The Guild - píseň 3. řadyAuto-Tune the News

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:282
Počet zobrazení:3 871

Přinášíme vám překlad videa, které shrnuje děj 3. řady seriálu The Guild. Píseň vytvořili autoři, který stojí za na YouTube velice populárním seriálem Auto-Tune the News, který letos vyhrál Streamy Award v kategorii Nejlepší zpravodajský nebo politický seriál. Vše spočívá v tom, že tvůrci sestříhají různé výroky a rozhovory ze zpráv a nejrůznějších pořadů, trochu "poladí" zvuk a vytvoří z toho píseň. Příští pondělí se v tento čas těšte na seriál The Legend of Neil. Začneme ho totiž vysílat dvakrát týdně - v pondělí a ve čtvrtek. Pokračování nepovedených záběrů z natáčení The Guild se určitě také dočkáte, ale v jiný čas.

 

Přepis titulků

Je čas, abychom se sjednotili. Promluvit si u krbu a laskavě si připomenout, veškeré drama, které se v The Guild událo s Codex, Vorkem, Tink, Bladezzem, Clarou a Zabooem! Jako počítačoví maniaci se sešli na parkovišti. Vyšel nový datadisk a Zaboo cítil vzrušení. Promiňte! Vy předbíháte! Díky, že jste nám drželi místo.

Osa Anarchie vytáhla pár falešných manévrů. Na konec fronty. Vaši přátelé také! To byla ta poslední kapka, která ve Vorkovi vyvolala zoufalství. Tímto podávám svou rezignaci! Codex byla zvolena novou včelí královnou. Ale Tink se vzbouřila a přidala se k lidem z Osy. Pak do toho začal zasahovat reálný život. Chceš radši hru nebo mě?!

Jak se přes to dostaneme? Omez hraní tý hry. Ale to by se pomátla! Potom si Codex psala s Osou, aby viděla kam odešla Tink. S váma jsem skončila! Jsem teď v týhle guildě, smiř se s tím! Potřebovali novou krev, ale našli jenom pitomce. Seznamte se s novým spoluhráčem!

Bambula začal makat! Byl to začátečník, ale oni neměli na vybranou. Jestli nebudeme hrát spolu, tak nebudu hrát vůbec. U Zabooa by se napětí dalo krájet. Pokud ti to nedošlo, tohle je pohled pořádný mrchy. A pokud její postoj nebyl dostatečný... Zapomněl mi udělat snídani tak jsem ho omráčila a svázala. Bladezzovo život se proměňoval ve zvrácenej film.

Někdo mu něco nastražil ve skřínce. Mohl by jít do pasťáku. Potom šly věci od desíti k pěti - Zrovna jsem přefiknul tvou mamku. Začalo to být perverzní! A konečně vyřešili to, proč dostávali na frak... Bambulo, ty jsi nás špehoval pro jiný tým!

Potom to Codex vyřešila tvrdě, neměla to lehké! Už nejsi členem Rytířů dobra. Clara a já odcházíme! Bladezz utekl, guilda byla na pokraji zhroucení. Podařilo se jim to. Zničili nás. Už nám nic nezbylo. Když jim nic nezbylo, neměli co ztratit... Promiň, tkaninový chlapče.

Jdeme si pro tebe... Vorkovo duševní poznávání bylo konečně u konce! Už vím, proč jsem ve skutečnosti tak skvělý vůdce. Protože tě lidi nesnáší? Mezitím se osa sešla, aby zpečetila guildovní záhubu. Čas na poslední obranu. Dvě armády, tváří v tvář! Ale jak chtěli porazit Osu, když všichni z guildy na dobro skončili?

Dobrá, pomůžu vám. No, fajn. Jdeme na to. Byla to hračka dát tyhle závisláky zase dohromady. Jestli naše guilda vyhraje, tak nás necháte na pokoji. A když vyhrajeme my? Naše guilda ukončí své aktivity. Ty bláho!

Hra začala! Bitva byla bouřlivá. Byla to rvačka, ale Rytíři byli pozadu. Jenom Codex zbyla proti dvě protihráčům. Začala halucinovat, ale její avatar jí řekl, jak může vyhrát! Jen se uklidni a buď na chvilku mnou. Ve skutečném životě se událo pár usmíření Promiň!

Fajn, taky se trochu omlouvám! Tink vypnula hru a Codex zničila toho neřáda. My jsme vyhráli, my jsme vážně vyhráli! Zaboo se postavil té bláznivé kočce. Ty se se mnou rozcházíš?! A Clara prozradila tajemství. Jsem těhotná! Codex byla v pohodě.

než vůdce Osy prohlásil: Ty, já, pití, uvidíme se tam. Ne! Codex by s ním nikdy nevyšla mysleli byste, že tím příběh skončil, ale tady se věci skutečně vymkly kontrole Codex se vyspala s nepřítelem Zůstaňte naladění na 4. sérii! Kde se veškeré drama...

rozvine. Překlad: Jandis Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

treti serie je zatim nejlepsi

180

Odpovědět

nahodou hezka pisnicka

181

Odpovědět

Dobré, podmaz tiež dobrý, no ten "scratch" (alebo čo to bolo) na začiatku tam nemuseli dávať...

180

Odpovědět

Myslím že je to prostě užasný lidi vím že jsem možná divnej ale je to skěvlej pokus zkuste něco vytvořit nejdřv sami ok? ;(

181

Odpovědět

Příšerné, ten zprzněný zvuk se nedá poslouchat, to je horší než škrábání nehtů po tabuli.

183

Odpovědět

Kdy budete prekladat 4. radu The Guild ?

180

Odpovědět

ať si říká kdo chce co chce, mě se to líbilo :)

180

Odpovědět

trax12: Hrajou nějaký vymyšlený MMORPG. Jinak by museli řešit autorský práva a tak.

180

Odpovědět

WoW nehraji, i kdyz to tak vypada ale 90% MMO her je v podstate to same.

180

Odpovědět

mám takovej asi blbej dotaz ale myslím, že v serialu nikdy nebylo řečeno co hrajou ačkoliv to vypadá na wowko ale k tomu zas moc nesedí ten datadisk co kupovali a lokace který tam občas řeknou ? :D

180

Odpovědět

:-D :-D gay pop je presný výraz pre tento štýl hudby...au
bolo to dost hrozné ale nápad dobrý.. len... AU! :-D

190

Odpovědět

je to sice kktina ale su aj horsie videa toto je tak na 3 body do 10

180

Odpovědět

Tak tohle bylo hodně trapný, akorát povídaj příběh, změněj hlasy na takovej ten gay pop, co je ultra cool a přidají do toho pár beatů... co je na tom?

190

Odpovědět

docela bomba... nektery momenty slabsi, ale ke konci mi z toho behal mrte mraz po zadech :)

180

Odpovědět

jam mám The guild rád tak tohle je strašny,hrozny..

190

Další