Morgan Freeman, Michael Caine a Alan Arkin odpovídají na nejčastěji vyhledávané dotazy

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:4 488

V roce 2017 vyšla komedie o třech důchodcích, kteří se rozhodli vykrást svou vlastní banku, jež je připravila o důchody a o práci. V Loupeži ve velkém stylu se sešly tři filmové legendy a během propagace svého filmu se rozhodly odpovědět na nejčastěji vyhledávané otázky o sobě samých.

Vysvětlivky:
Shakira – nejedná se o zpěvačku Shakiru, ale o Shakiru Caine, manželku Michaela Caina
Jmenuji se – Michael Caine byl často imitován Peterem Sellersem, se kterým si ho lidé občas pletou, a přisuzují mu Sellersovy fórky, včetně parodického představování

Přepis titulků

- Jsem Michael Caine. - Já Morgan Freeman. - Já budu Alan Arkin. - Odpovídáme na nejčastější dotazy. Děláte to složitější, než je potřeba. Tahle je první. Je Morgan Freeman baletní tanečník? Ne, Morgan Freeman není baletní tanečník. Je Morgan Freeman včelař? Svým způsobem ano.

Mám na to dámu, zahrádkářku, která je skutečný včelař. Včely jsou moje, ale ona je dělá šťastné a zdravé. - Tak jsme si to vyjasnili. - Jo. Jaký je Morgan Freeman ve skutečnosti? No, je to pěkná osina v zadku… - Hrozná. - …pokud se ptáte. - Za to ručíme. - Jo, na tom se shodneme. Nekecám. - V jakých filmech je Morgan Freeman…

- Bůh. - Boží, nebo Bůh? - Bůh. Hrál jsem Boha v Božském Brucovi. A taky trochu ve skutečnosti. - Hlavně na place. - Jsem teď na řadě já, nebo ne? Co Morgan Freeman udělal pro společnost? Pramálo. Dělá Alan Arkin? Ano, dělá. - Dělá? - Ano, dělá. Mluví Alan Arkin rusky?

Ne, rusky nemluvím, ale stále si pamatuji slova z Rusové přicházejí!. Máš dobrou ruštinu. - Učil jsem se 3 měsíce. - Proto jsi tam hrál. Žije Alan Arkin? - Ano, Alan Arkin zatím žije. - To se neptají. Ptají se „kde“. Čti! Žiji půl roku v Kanadě a půl roku ve Spojených státech. - Potom vám řeknu, kde přesně. - Ne! Opovaž se. Pak vám tu adresu řekneme.

Kevin Pollack dělá Alana Arkina. Ano, dělá moji podlou verzi. Až takovou, kdy mi nechává zprávy na mém záznamníku jako já. A já mu to sežral. To mi dělal Peter Sellers. Koho hrál Alan Arkin v Argu? - Já hrál v Argu? - Nebyl jsi producent? - Jo, produkoval jsem Argo.

- Jo, teď já. Má Michael Caine… Aha, musím… Má Michael Caine syna? Ne, mám dvě dcery, ale měl jsem velké štěstí. Mám vnuka a vypadá jako já, jen lépe. Má Michael Caine zlatý zub? Ne, nemám na něj. Mám kovové. Chutnají lépe než zlato a vypadají mužněji. Má Michael Caine…

Ano, mám dva Langan's. - Co je to Lang… - Langan's. Točil jsem snímek se Sidneym Poitierem. Řekl mi: „Vždycky sis chtěl něco otevřít v Paříži.“ A řekl: „Šéfkuchař, kam chodím, o tom pořád mluví.“ A to byl Peter Langan. Ta restaurace měla obrovský úspěch. Ale Peter skončil… Zabil se, když se snažil zavraždit svou ženu.

Měl jsem prostou otázku. Co je to Langan's? - Langan's byla skvělá restaurace. - Dobře. - Chceš slyšet menu? - Ne. Odtrhni to, jo? - Myslel jsem… - Držím to tu! Dobře, další dotaz. Dělá Michael Caine imitace? Ano, skvěle imituji sebe. Jmenuji se Michael Caine. - Pořád se takhle představuješ.

- Jo. - Jmenuje se sir Michael Caine. - Ano, mimochodem. - Já bych to nevynechal. - Ne, to ne. Já bych si klidně změnil občanství, abych se mohl stát sirem. Ty bys byl sirem ihned. Jak Michael Caine poznal Shakiru? Bylo to v dobách diskoték, bomb a procházek až do dvou do rána. S kamarádem jsme byli unavení a rozhodli se zůstat jednu noc vzhůru a sledovat televizi, což jsme nikdy neudělali.

