Samuel L. Jackson a slovo na N

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:114
Počet zobrazení:6 304

Samuel L. Jackson hecuje zdráhavého reportéra, aby řekl slovo na N bez cenzury. Odváží se?

Přepis titulků

Panuje velká kontroverze okolo použití slova na N v tomto filmu. Ne? Nikdo? Nic? Jaký slovo? - Neřeknu ho. - Proč? - Nechci ho říkat. - Řekl jsi ho někdy? - Ne, pane. - Zkus to! - To jako vážně? - Žádnej rozhovor, dokud ho neřekneš. - Takže k další otázce?

- Dobře, super. - Nechci to říkat. - Ale no tak! - Vy to řeknete? - Kurva, ne. To není to samý. - Nevím, proč chcete... - Oni ho potom vypípnou. Řekni ho! Nemůžu to říct, protože pak tuhle otázku vystřihnou. - Dobře, tak nic. - Tak dál. - Pardon. Byla to fajn otázka. - To ne. - To byla.

- Ne, když to slovo neřekneš. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (70)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

South Park - Niggers / Naggers
South Park - Niggers / Naggers

11

Odpovědět


Odpovědět

Nechápu proč se tu rozjela taková debata když to video je doslova o ničem... :D

100

Odpovědět

Stejně si myslím, že to všichni píšete blbě. Jelikož v New York Times začli psán "Black man" místo "black man", tak i to zapovězené slovo by se podle mě logicky mělo psát s velkým "N".

33

Odpovědět

Ještě si tak říkám, kolik z vás odvážlivců by to řeklo nějakýmu černýmu mourkovi do očí. Přiznejme si, že psát to tady na VČ zas až taková odvaha přecejen není :D Je mi to fuk, jen mi přijde vtipný, co se tu rozjelo za debaty kvůli jednomu slovu a pár hvězdičkám.

53

Odpovědět

+Calybos4391Je obrovský rozdíl mezi tím, když to máš jen vyslovit, a tím, když to tak opravdu myslíš.

01

Odpovědět

+jjkNetvrdím, že není. Jen mě ty hvězdičky a to slovo samotné až tak moc netrápí, abych tu vedl diskuze jako se dá nalézt níže v komentářích. Ale asi mám ten práh toho co mi vadí a co ne trochu jinde.

10

Odpovědět

+Calybos4391Takže abych uzavřel to nakousnuté: Klidně bych to nějakýmu černýmu mourkovi řekl do očí, pokud by mě o to požádal.

Jinak, podle mě to není o hvězdičkách, ale o tom, že týpek ve videu je k smrti vyděšený z něčeho naprosto iracionálního.

10

Odpovědět

+jjkTaky mi to přijde iracionální, ale ten moderátor narozdíl ode mě žije v USA, kde to berou holt jinak. A třeba by mu to mimo kameru taky řekl. Jasně, Jackson mu sice dovolil to říct, ale mohli by se na něj i tak sesypat aktivisti, že je jistě rasista, když mu nedělá problém říct to slovo do televize (aktivistům by bylo fuk, že ho k tomu někdo v podstatě donutil). Proto se mu do toho asi nechtělo. Ale asi bych to fakt uzavřel... Zdá se mi, že se v názorech shodujem, akorát já to beru víc z pohledu toho moderátora, proto jsem napsal co jsem napsal.

30

Odpovědět

Tak nevím - ty hvězdičky se přidávají automaticky, nebo skutečně nejde slovo "n**r" napsat ani tady?

10

Odpovědět

Hmm, skutečně to dělá ten web, odeslala jsem to bez hvězdiček. To jsou věci.

20

Odpovědět

+JohanaBTak to mě teda pěkně štve! Od teď videacesky s adblockem :D

11

Odpovědět

+JohanaBN i g g e r .. tak prý to nakonec jde :)

02

Odpovědět

a co slovo negramot ?

00

Odpovědět

+lulwZdá se, že negramoti jsou povolení. ;-)

10

Odpovědět

+lulwBude-li ten negramot černej...

00

Odpovědět

keby to povedal tak pseudo-liberali by hneď prišli skandovať že je rasista pred jeho dom

11

Odpovědět

To se jako fakt vsichni boji napsat slovo n**r?

22

Odpovědět

Ne, už to tu napsalo dost lidí.

