nesmíme se vzdát. Ne. Ne. Ne. Dneska ne. Nezůstaneme stát na místě. Děkuji. Bůh vám žehnej. A Bůh žehnej Spojeným státům americkým. Zdarec! Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz Přihlaš se a řekni nám, co přezpívat příště. Další Obamův zpěv zde, vaše videa tu a Replay od Iyaze tady. - Schmoyoho s důrazem na YO.

- Zdarec. - Schmoyoho s důrazem na YO. - Zdarec.

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Další loutka Obama ... R. I. P. Muammar kaddáfí

1830

Odpovědět

Zpivajici Obama podava tady lepsi vykon v parodii I am the very model of a U.S. president:
http://www.youtube.com/watch?v=y54FRMedT_s
- s ang. titulky.

183

Odpovědět

:D jako tyhle videa jsou dobrý i když to se sheenem naposledy od stejného autora videa, bylo lepší. V každém případě dík za překlad

180

Odpovědět

HUDBA???ani náhodou...s****a ano

1821

Odpovědět

ANO, text dává smysl.
ANO, skutečně to krásně zapadá i do naší situace (z toho lze spíš vyvodit jinou věc - on ten bordel bude asi všude, nejen u nás).

NE, tohle prostě není hudba... nebýt slova "zhudebňuje" v popisku, bylo by to na lepší hodnocení.

1812

Odpovědět

Moje nejoblíbenější od schmoyoho http://www.youtube.com/user/schmoyoho#p/u/30/TpYIKF1wuyE

180

Odpovědět

Chápu, že se to nemusí líbit všem, ale uznejte, že si s tim dali docela práci, a že to fakt zní jako písnička, navíc, se smysluplnym textem. ;)

190

Odpovědět

Nesnáším totu pseudohudbu udělanou na PC .. to rve uši

1914

Odpovědět

fakt vklidu udělané... ze začátku jsem si říkal, že co to jako je! Ale pak jsem nad tím dobře faral.

182

Odpovědět

K aktuálnímu dění se hodí :)

181

Odpovědět

dfgdg: Je to "Shawty," které se dnes objevuje snad v každé druhé písničce :-). A má spoustu významů v závislosti na situaci. Nejčastěji jde o pěknou holku, kámoše, ale dá se použít i jako slangový pozdrav, což jsem využil zde...

180

Odpovědět

nebezpečný násilník byl lepší :D

180

Odpovědět

Docela rád bych viděl reakci Obamy :D
Jinak nejlepší tam byl tancující Yetti nebo co to bylo :D :D :D
A k tomu ty zamračený výrazy těch poslanců :D :D : :D :D :D :D

180

Odpovědět

Šašek ... O"bomb"a ....

1810

Odpovědět

Odpad

1821

Další