Sophie Turner a Jessica Chastain odpovídají na nejčastěji vyhledávané dotazy

Thumbnail play icon
61 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:124
Počet zobrazení:5 110
V souvislosti s nadcházející premiérou filmu X-Men: Dark Phoenix připravil kanál WIRED epizodu nejvyhledávanějších internetových dotazů s hlavními filmovými hvězdami, Sophie Turner a Jessicou Chastain. Hosté tohoto pořadu odpovídají na připravené otázky o své osobě, které ve spojitosti s jejich jmény nabízí internetový prohlížeč.

Přepis titulků

Ahoj! - Jsem Jessica Chastain. - A já Sophie Turner. A tohle je automaticky doplněný rozhovor pro WIRED! Nejčastěji vyhledávané dotazy. Házej. WIRED se ptá na internetové dotazy. - Vždycky jsem si tohle chtěla zkusit. - No páni. Jdeme na to. Je Sophie Turner Angličanka?

Ano, jsem. Narodila jsem se a vyrůstala ve Warwickshire, žiji v New Yorku. Je Sophie Turner příbuzná s Boy Georgem? - Já to říkala! - Dnes o tom mluvila! Pořád se mě na něj ptají. Potkala jsem ho a jeho bratra. Říkali, že se mu podobám. Je to vůbec kompliment? Určitě ano, je to hezký chlap. Ale nejsem. Je Sophie Turner skutečná zrzka? Ne, nejsem. - Je tu jen jedna pravá zrzka.

- Jo, jenom jedna. Když jsem se obarvila, dorazily i všechny zrzavé následky. Den nakopnutí zrzka. To v Americe nemáme. K zrzkům se chováte příšerně. Je Sophie Turner blondýna? Jak vidíte, ano. Nosí Sophie Turner paruku? Jako teď? Ano. Mám kompletní paruku. - I tam dole. - I tam dole. A i v podpaží. - Říká se tomu "merkin". - Netuším, co to je. Pokračujeme. Je Sophie Turner příbuzná s Tinou Turner?

- To je mamča. - Tohle je nejdivnější otázka. Asi je v tom tvůj hlas. Je Jessica Chastain super? Jo! Je Jessica Chastain hloupá? Je Jessica Chastain dcerou Rona Howarda? Ne, nejsem. - Vypadáš jako Bryce Howard. - Jo. - Je Jessica Chastain... - Myslím, že se ptají na Emmu Frost. - Víš, kdo to je?

- Ne. Mutant ve světě X-Men. To máš vědět. Je Jessica Chastain veganka? Jsem, už čtrnáct let. Je Jessica Chastain příbuzná s Julií Roberts? - Lidi, to je kompliment! - Páni, odkud se to vzalo? - Asi ten krásný úsměv. - Díky. Je Jessica Chastain příbuzná s Brandi Chastain? - Kdo to je? - Fotbalová hráčka, servala si dres, když vstřelila vítězný gól.

Měla sportovní podprsenku. Paráda! Brandi se mi líbí. Je Jessica Chastain Lilandra? - Je tu spousta X-Men otázek. - A jsi Lilandra? - Je ty? - Je já? Ne. - Další? - No jo. Má Sophie Turner přízvuk? Pro mě ne, ale pro Američany a další lidi ano. - Pro mě máš přízvuk.

Pro sebe ne, viď? - Ne. Má Sophie Turner sestru? Nemám. Ale měla jsem dvojče, které zemřelo mamince v bříšku, a senzibil mi řekl, že to byla holčička. Takže technicky... Zpívá Sophie Turner? Anooo. - Je příbuzná s Tinou Turner. - Jsem její příbuzná, víš? Má Jessica Chastain sestru? Mám dvě. Umí Jessica Chastain hrát na klavír?

Neumím. Jen mě donutili hrát Chopina. Protože věděli, že ráda dřu jako kůň. - Hrála jsi v Purpurovém vrchu? - Ano, tam opravdu hraju na klavír. - To je působivé. - Jinak nehraju. Cvičila jsem v přívěsu. Nosí Jessica Chastain brýle? Měla bych. Je to rebel. Jí Jessica Chastain kuře ve filmu Help? - Nejím, jsem veganka. - Je veganka, už jsme to říkali. Falešné kuře.