30

Odpovědět

Obmedzovanie slobody slova a prejavu opäť ako inak už niekoľko krát v rade vyhráva..... uuu..aaaa...yeaaa... ľavica...
Pogratulujme ľavici za ďalší kus v zničení slobody a uvidíme sa v ďalšom kole ľavica vysporiadá so sociálnou nerovnosťou... Už zajtra o 21:00 vysielame na youtube zábery z koncentračných táborov, neváhajte a stavte si ešte dnes. Ktorý dozorca dnes povraždí najviac vysokopríjmových muklov? Bude to dozorca Abdul Ahmed Pavlík, Tomáš Schiezzeriden Laden, alebo Meatlow Deficit? Sledujte, lajkujte....

810

Odpovědět

Nedělej tu Slovensku ostudu, prosím.

98

Odpovědět

+Gulášnereprezentujem štát... Na to sú strany a prezident ktorých som volil.....Pravicová liberálna vláda a prezidentka Čaputová... Kto reprezentuje Česko? Ty? alebo... Lavicová konzervatívna vláda a prezident Zeman? ...Ďakujem a pekný deň prajem...

411

Odpovědět

riadny výplach myšlienok

41

Odpovědět

Všechno záleží na kontextu Kdyby reporter Jacksona na nazval N****m je to neuctivé. Ale pokud se pouze baví o užívání toho slova aniž by se někoho snažili urážet tak by neměl být problém to prostě říct. Přehlížení kontextu a tabuizování slove, která se nikdy nesmí vyslovit určitou skupinou lidí je asi jeden z hlavních problémů neolevicové ideologie, která se domnívá, že pokud se budou nevhodná a nenávistná slova tabuizovat, zmizí tak nenávist.

241

Odpovědět

Tak ja ho teda napisu.. VOLDEMORT.. spoko? :D

91

Odpovědět

Ale Jackson nechtěl aby to řekl jemu. On prostě jenom chtěl aby řekl to slovo. Prostě aby se na něj podíval a řekl "N**r." Na tom není vůbec nic špatnýho... hlavně když ho k tomu ještě burcuje černoch. (nebo Černoch? Aby si snad někdo nemyslel, že jsem rasista).

00

Odpovědět

Já nechápu, proč je okolo toho taková věda...
Antropologie rozeznává tři základní lidská plemena:

-Bílá rasa (europoidní)
-Žlutohnědá rasa (mongoloidní)
-Černá rasa (negroidní)

Budeme cenzurovat i vědecké encyklopedie?

1714

Odpovědět

Jenže "n**r" je ustálená nadávka spjatá s podřadností černé rasy. Negroidní je čistě vědecký termín, který v hovorové mluvě nikdo nepoužívá. To je rozdíl mezi výrazy "n**r" a "negroidní".

1611

Odpovědět

mongoloidní = zkráceně mongol
negroidní = zkráceně *n**r*

Je to "ustálená nadávka" protože to bylo v době otroctví jejich označení, ale je to jen obyčejná zkratka. Není na tom nic sprostého, ani hanlivého. Je to "sprosté" jenom proto, že oni věří že to sprosté je. Asi jako Blbeček a Blb. Jednoduchá zkratka s naprosto stejným významem jako původní slovo.

33

Odpovědět

+Edvin69Špatně. N*gr se používá jako nadávka i dnes. Stačí se podívat na komentáře u tohohle nebo jiných videí, kde se vyskytuje. Není to hanlivý slovo za dob otroctví, ale i v současnosti. Otázkou je, jestli si to umíš přiznat.

22

Odpovědět

+tvé jménoČetl jsi vůbec co jsem napsal :D
Já nepopírám, že se to používám jako nadávka, ale pouze poukazuji na fakt, že je to zkratka vědeckého termínu, který není nijak hanlivý. To, že je to dneska považováno za urážlivé, je z důvodu neznalosti původního výrazu (jenž často neznali běloši ani černoši) a faktu, že černochům se prostě nelíbilo, že se jim říká jinak než bělochům.

12

Odpovědět

+Edvin69Právě, ta zkratka se stala hanlivým výrazem, bez ohledu na jeho původní plný termín. Když něco zkazíš, zůstane to zkažený bez ohledu na to, že budeš obhajovat původní stav té věci.

11

Odpovědět

+tvé jménoNic z toho nepopírám. Jen jsem nikdy nepochopil (vzhledem k výše napsanému) proč je to pro černochy (a dokonce i čechy, když je to na forech cenzurované :D ) tak strašně urážlivé a proč se to běloši dokonce i bojí vyslovit i když to nemyslí jako urážku.

Pokud je to takové tabu, tak proč se tak černoši navzájem normálně oslovují? To je jako kdyby se prosazovalo, že hajlovat mohou jenom němci (vím že to není úplně přesná analogie, ale celý ten humbuk okolo tohoto "zlého" slova je tak na hlavu, že neexistuje přesná analogie).