Tam běžela reklama na Maxwell House. Byla tam Brazílie, malá kávová zrna a jedna krásná dívka, která vám říkala, že mají v Brazílii hodně kávy. - Byla neobyčejná… - Hned jsem zpět. - Počkej chvíli. - Vrať se. Řekl jsem kamarádovi, že za ní vyrazíme do Brazílie. Šel jsem na diskotéku, kde jsme ještě nebyli. Přišel za námi muž a zeptal se, jestli jsme tu bez dívek.

Já na to: „Zamiloval jsem se do dívky v televizní reklamě na Maxwell House.“ A on: „To znám. Ta dívka není z Brazílie, ale je z Fulham Road v Londýně.“ Tak jsem jí další den volal. A ona si nechtěla vyjít. Volal jsem jí deset dní a pořád mě odmítala. Ale nakonec svolila. A od té doby jsme spolu. Tak jsem poznal svou ženu.

On už tu usnul. Naspí toho dost, ale to staří lidé dělají. - Snad je to jiný. - Do toho Morgane. Má Morgan Freeman modré… - Máš modré oči? - Mám kolem nich modré kruhy. Já mám červené. Má Morgan Freeman tetování? Ano, mám tetování. Líbila se mi jedna dívka a chtěl jsem její iniciály se srdcem na ruku.

A když mi to tetování udělali, řekl jsem si, že to tam bude celý život. Jo. - Má Morgan Freeman… - …rád Trumpa. Dělá Morgan Freeman své kousky? Kdyby to bylo se ženou, ano. Jak Morgan Freeman přišel ke svým pihám? Mám takové to speciální pero, kterým si je každé ráno kreslím.

Má pihovač. Co je Alan Arkin? No, to mě picněte. - Pro co je Alan Arkin známý? - Usínání. Alan Arkin je známý pro několik velice dobrých ztvárnění - v několika dobrých filmech. - Děkuji za vlídná slova. Mohl bych je vyjmenovat, ale to bychom tu byli celý den. Kolik Alan Arkin měří? Měl jsem mít 1,77 metru, ale mám 1,75. Všichni mě mají, bůhvíproč, za skrčka.

Jaké je Alan Arkin národnosti? Jsem Američan. - Vážně? - Ty ses narodil v Americe? Ano, narodili se tu mí rodiče. Zeptej se, koho chceš. Alan Arkin. I to jméno křičí, že nejsi odsud. Jaká byla oscarová řeč Alana Arkina? Moje oscarová řeč byla v angličtině. Jaký je Twitter Alana Arkina? Nemám Twitter ani nic jiného. Život je moc krátký. - Hotovo.

- To byl tvůj Twitter. Počkej momentík. Nebudu to dělat, pokud nebudou krátké odpovědi. Dobře, tak krátké. Kdy začal Michael Caine hrát? Začal jsem hrát ve škole, když mi bylo 10 let. - Další dotaz. - Vydrž chvíli. Hrál jsem barona Fitznoodla, což je otec ošklivých sester v Popelce, ale smáli se mi, protože jsem byl rozepnutý. A kvůli tomu jsem začal hrát.

Kdy Michael Caine zapomněl svůj text? - Nikdy jsem nezapomněl text. - Nikdy se ti to nestalo? Mám paměť jako počítač. To bylo tak, že jsem… - Přečti tu otázku! - Kdy Michael Caine řekl „Jmenuji se“? Nikdy jsem to neřekl. To byl Peter Sellers. Kdy Michael Caine zemřel? Ještě jsem nečetl recenze, ale…

Zemřel jsem v několika recenzích a v pár snímcích, ale už si je nepamatuji. Hrál Michael Caine ekvalizéra? Co je to ekvalizér? Ekvalizér je chlap, který se stará o problémy lidí. Různých gangsterů. Něco jako Chyťte Cartera. Hrál jsem ekvalizéra v Chyťte Cartera, velice drsného gangstera. - Ale nikdy jsem nezabil. - A je to. Nečekali jste, že skončí tak rychle, že ne?

- A co teď? - Padáme odsud. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Strašně pohodoví pánové. :-) Takhle nějak bych si představoval ideální stáří.

110

Odpovědět

Celkom zábavná trojica starých mužov.Aj keď toho nalavo nepoznám.

22

Odpovědět

Alan Arkin teď třeba hraje s Michaelem Douglasem v komediálním seriálu od Netflixu Kominského metoda. :)

Kominského metoda (2018), 86%
https://www.csfd.cz/film/607809

60

Odpovědět

+KaraMrkněte na originál film Hlava XXll. z roku 1970.
https://www.csfd.cz/film/6972-hlava-22/prehled/

10

Odpovědět

Koukni na film "Loupež ve velkém stylu", tam hrají všichni tří :)

40

Odpovědět

+miniAhá.To som videl.Dík za pripomenutie.

00

Odpovědět

Glengarry glen ross

00