- Fuře. - Fkuře. Jím fkuře. Umí Jessica Chastain... mluvit italsky? Certo. Ty kartičky se lepí. Jsou Sophie Turner a Emilia Clarke kamarádky? Ne, nejsme. Nestýkáme se spolu. Jsem radši, když se ode mě drží dál. Ne, sranda. Emilii miluju. Jsou Sophie Turner a Maisie Williams kamarádky? To jsme.

Je to moje nej, nej, nejka. Jsou Sophie Turner a Maisie Williams vdané? Lidi si občas myslí, že jsme pár. - To je fajn. - Je to krásné přátelství. Nejčistší přátelství v životě. Jsou Sophie Turner a Maisie Williams, všechny otázky o Maisie, sestry? Ano, čestné sestry. Vnímám ji tak a jsme sestry ve Hře o trůny. - Sestra od jiného pána. - A paní. Fajn.

Co je Jessica Chastain? To není celé, že? - Co dělá? - Co děláš? Hraju hru, které úplně nerozumím. Co byl první film Jessicy Chastain? První byl Salomé s Al Pacinem. Ten nastartoval mou kariéru. Nic velkého. Jaká je Jessica Chastain? Je skvělá. Jakou národnost má Jessica Chastain? Americkou. Holka...

Jaký make-up používá Jessica Chastain? Žádný si nenanáším. - Je fajn vystavit pihy. - A nechat kůži dýchat. Jakou barvu mají vlasy Sophie Turner? Zase otázka na vlasy? Jsou blond! Jaké rasy je pes Sophie Turner? První pes byl severský inuit. Hrál mého zlovlka ve Hře o trůny. - Byl první? - Můj první pes. Ale museli jsme ho uspat. A teď mám dva jiné pejsky, aljašské klee kaie.

Je to vlastně miniaturní husky. Tak vypadají, jako dětské verze. Kolik let je Sophii Turner? Je mi 23 let. Jak vysoká je Sophie Turner? Měřím 175 cm, s tím si nezahrávej. Jaká tetování má Sophie Turner? - Máš jich hodně. - Spoustu. Mám J, mám oheň kvůli Phoenix. Na noze mám tvář. - Donalda Trumpa? - Jo, Donalda. Ten mě bere. A jdeme na další.

Jak? Jak... vysoká? Jak vysoká Jessica Chastain? Jessica Chastain 162 cm. Jak vyslovovat Jessica Chastain? Asi záleží na zemi, kde žijete. Mám ráda francouzské: Sexy. Jak Jessica Chastain mění hollywoodskou hru? - Jak jsi ji změnila? - Svou existencí. Jak získat vlasy jako Jessica Chastain?

Zlato, s těmi se musíš narodit. Ještě jsem ve hře. Jen tři. Musím být hodně oblíbená. - Jsi super oblíbená. - Máš pravdu. Kde žije Sophie Turner? V New Yorku, ale nic bližšího neřeknu. Promiň. Kde Sophie Turner vyrůstala? Ve Warwickshire, malá vesnička, jen stovka obyvatel. Měli jsme akorát kostel a mlýn. Kde se Sophie Turner narodila? - Na místě jménem Northampton. - Prima místo. Tohle je Jessicy.

Za koho je Jessica Chastain vdaná? Jsem vdaná za Giana Lucu Passi de Preposula, ale říkám mu jen "Hej, ty." Koho hraje J. Chastain v Dark Phoenix? To chcete vědět, ale já nechci dostat padáka! Jessica Chastain vypadá jako kdo? Vypadám jako Jessica Chastain. - S kým je Jessica Chastain spřízněná? - Spřízněná jsi s tvými rodiči. - Zjistila jsem, že Jessica umí italsky.

- V tom jsem trochu lhala. - Co ses dozvěděla o mně? - Vlastně pár smutných věcí. Děkujeme, ahoj!

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Debilné otázky na debilné herečky. Nič sa nedá robiť. Holywood ide do p****e.

03

Odpovědět

Aspoň jsem se dozvěděl o Kick a ginger day.

41

Odpovědět

Na někoho, kdo nehraje na piano, to zahrála úžasně
Crimson Peak Lullaby Scene

31

Odpovědět

,,a merkin" nemá nic společného s american

31

Odpovědět


Odpovědět

Díky za upozornění, opraveno! L1ght to asi nenosí, tak to nezná ;-)

31

Odpovědět

Děkuju, jakožto venkovský chlupatý opičák jsem o existenci nějakých pubických paruk opravdu nic nevěděl :D Člověk se musí neustále vzdělávat.

141