Když se jim to slovo nelíbí, tak z něj mají udělat definitivní tabu pro všechny a za 2-3 generace po něm nebude ani památky. Ale pokud ho černí sami používají, tak ať si pak nestěžují.

00

Odpovědět

Žlutohnědá rasa? :D Já vím, všichni chceme mít bílou silnou a neposkvrněnou, ale jak indové, tak arabové mají geneticky mnohem blíž k bělochům než ke žluťákům. Takže by to byla spíš žlutá, černá a bílohnědá... Na tom ale vůbec nezáleží, jelikož byla tahle teorie "tří ras" už před mnoha lety vyvrácena...

11

Odpovědět


Odpovědět

Jaké jako slovo?? N**r ?? Nebo co ?? 🙄

410

Odpovědět

Moc průhledný vtip.

83

Odpovědět

Aspoň že Jackson má zdravý prístup k politickej korektnosti. Je to lavičiarska p******a.

119

Odpovědět

Zajímalo by mě, jak to mají ve Španělsku, kde se černá řekne "n***o".

190

Odpovědět

Le gusta el n***o, es un buen color.

... jen testuju, jestli je to autocenzura, nebo sis to vyhvězdičkoval sám

edit: f**k, ona to je autocenzura!

412

Odpovědět

+BullOverNa to šlo přijít i u komentářů výše a zjistit to několik měsíců dozadu, Captaine Obviousi.

133

Odpovědět

+Filosofická otázkaDěkuju Sherlocku, jen malej detail... jak bych zjistil, že si to haždej kdo to psal nevyhvězdičkoval sám? A navíc bych musel číst ostatní komentáře - moje verze byla jistější a efektivnější.

311

Odpovědět

+BullOverJasně, normální diskutující i trollové si to slovo vyhvězdičkovali úplně stejně. Efektivní metoda to byla leda pro toho, komu nedošlo očividné.

103

Odpovědět

+Filosofická otázka... kliknout "Odpovědět", napsat slovo "n***o" a zmáčknout entr, je pro každýho rychlejší, než číst několik dalších komentářů

nehledě na to, že když jsem to psal, tak tu žádnej jinej komentář se slovem "n********" nebyl... je tu pár "n******", ale to je dost výraznej rozdíl (vycenzurování slova "n******" chápu, v češtině se to používá jako nadávka... slovo "n********" se nepoužívá)

teď budeš možná brblat něco o tom, že jsem úplně hloupej, a že je přece logický, že když je vycenzurovaný "n******", tak musí být vycenzurovaný i "n********"... tak mi ale vysvětli, proč "negroidní" vecenzurovaný neni

210

Odpovědět

+BullOverTvoje dlouhé vedení je obdivuhodné. Obě slova se cenzurují, protože mají stejný kořen (jestli nevíš, co je to kořen slova, což bych se nedivil, tak si to najdi).
Nad mým komentářem je spoustu starších vycenzurovaných slov, toho sis mohl při projíždění stránkou všimnou, takže lituju, ale zřejmě jsi i slepý.
Prosím, řekni, že jen trolíš a tsk natvrdlý nejsi.

93

Odpovědět

+Filosofická otázkaOk, jakej kořen má slovo "negroidní"? Můžu napsat třeba "negrjsipičo" a vycenzurovaný to taky nebude. Cenzura tu fuguje tak, že je to obyčejnej seznam slov - pokud použiješ takovej tvar slova, kterej v tom seznamu neni, tak ho to nezcenzuruje. = Klidně moh bejt "n**r" cenzurovanej a "n***o" ne. Tim bych to asi ukončil, dokázal jsi, že o téhle stránce víš hovno, jen se chceš s**t do ostatních. Smůla, tentokrát ti to nevyšlo.

210

Odpovědět

+BullOverJe roztomilý jak z toho děláš hotovou věc, jen abys z téhle debaty utekl, protože víš, že tvoje metoda zjištění byla zbytečná už na začátku. Takže smůla, ale nemůžeš výhrát, když jsi prohrál už na počátku. :D Ostatně to není poprvé co jsi tu ze sebe udělal hlupáka svým dlouhým vedením.

93

Odpovědět

+Filosofická otázkaTvoje jediná metoda stála na kořenu slova. Dokázal jsem ti, že to je blbost. Máš ještě něco jinýho, nebo už budeš psát jen urážky bez jakýhokoli pokusu o argumentaci? Pořád si nevysvětlil, jak efektivnějc jsem moh zjistit, že slovo "n********" je skutečně cenzurovaný, když slovo "n******" je, ale slovo "negroidní" neni, než si to sám vyzkoušet.

