Samuel L. Jackson odpovídá na nejčastěji vyhledávané dotazy

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:298
Počet zobrazení:11 273

Samuel L. Jackson se ve WIRED podrobil automatickému interview a zodpověděl nejčastěji pokládané otázky na internetu týkající se jeho osoby.

Přepis titulků

Čau, pokud nevíte, kdo jsem, tak jste tady ku*va špatně. Tohle je interview s našeptávačem od Googlu. OTÁZKY JSOU NAVRŽENY AUTOMATICKY DLE NEJČASTĚJŠÍCH VYHLEDÁVÁNÍ. Slyšíte dobře. POLOŽILI JSME SAMUELOVI TY NEJOŽEHAVĚJŠÍ OTÁZKY NA INTERNETU. Kde Samuel L. Jackson? Kde se Samuel L. Jackson narodil? Narodil se ve Washingtonu DC, ale vyrůstal v Chattanooze v Tennessee.

Kde je Samuel L. Jackson právě teď? V zas*aný místnosti v centru L.A., venku totiž leje. Kde je Samuel L. Jackson v Hanebných panchartech? V Tarantinově vypravěčském nebi. Kde studoval Samuel L. Jackson střední? V Chattanooze, v Tennessee, Riverside High. Je Samuel L. Jackson... ...vegan?

Byl jsem, ale už nejsem. Je Samuel L. Jackson příbuzný Michaela Jacksona? Ne. Je Samuel L. Jackson ve všech Tarantinových filmech? Nehrál jsem v Grindhouse: Auto zabiják. Hrál jsem v Kill Billovi. V jedničce, nebo dvojce, ale v obou ne. Objevil se Samuel L. Jackson v Mafiánech? Jo,jo. Joe Pesci mi tam vystřelí mozek z hlavy. To byl spoiler, kdybyste to neviděli. Je Kangol sponzorem Samuela L.

Jacksona? Ne. Teď otázky v minulém čase. Opustil Samuel L. Jackson Ameriku? Několikrát v průběhu posledních pár měsíců. Zpíval Samuel L. Jackson ve filmu V řetězech? Zpíval no, někoho to zklamalo, jiné zase pobavilo. Dostal Samuel L. Jackson Oscara? Ne. Chodil Samuel L.

Jackson na Georgijskou univerzitu? Kdepak, ve skutečnosti jsem chodil na Morehouse College, ale UGA fandím. Vyžádal si Samuel L. Jackson fialový světelný meč? To si pište, že jo. Zeptal jsem se George, ale ten řekl ne. Když jsem pak přišel natáčení, řekl mi: "Hádej, co jsem si nechal jen tak vyrobit." Říkal, že už ho má, jen si pořád nebyl jistý, jestli ho má použít. Nakonec byl můj. Jaký byl první film Samuela L. Jacksona? Together for Days v hlavní roli s Calvinem Lockhartem.

Ne že si to najdete. Co si nechal Samuel L. Jackson vyrýt na svůj světelný meč? Bad Mother Fucker na rukojeť. Jakou pasáž z Bible citoval Samuel L. Jackson v Pulp Fiction? Jestli tohle nevíte, pak nejste opravdoví fanoušci. Co se stalo Samuelovi L. Jacksonovi v Jurském parku? Myslim, že mě něco sežralo. Utrhli mi paži a nechali ji někde v boudě. Vlastně jsem kvůli tý scéně na Havaj ani nemusel jezdit. Říkali, že budeme natáčet jak utíkám před raptory nebo jak mě odnese hurikán.

V jakém filmu říká Samuel L. Jackson "Ano, zaslouží si zemřít?" Čas zabíjet Čas zabíjet Dostupné na... ale nic. Hraje Samuel L. Jackson na kytaru? Naučil jsem se na ni hrát kvůli roli ve filmu V řetězech. Má Samuel L. Jackson rád anime? Jasný, dávám tomu lajky. A hentai žeru taky. Šišlá Samuel L. Jackson? Ne, to bylo jen v zápalu role.

Kouří Samuel L. Jackson cigarety? Ne, už ne. Je Samuel L. Jackson ženatý? Ano, jsem. Už 37 let. Jak a kolik? Jakou hodnotu má Samel L. Jackson? Mnohem větší než jsem si kdy ku*va dokázal představit. V kolika filmech hrál Samuel L.

Jackson? Ani nevim, ale myslim, že v hodně. Jak se stal Samuel L. Jackson slavným? Za to můžete ku*va vy, ne já. Je lepší bejt bohatej. Jak zemřel Samuel L. Jackson? Náhodné Samuel L. Jackson... zmínky. Samuel L. Jackson řekni ještě jednou cože. Nedal si pokoj. Samuel L.

Jackson se svezl na Trumpovi. Na něm jsem se neprojel. Vy nestydové. Samuel L. Jackson Baconovo číslo. Ku*va, jaký slaninový číslo? Co to má bejt? Samuel L. Jackson e-cig. Je to tak. Samuel L. Jackson vs. kočka. To by mohl bejt ten trestnej čin, co jsem spáchal. Snažil jsem se vysvětlit koťatům film Zátah 2. Samuel L.

Jackson hokejový trenér. Jeden vážně vtipnej skeč, co jsem točil v rámci moderování cen ESPY. Tak, doufám, že to pro vás bylo poučné. Snad jste se i dozvěděli něco nového. Můj život je otevřenej jak zku*vená kniha.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

OPRAVA: Není to interview s našeptávačem, ale interview od kanálu WIRED :D

01

Odpovědět

Hezky vymyšleno a SLJ je super týpek :-)

00

Odpovědět

Kdyby vás zajímalo, co je to Bacon number (a ne, nemá to nic společného se slaninou):

https://oracleofbacon.org/

110

Odpovědět

Tento svet neprestáva prekvapovať...

20

Odpovědět

+Videl tie stránkyUž jsem o tom slyšel ale tahle aplikace to posunula na další level :D
SLJ má tedy 2 :D

00

Odpovědět

Je to frajer...

110

Odpovědět

Díky za překlad!
Ve 2:58 vám chybí jeden titulek. Chyba v časování? ;-)

40

Odpovědět

Jo, myslím, že: "Jakou hodnotu má SLJ" -> "Větší, než by mě kdy napadlo, že ku*** budu mít"

20

Odpovědět

Opraveno. Díky za upozornění.

20

Odpovědět


Odpovědět

Parádne.

52

Odpovědět

Moc hezký nápad ;-)

161