Chris Evans odpovídá na nejčastěji vyhledávané dotazy

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:106
Počet zobrazení:6 636

Chris Evans, kterého můžete znát především díky roli Kapitána Ameriky, v rámci propagace snímku Gifted (Velký dar) odpověděl kanálu WIRED na nejčastěji vyhledávané dotazy o Chrisu Evansovi. Sekundovala mu při tom jeho herecká kolegyně Mckenna Grace.

Poznámka: Některé otázky, jako například dotaz k přezdívce Frothy Coffee Man, byly směřovány na jeho jmenovce Chrise Evanse, bývalého moderátora pořadu Top Gear.

Přepis titulků

- Jsem Mckenna Grace. - A já Chris Evans. Budeme odpovídat na nejčastěji vyhledávané dotazy. NAŠEPTÁVAČ NAVRHUJE NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY - Tak já ty neřády odloupnu. - Jdi na to. PTÁME SE NA TO, CO INTERNET - Tak jo. - Kdo Chris Evans...? Komu je Chris Evans podobný? Když jsem byl mladší, říkali mi, že vypadám jako Ricky Nelson.

S kým byl Chris Evans na Oscarech? Pikantní. Jednou jsem vzal mamku, loni jsem vzal ségru. Kdo je Chris Evans milovník kávové pěny? To je co? Popravdě na kafe moc nejsem. Rád si dá šálek čaje. Díky tobě objevuju svět čaje. Měl bys pít víc čaje.

Čím se Chris Evans proslavil? - Proslavil se rolí... - Kipitíni Imíriki. - Oblíbené jídlo Chrise Evanse. - Želé bonbony Jelly Beans. Zbožňuju je. Nevím, jestli se tomu dá říkat jídlo, ale jím je. První film Chrise Evanse. V podstatě asi Bulšit. V Massachusetts jsem v pár věcech hrál, ale tomu bych neříkal filmy. Ne, musíš nám říct, jak se jmenuje tvůj první film. Fajn.

Můj oficiálně první film se jmenuje The Newcomers. To už je fakt dávno. - Jaký je Chris Evans ve skutečnosti? - Chcete ho obejmout a pomazlit se. - Koukněte na to. - A taky plný Jelly Beans. Nekecám. Rozerval Chris Evans špalek na dvě půlky? - No... jo. - Určitě jo. Je to silák. A že byl z polystyrenu? Do toho nikomu nic není. Skončil Chris Evans s herectvím?

- Ne! - Jsem tady, ne? Řídí Chris Evans? Jako šampion. Důkazem jsou pokuty za rychlost. Má Chris Evans bratra? Ano, má. - Má? - Jmenuje se Scott a je vtipný a talentovaný. Fajn. Kde Chris Evans...? Kde Chris Evans vyrostl?

V Bostonu, v Massachusetts. Kde má Chris Evans loď? - Loď? On má loď? - Ne, nemá loď. - Kde je Chris Evans dneska ráno? - V hotelu W. Přesně tak. - Odkud je mamka Chrise Evanse? - Jeho mamka? Mamku mám ráda. Je taky z Massachusetts. - Umí Chris Evans opravdu zpívat? - Umíš? - Vždyť jsme při natáčení pořád zpívali!

- Ale stejně, měl bys nám zazpívat. Později sama zjistíš, že co dáš na internet, žije věčně. Odpovídá Chris Evans fanouškům? Někdy. Ne vždy se ke mně dopisy dostanou. Má Chris Evans Instagram? Ne. - A Twitter? - Ten má. - Jo, má Twitter. Točí Chris Evans bojové scény? Točí maximum toho, čeho je schopen. - Umí Chris Evans...? - To jsem teda zvědav. - Hrát na trumpetu? Snažil jsem se. - Cože? V jednom filmu moje postava hrála na trumpetu, tak jsem se to učil.

Cool. - Ne ty zvuky, co jsem vyluzoval. - Umíš tohle? Ne. Zní to líp, než když jsem hrál já. Umí Chris Evans stepovat? - Jé, to chci vidět. - Ano, umím. - Zastepuj. - Možná si zazpíváme a zastepujem spolu. - Když nebudeš zpívat, aspoň zastepuj. - Jak přestanou natáčet, tak jdem na to. Umí Chris Evans řídit?

Co s tím furt máte? Řídím dobře. Jsem dospělý. Ano, umím řídit. - Teď si vezmem tohle. - Dobře. Jaké je Chris Evans znamení zvěrokruhu? - Znamení? - Víš, jak ty jsi Rak. - Tak já jsem co? - Já jsem Rak, ty jsi Blíženec. Co jí Chris Evans? - Jelly Beans. - Je vegetarián, co jí jen Jelly Beans. Pravé jméno Chrise Evanse.

Chris Evans. Jaký má Chris Evans účes? - Řídnoucí. - Jeho účes je nádherný. Krásný. - Trefa. - Byla sranda. - Některé otázky mě překvapily. - Mám poslední otázku. - Ptej se. Umíš řídit? To se ti povedlo. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dlouhou dobu jsem ho (je to trapné, ale fakt kvůli Cap Americovi) měl hrozně rád a byl mi sympatický, ale čím víc sleduju na tomhle webu rozhovorů a videí s ním, myslím, že by měl kapku ubrat, prostě netlačit tu "sympatičnost" tak na sílu.

V některých situacích je to tak divný "smích", tak cringe, až mám pocit, že to sám neovládá a plně se ho to zmocnilo. :D Takový ten člověk, který ať mu řeknete cokoliv, tak se zasměje a plácne vás přátelsky do ramena.

155

Odpovědět

tedy bych to zkrátil..je fejkový říkáš, jo? zase ale z videa vyplývá a sám to říká, že před kamerou si nedovolí všechno, tudíž bude mít asi silnou autocenzuru vzniklou vinou pronásledováním medií..tím bych si to vysvětlil, ale možná je taková jeho osobnost ( fejková a plochá )..nevím..ale je to Capt.

10

Odpovědět

Sympatický herec. :)

144