O co tu jde?

Thumbnail play icon
46 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:506
Počet zobrazení:6 652

Oblíbeným skečem z pořadu Saturday Night Live je pro mě What up with that. Show, ve které se v rytmu hudby řeší aktuální společenská témata, ke kterým se vyjadřují známé hvězdy (v tomto díle Morgan Freeman a Ernest Borgnine z filmu Red). Problémem je však znělka, která je tak chytlavá, že ji moderátor nemůže přestat zpívat. Zpozornět by rozhodně měli fanoušci seriálu Perníkový táta (Breaking Bad) a Bryana Cranstona.

Pozn. Mary Kay Letourneau je americká učitelka, která měla sexuální poměr se svým studentem Vili Fualaau. Za to byla na 7 let uvězněna a po propuštění se za Viliho vdala.

 

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Je tu školní speciál "O co tu jde?". zaobírající se aktuálními problémy v rytmu soulu. Dnes tu s námi je držitel Oscara, Morgan Freeman, držitel Oscara, Ernest Borgnine a z Fleetwood Mac, Lindsey Buckingham. A tady je váš moderátor, Diondre Cole. Když jsem se dnes probudil, vylezl jsem z postele a pelášil do školy, protože tak to učitel řekl.

Tak zapojte mozkové závity, protože se vracíme do školy s "O co tu jde?" O co tu jde? O co tu jde? Čtení a psaní je tak vzrušující. O co tu jde? Domácí úkol a dílny.

Ty propadneš a já prolezu. O co tu jde? O co... tu jdeee? Tak jo. Děkuji, že jste si zapnuli naše speciální vydání "O co tu jde?", které je pro všechny děti vracející se do školy. Budeme hovořit o studentech. Budeme hovořit o učitelích.

Budeme hovořit o tajemstvích páchaných za školou. Něco se dozvíme, zasloužíme, zatoužíme, otočíme, znepokojíme, zatočíme, odročíme, spálíme. A teď všichni! O co tu šlo? O co tu jde? O co tu jde? O co... Říkám: "O co...

O co tu jako jde?" Jestli jíte školní obědy, tak se držte dál od té čtverhranné pizzy. Víte proč? Protože je hnusná. Tak dobře. Dnes jsou tu s námi úžasní hosté, se kterými pohovoříme o vzdělávání.

Z filmu Red jsou tady držitelé Oscara, Morgan Freeman a Ernest Borgnine. A taktéž... jsem slíbil svému kamarádovi Lindseymu Buckinghamovi, že bude moct zazpívat píseň o gramotnosti. Určitě to bude skvělé, Lindsey. Dobrá tedy... Pane Morgane Freemane, vy jste hrál ve filmu o vzdělávání, který se jmenoval Opři se o mě.

Přesně tak. Hrál jste postavu ředitele Joe Clarka, který byl přísný. Myslíte, že tohle dnes školy postrádají? Přísnost? Nemyslím si, že by školy postrádaly přísnost. Myslím, že by měly více podporovat sebedůvěru. To je prvořadá věc. Sebedůvěra začíná již tam, kde se rozhodujete, jaké vzdělání chcete...

Jak jsem říkal, ty prvotní impulsy vytváří pevné rodinné základy. Rodinné základy. Říká se tomu domácí úkol, protože začíná doma. Začíná doma. Ale někteří studenti nemají ty pevné rodinné základy, takže nemají na čem stavět a to je velice smutné. Je to fakt smutný, bejby, a proto se ptám: "O co tu jde?

O co tu jde?" Dámy a pánové, teď trochu zvolníme. Propagovat čtení teď přijde prvotřídní americký funky zážitek. Prosím přivítejte Doo-Doo Mana a Swingyho. Dej si knížku na ksicht. Strč si knížku do pusy.

Strč si knížku do gatí. O co tu jde? O co tu jde? Dámy a pánové, teď tu máme někoho velice výjimečného. Prosím přivítejte bývalou učitelku Mary Kay Letourneau a jejího školního milence Viliho Fualaaua. Jeď, Mary!

Jeď, Vili! Vzali jste se! Je to divný! Ona je stará! Ty jsi mladý! Je to hnusný! Mně se to líbí! Takovýhle učitelky chci! O co tu šlo? O co tu jde? O co tu jde? O cooo... Říkám: "O co... O co tu jako jde?" Říkám: "O co tu jako jde?"

