The Guild - Jen pař

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:939
Počet zobrazení:10 763

A máme tady nový hudební videoklip Jen pař (Game On), který je nástupcem dodnes populárního klipu Do You Wanna Date My Avatar. Oba videoklipy vznikly v rámci webseriálu The Guild, který tady jistě všichni dobře znají. Klip byl představen v rámci letošního Comic Conu v San Diegu na panelu The Guild, který měl údajně velký úspěch. Dokonce větší než spousta plnohodnotných seriálů. Upřímně jsem zvědavý, jestli se z Game On stane taková závislost, jako Do You Wanna Date My Avatar. Za sebe můžu říct, že jo, zpívám si to po překladu celý den. 

Přepis titulků

Codex, co to děláš? Je čas pařit. Myslím, že hraju až moc. Lidi říkají, že je to divné. Měli bychom to omezit. To je šílené. Co to děláš? Přesvědčuju tě k hraní písničkou. To se ti nepovede. Načti se a přijmi ten pocit.

Tlačítko start je cestou k tvé existenci. Zapni ho, potěší tě. Tak se mnou hraj, okoření ti život. Slibuju ti, že to nikdy nebude fádní. Na světě jsi všemocná. Nabuffuju tě, neboj se. Je úterní noc, pojďme na ten raid! - Jen pař!

- Je to dětinské? - Jen pař! - Jsem nejistá! - Jen pař! - Neopouštěj mou guildu! - Jen pař! - Naše klávesnice se přitahují. Cítím tolik studu. Opovrhují mnou, protože hraju. Nikdo nechápe, proč žiju v imaginární říši. Ve hře máš super vlasy.

Od chudáka k milionáři. Tak se naleveluj, pociť blaho, lomítko, skoro polibek. - Jen pař! - Pozvánka odeslána! - Jen pař! - Skoč na Ventrilo! - Jen pař! - Řekni to s hrdostí! - Jen pař! - Kašli na názor ostatních! - Jen pař!

- Nemám koho potěšit! - Jen pař! - Zmáčknu tvé zkratky! - Jen pař! - Není to žádná hanba. Jdi do háje, reálný živote. Jednu ti natáhnu pěstí! Jen pař! Jen pař! Jen pař! Jen pař! Jen pař! Jen pař! Jen pař! Jen pař! - Jen pař! - Nemám slov! - Jen pař! - Nikdo navždy nezemře! - Jen pař!

- Nevzdoruj! - Jen pař! - Dej tomu šanci. Internetová připojení všech národů, odvádějte pryč veškerou frustraci. Na hraní není nic špatného. Zmáčkněte tomu pocitu CTRL+ALT+DELETE. Musím přiznat, že když paříme, stojí to za to. Nenech to kouzlo vyprchat. Chop se vlády, nezačínej znova.

Najeď a klikni, převezmi kontrolu. - Jen pař! - Žádná neúcta! - Jen pař! - My neodmítáme! - Jen pař! - Žádné výčitky! Tohle je pocit, který se nedá od někoho získat! - Jen pař! - Pozvánka odeslána! - Jen pař! - Jsem na Ventrilu! - Jen pař!

- Neopouštěj guildu! - Jen pař! - Naše klávesnice se přitahují. Jen paaaaaaaaaaař! Jen paaař! Jen pař! Jen pař! Jen pař! Jen pař! Dobrá, zabralo to… Jdem hrát. Super. Co mám udělat s těma lidma? Zaplatil jsem je na celou hodinu.

Už nepař! Překlad: Zoidy Korekce: BugHer0, scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (124)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Slenderman Vork. :D :D

180

Odpovědět

Video opět funkční.

181

Odpovědět

Video nefunguje :-(

184

Odpovědět

cože taková nazorová s****a a má jeden like.... :D

1825

Odpovědět

Cože 9,22 taková nehudební s****a a zpracování ještě horší...

1839

Odpovědět

Sendrie, čistě teoreticky - warlock má buffy :) Undeading Breath a Detect Lesser Invisibility :)

180

Odpovědět

Game oooooooooooooon! :-)

190

Odpovědět

Sendrios , a ty tu hru hrajes? nikde neni zmineno ze to je WoW nebo L2 nebo cokoliv MMORPG s jinym titulem, je to : "The Game" takze pochybuju ze bys ji hral nebo vubec vedel co to je MMORPG takze QQ!

180

Odpovědět

az na to ze warlock ( Zaboo ) nema buffy tak vyborne xD jak do toho Bladeze dali to me dostalo :D

184

Odpovědět

Umět zpívat,šel bych místo Zabooa,ale kdybych tam viděl Feliciu asi bych se neudržel jen při zpívání :D

200

Odpovědět

Dá sa to niekde aj s Do You Wanna Date My Avatar stiahnuť v MP3? Z The Guild som videl zatiaľ všetky časti a na preklad ďalšej sa teším ako decko na Vianoce :D WoW síce nehrám, no ako tak sledujem The Guild, asi s ním začnem :) A so Zabooom by som si to v tomto klipe s radosťou vymenil :D

180

Odpovědět

Sem žhavej pařmen wowka.. :D a o The guild sem se dozvěděl včera a už mám skoro všechno shlídnutý...už i tyhle videa sem si stáhl jen Downloadhelper nestáhne titulky, můžu se zeptat jestli to de někde stáhnout a vložit :D to sice není nějak důležitý, protože ty písničky sou chytlavý jak sviň hlavně to Do You Wanna Date My Avatar, ale i tak chválím super překlad :)

182

Odpovědět

Úžasné, snad ještě lepší než Do You Wanna Date My Avatar. A Vork v koženém kabátě a slunečních brýlích je nejlepší :-) Game on ...

191

Odpovědět

Dá se to někde stáhnout?Prosím

180

Odpovědět

Stejně je Vork nejlepší :D

180

Další