The Guild - Nechceš chodit s mým avatarem?

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 809
Počet zobrazení:22 272

Toho, že u nás na webu nyní publikujeme každý den jeden díl seriálu The Guild, jste si už asi všimli. S tímto seriálem souvisí i dnešní song. Tenhle klip, který byl natočen jako upoutávka na třetí řadu zmíněného seriálu, jsem našel před čtyřmi dny na YouTube a od té doby jsem si ho pustil už asi patnáctkrát. Zpracování je hodně povedené a hudba i text vás prostě chytnou. Podle mě mnohem lepší než mnohé písně od profesionálních zpěváků. Felicia Day navíc opět dokazuje, že umí skvěle zpívat a vypadat přitom zatraceně sexy. V klipu se samozřejmě představí i všichni ostatní herci. Dost bylo řečí! Pusťte si video a napište svůj názor do komentářů. P.S.: Tento klip není rozhodně žádnou parodií na film Avatar. Slovem avatar se v online počítačových hrách označuje postava, kterou si ve virtuálním světě vytvoříte.

Přepis titulků

Nechceš chodit s mým avatarem? Nechceš chodit s mým avatarem? Vyraz si se mnou v mém MMO. Můžeme se vydat na tolik míst. Nikdy neuvidíš mou skutečnou tvář. Naše láska, naše láska zůstane ve virtuálním prostoru. Ráda bych ti poslala smajlíka. Dokážu udělat tolik různých animací.

Můžu být dívkou z tvých tajných snů. Tak pojď, tak pojď a dej mi napít svého lektvaru. Nechceš chodit s mým avatarem? Je to hvězda a je mnohem hezčí než mé pravé já. Nechceš chodit s mým avatarem? Klidně mi můžeš psát příkazy. Na to, co držím v rukou,mám plno místa v inventáři.

Neřeš, co má tvá postava schováno v bance. Co takhle, co takhle jít někomu dát na zadek? Popadni myš a ťukej do klávesnice. Tady v kyberprostoru nehrozí žádná nemoc. Udělej si čas a pošli mi soukromou zprávu. Zaplatíš, zaplatíš jen malý měsíční poplatek. Nechceš chodit s mým avatarem? Je to hvězda a je mnohem hezčí než mé pravé já.

Nechceš chodit s mým avatarem? Osamocený běloch hledá partu. Moje statistiky s váma třísknou o zem. Mám plno věcí, který si nemůžeš oblíknout. Dámy, nepleťte se do toho.Tohle je šílenství. Jsem počítačovej přelud a velkej flegmatik. Drancuju a zabíjím,tak kdo je tady hrdina?

Čum, jak mi ta látková zbroj padne! Dej mi vědět na Twitter a můžem na to vlítnout! Vyraz si se mnou v mém MMO. Můžeme se vydat na tolik míst. Jsem lepší než quest v reálném životě. Klidně si můžeš sáhnout na mou vestu,co přidává 5 obratnosti. Jakou roli bys rád hrál? Stačí jediné kliknutí a jsem ti kdykoliv dispozici.

A jestli si myslíš, že nejsem ta pravá, odpoj se, odpoj se a bude po všem. Nechceš chodit s mým avatarem? Je to hvězda a je mnohem hezčí než mé pravé já. Nechceš chodit s mým avatarem? Nechceš chodit s mým avatarem? Je to hvězda a je mnohem hezčí než mé pravé já.

Nechceš chodit s mým avatarem? Překlad: BugHer0www.videacesky.cz

Komentáře (144)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nojo to byla doba.. napsal sem ji proc uz nedela the guild.. asi ani neodpovedela :D

02

Odpovědět

Nechci chodit s jejím avatarem, ale CHCI chodit s Feliciou :)

31

Odpovědět

To už je skoro 7 rokov? Wow

41

Odpovědět

hezky haris

211

Odpovědět

1:59 neni to trochu rasisticky tam psat beloch kdyz rika human? :-)

2117

Odpovědět

"Single white human" = osamělý běloch
Co se ti nezdá?

311

Odpovědět

Boží

271

Odpovědět

Parádní písnička, skvělý překlad (jen v čase 1:20 - neříká spíš "mám prázdné dlaně, buď to, co do nich vezmu" - tedy doslova 'mám volná místa v dlaních, buď to, co v nich držím'? - možná jsem se jen přeslechla. :) )

231

Odpovědět

myslím že toto video by jste už mohli zařadit mezi legendární... je to peckový dílo který by si to podle mě už zasloužilo :)

241

Odpovědět

Skvělej seriál a videoklip a Felicia no co na to prostě říct je úžasná a co pak její avatar ve videu je ještě hezčí, jen kdyby byla aspon o 10 let mladší.

1914

Odpovědět

2 Pedroidon: kdyby byla o 20 let mladší, tak by jí bylo 12 ;) :D

231

Odpovědět

Je mi 14 -_-

266

Odpovědět

Tohle je best song... Jak tam rapujou je brutální :D Nebo jak v 1:28 dává Vork Codex na zadek :D To je best:D Další scéna ,,Tady v kyberprostoru nehrozí žádná nemoc" a záběr na chlastající Claru a úchylnýho Bladezze. Jinak Codex rulezz. Zrzka, luxusní tělo, dokážu se s ní domluvit... ještě kdyby byla o 20 let mladší a ....

201

Odpovědět

Že je Felicia krásná holka s roztomilým malým předkusem a že krásně zpívá, to už jsem věděl díky Dr. Zloduchovi, ale že je i takhle sexy, to bylo milé (ne nečekané) překvapení. A jak vidím, tak Whedonovic rodina je prostě talentovaná...

211

Odpovědět

pokud je ten její avatar hezčí než ona....tak chci vidět jak vypadá :D :D :D :D :D

221

Odpovědět

bughero jen 15x?? :D :D :D

191

Odpovědět

J8 si to pouštím celej den i ta paní není k zahození :-D

201

Další