Jestli teď ve třídě žvýkáte žvýkačku, nelepte ji pod lavici. Protože ty chudinky staré uklízečky to pak musí vyčistit. Bohužel nám už vypršel čas. Ale dozvěděli jsme se toho spoustu o vzdělávání. Chci poděkovat svému hostu, Morganu Freemanovi. 93leté sexuální mašině, Ernestu Borgnineovi.

Ale ještě než se rozloučíme. Lindsey Buckinghame, musíme se obejít bez tvé písně. Omlouvám se, Lindsey. No tak, Lindsey. Tohle mi nedělej. No tak. Tak vidíš, Lindsey. Jsi můj nejlepší kámoš. Už zbývá jen říct... O co tu jde?

O co tu jde? Pojď, Lindsey. Překlad: Brousitch Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (77)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

vtipný

11

Odpovědět

Ach ten ubohej trapnej primitivní pokleslej americkej humor -_-
Další důvod proč se chytám za hlavu kdykoliv vidím někoho s vlajkou USA, nebo slyším někoho opěvovat USA. Čím víc se televize, seriály a puberťáci na fb opičí po západu, tím víc degradujeme. Můžu to brát jako recesi, ale když se místo třeba na Cimrmana, Kaisera s Lábusem apod. bude člověk dívat na tohle, co z něho bude? Už teď je poznat generace dětí v ČR před a po MTV s*ačkách např. ... Zajímalo by mě jestli ten Freeman vážně nevěděl, do čeho se uvrtal.

24

Odpovědět

Tohle mě teda moc nepobavilo.. :D Ale kvůli Morgenovi Freemanovi dám aspoň 4 hvězdy.. :D

00

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

nejde to spustit.. :(

180

Odpovědět

Tohle video asi musíte milovat, nebo nenávidět. Není nic mezi tím. Já ho miluju :)

221

Odpovědět

hehe pro mě je to dost dobrý :D achjo lidi, přicházíte o hodně, když neumíte ocenit tenhle humor :) Trochu je mi to i líto, protože já si to pekelně užívám, stejně jako tu spoustu lidi nechápe lamy s kloboučky atd... Jednou bych vám přál mít můj smysl pro humor xD

211

Odpovědět

Vždyť je to humor na nejnižší úrovni.. To ani není humor, spíš blbost.. A radši zlatý japonský blbosti, ty mají aspoň logiku. Můžu se smát jedině tomu, že američani to žerou. Přicházíme o hodně spíš tím, když se když se je snažíme napodobovat..

12

Odpovědět

jednou to staci vic dilu ve stejným podání už je trapný ale celkem se mi to líbilo ten moderátor jak dělal ty ksichty když začala zase hrát ta hudba a Morgen byl taky dobrej za me 6*

180

Odpovědět

Tohle video, je pro mě opravdu nezáživné a tento humor se mi naprosto nelibí, ve všech bodech. Nechápu proč by jsem měl zahazovat čas tím, že tam vice jak půlku pořadu "zpívá" "What up with that". To se radši podívám na " Uvolněte se, prosím, Na stojáka" atd. Ovšem Musím říct, že překlad skvělá práce a děkuji, že se tak snažíte a doufám, že zde bude i více zajímavý materiál pro mě :)

200

Odpovědět

Nutno dodat, že vtip tkví v tom, že všechny ty epizody mají uplně stejný scénář, jen se tam mění osazenstvo. A ostatně i na Lindseyho Buckinghema nevyzbyde čas v každé epizodě :-)

200

Odpovědět

no neviem,mal som dost co robit, aby som to dopozeral, je to hrozna blbost a vtipne to je jedine, ked tomu tretiemu povie, ze nanho nezvysil cas, inak je to cele vykradacka a preboha, to ma 36 sezon? co sa vsetci zblaznili???

190

Odpovědět

Perou se ve mě pocity. Nevím jestli to bylo víc k smíchu nebo víc trapný. Ale rozhodně se člověk zasměje... :)

P.S.: Jak to jen popsat? Bylo to divný, směšný, ujetý, trapný,neotřelý... Asi začínám chápat, význam slova FUNKY...

181

Odpovědět

Tak jediný co se mi na tom líbilo, byly ty xichty Morgana Freemana :D

210

Odpovědět

To je chu*ovina jak dvere :-D Zasmial som sa akurát na tom ako sa Morgan Freeman tváril keď mu pred xichtom tancovali tie spodky :-D Ináč 1* za tú "učiteľku" - tá vyzerala tak netradične až sa mi to zdalo sexy :-P

180

Odpovědět

Libi se mi to, ale jako tv show to bylo unavny...

180

Další