Shrnutí roku 2018 podle Morgana Freemana

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:184
Počet zobrazení:9 116

Morgan Freeman se s námi v tomto videu podělí o svůj názor na některé události, které naši planetu postihly v roce 2018. Některé z nich byly poměrně dost bizarní...

Ve skutečnosti se nejedná o hlas Morgana Freemana, ale imitátora Charlieho Hopkinsona.

A pro ty z vás, kterým některé odkazy nic neříkají, tu máme menší informační okénko:
- Floss v angličtině znamená používat zubní nit, nově je to ale také označení typické taneční kreace, kterou zpopularizoval mladý chlapec na při vystoupení Katy Perry.
- Jódlující chlapec se stal fenoménem po vystoupení v jednom americkém Walmartu. Poté vystoupil na hudebním festivalu Coachella, objevil se v několika talk show, a dokonce vydal svůj první singl. Protože Amerika.
- Písničku Kiki od Drakea a s ní spojenou taneční výzvu jste asi zaznamenali, letos jí byly plné internety.
- O Fenoménu Laurel/Yanny máme na VIdeaČesky dokonce jedno naučné video.
- Andy Dufresne je jméno hlavní postavy z filmu Vykoupení z věznice Shawshank, kde Morgan Freeman hrál.
- Výzva s gelovými kapslemi byla opravdu šílená kravina, děti v ní kousaly do kapslí na praní a některé pak měly vážné zdravotní potíže.
- Proč Trumpovi nikdo neřekl, že má na botě toaletní papír? Těžko říct.
- Odkazy na délku forbalových hřišť jsou opět narážkou na výše zmiňované Vykoupení z věznice Shawshank (jako ostatně mnoho dalších věcí ve videu).

Přepis titulků

V roce 2018 se toho hodně změnilo. Slovo "floss" v angličtině dříve označovalo čištění zubů nití. Dnes to označuje tuhle... věc. Po zubu ani památky. Dodnes nevím, o čem tohle jódlující dítě jódluje. Popravdě to vědět ani nechci. Je lepší, když některé věci zůstanou nevyřčené. Bolí vás z nich totiž u srdce.

Svět také ovládla jedna písnička od Drakea. Lidé tančili vedle svých jedoucích aut na melodii: "Kiki, miluješ mě? Jedeš se mnou? Řekni, že mě nikdy neopustíš." Lidi zasraní. Pak tu byla velká debata roku: Slyšíte Laurel, nebo Yanny? Já neslyším ani jedno.

Já vidím jen jednoho člověka. A tím je Andy Dufresne, Andy Dufresne... Dvě slova: Gelové kapsle. Takovou kravinu jsem dlouho neviděl. Nejlepší věc, co prezident USA za celý rok udělal, bylo, že osvobodil ruličku od hajzlpapíru. Tu posranou roličku hajzlpapíru za sebou vláčel 450 metrů. 450 metrů.

To je délka pěti fotbalových hřišť. Do půl kilometru chybí jen kousek. A kdo by zapomněl na největší příběh o pravé lásce z roku 2018? Pardon, myslel jsem tenhle. Chvíli to na Britských ostrovech vypadalo, že se sport nazvaný "fotbal" po dlouhé cestě vrací domů. Bohužel si na něj ale počíhali u Paříže. Mezitím proběhlo setkání členů Mensy.

Co se jim tak asi honí hlavou? To si snad ani neumím představit. Doufám, že rok 2019 bude lepší. Doufám, že lidi přestanou dělat tolik debilních pitomostí. Doufám. Doufám. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To s Drakem mě fakt rozesmálo.. BEST :D

01

Odpovědět

Ty vole já z toho znám jen Shawshank a ty narážky na něj. Jinak vám přísahám, že všechny ty ostatní hovadiny jako ten labilní tanec, jódlování, jakousi sračku vod nějakýho Kiki atd jsem poprvé viděl až teď, tady v tom videu.
A vidím, že jsem o nic něpřišel...

121

Odpovědět

Kiki taky vůbec, Laurel a Yanny chujovina, to mi taky nic neříká ... jinak fotbal, královská svatba, nějaké ujeté auta, když z nich lidi vystoupili jsem chytil.... Freeman je neskutečný kolík :)

02

Odpovědět

Já bych tam to "Mensa meating ... i mean, what goes through their heads i can't even imagine" nechal přesně tak, jak je ... :) Díky moc za titulky, můžu rozesílat dál, bez titulků to ode mě nikdo nežere.

31

Odpovědět

Moc děkuju, nedařilo se mi to rozklíčovat :-) Opraveno.

31