Píseň o Leprikónovi - Chci to zlatoAuto-Tune the News

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:234
Počet zobrazení:4 220

Po delší době je tu další krátký song od Gregory Brothers. Opět jde o jednu šílenější americkou reportáž, jejíž absurdnost ještě více podtrhne zhudebnění od těchto auto-tunerů.

V jedné chudší čtvrti byl údajně spatřen mytologický skřítek leprikón, který jak známo vlastní hrnec se zlatem - a ten si místní nechtějí nechat ujít.

Přepis titulků

Lidé se srocují, aby viděli irskou lidovou postavičku. Leprikóna. Chci vědět, kde je to zlato. Chci to zlato. Dejte mi ho. Leprikón může bejt feťák, co se sjel vadným matrošem. Chci vědět, kde je to zlato. Chci to zlato. Dejte mi ho. Tenhle strom bagrem vyvrátím.

Chci to zlato. Vypadal jako leprikón, co vylezl na strom. - Vypadal jako leprikón. - Může to bejt feťák. Kdo viděl leprikóna, ať řekne "jo"! - Jo! - Řekne "jo!" - Jo! - Řekne "jo!" Kdo viděl leprikóna, ať řekne "jo"! Může to bejt feťák. Chci vědět, kde je to zlato.

Chci to zlato. Dejte mi ho. Pokud chceš zlato, musíš si mě chytit. Pokud mě chceš chytit, musíš mě pořádně nakreslit. Tohle odráží zlá kouzla. Zvláštní leprikóní fletna předávaná tisíce let od mýho praprapradědy, kterej byl Ir. Rád pomůžu. Chci vědět, kde je to zlato.

Chci to zlato. Dejte mi ho. Leprikón může bejt feťák, co se sjel vadným matrošem. Chci vědět, kde je to zlato. Chci to zlato. Dejte mi ho. Tenhle strom bagrem vyvrátím. Chci to zlato. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak u nás zase dělaj štěnátka a mrznoucí vodu =)

210

Odpovědět

co je to za prisernost :-D zacnete uz prekladat poradny videa a delsi nez tejden pred vyplatou co se tak vlece, na youtube mate spoustu kvalitniho materialu vy line kuze

1818

Odpovědět

Cartmanovi taky nevěřili, že viděl Leprikona, i když to byla pravda a Kyle mu měl olízat koule

221

Odpovědět

Však olízal, sice v imaginárním světě, ale přesto si to očividně užil.. ;)

200

Odpovědět

+CoolAlienPeter9758Jo, ale protáhlo se to na tři díly :D

190

Odpovědět

Jo, po kvalitním tripu člověk dokáže vidět ledacos :D

200

Odpovědět

Co třeba k tomu přeložit i původní reportáž?

208

Odpovědět

Myslím, že to není potřeba a nikoho by to moc nezajímalo to samé, jen nezazpívané. A lidé už tady povětšinou ví, jak funguje auto-tune od Gregory Brothers.

206

Odpovědět

+NinjerBez původní reportáže to prostě není ono, a nejdou pochopit i nějaké vtipy (třeba s tou skicou) ... Nejspíš proto to má tak nízké hodnocení, protože většina lidí nepochopila, o čem ta reportáž vlastně byla.. :D

226

Odpovědět

Po dlouhé době zase docela ůlet :DDD Ale jeden z těch nejlepších xD xD xD GB mají jinak náhodou supr-čupr videjka. ;)))) Klidně bych to tu zavedl(a) pravidelně, jéjéjéj! =D =D

1922