Dokonce jsem perfetkně odhad tvojí reakci na jeden z mých předchozích komentářů, napsal jsem ti jí a ty si jí pak stejně použil... sakra snaž se trochu, tohle je až moc jednoduchý.

210

Odpovědět

+BullOverKdepsk, vůbec nic jsi nedokázal ty samozvaný experte na VČ. :D Negroidní je vědecký termín. Plus n********. může pokračovat slovem n********v.é, což je součástí rasistické poznámky, tím pádem se to zcenzuruje. Jsem tu chvíli a stačilo mi přijít na několik možností. Ty pokladáš samé otázky a nic neumíš vymyslet sám ani po tak dlouhé době, co tu jsi. Ale nevadí, najdou se i zkažená jablka. :)

93

Odpovědět

+Filosofická otázkaA co to je zase za kravinu. Takže podle tebe zdejší cenzura funguje tak, že se posuzuje slovo podle kořenu, ale pak tam jsou nějaký výjimky pro specifický termíny? Vážně ti to nepříde jako šílaná blbost? Víš jak zbytečně komplikovanej by takovej systém byl? Je zcela jasný, že to automaticky cenzurování prostě funguje na základě nějakýho blacklistu. Pokud slovo v seznamu je, tak se zcenzuruje, pokud tam neni, tak se nezcezuruje. Jednoduchý jak facka. Slovo "n********" se v češtině téměř nepoužívá a neni žádná urážka, takže nebyl sebemenší důvod myslet si, že v tom blacklistu je.

Btw. kdyby jsi měl pravdu, muselo by to cenzurovat i slovo "n****k", což je jen zdrobělina slova "n***r"...

A co takový slovo "negrovitý"/"negrovití" - má stejnej kořen, neni to vědecký pojem a dá se to použít jako nadávka... proč ho to nezcenzuruje, když je to podle tebe tak jasný. Nezcezuruje ho to proto, protože neni v "seznamu špatných slovíček" - úplně stejně, jako tam nemuselo být slovo "n***o".

110

Odpovědět

+BullOverZase se ptáš, ale nepřemýšlíš. Obě věci, které jsem zmínil se nijak nevylučují, zároveň ten slovník cenzur není neomezený a jiné varianty v něm nejsou napsané, protože se prostě nepoužívají v takové míře nebo vůbec. To vážně musím dělat všechno za tebe? :)

92

Odpovědět

+Filosofická otázkaVíš co jsou řečnické otázky? (pozor, i tohle je řečnická otázka, odpověď znám, nemusíš odpovídat)
A díky, že jsi to přiznal. Sám teď píšeš, že je to "slovník cenzur" - vůbec nezáleží na kořenu slova, určité tvary slov tam jsou a jiné tvary stejných slov tam nejsou, "protože se prostě nepoužívají v takové míře nebo vůbec". Děkuju, to je přesně to, co ti já od začátku tvrdím. A protože slovo "n***r" a "n****o" neni jedno a to samý, mohlo se klidně stát, že jedno z nich v tom seznamu je a druhý ne = informace, že tam jedno je, mi nijak nepomůže určit, jestli tam je to druhý. Takže né, nešlo na to přijít i u komentářů výše (jak jsi psal), protože v žádnym jinym komentáří slovo "n****o" nebylo.

Ale chápu, že teď už z toho nemůžeš vycouvat, takže se moc těším, jak budeš v další příspěvku rozporovat svůj předchozí příspěvek.

18

Odpovědět

+BullOverNemusíš ze sebe dělat takovou fanynku. :D A jednoduše, protože s tebou je to jednoduchý. I slovníky stojí na kořenech slov, předložkách, příponách a koncovkách. Řekl jsem, že se to nevylučuje. Ale ten, komu nedojde, že takovéhle slovo a jeho nejbližší odvozeniny schytají cenzuru to asi nemá šanci pochopit. Tyhle sugesce o porážce zkoušíš pořád? Protože je to dost průhledný. :D

72

Odpovědět

+Filosofická otázkaAno, slovníky stojí na kořenech slov... ale to jsou slovníky, kde máš všechny varianty všech slov... což tady podle tvého vlastního tvrzení neplatí.

Tohle neni slovník všech variant všech slov, ale jen seznam nějakých variat některých slov (to už jsem ti dokázal, ty jsi to pochopil a sám si to napsal "ten slovník cenzur není neomezený a jiné varianty v něm nejsou napsané", takže v tomhle by neměl být žádný problém, prostě tam nejsou všechny varianty všech slov, na tom se shodnem).

A znova zopakuju něco, na co jsi vůbec nezareagoval...
Pokud platí, jak ty sám tvrdíš, že některé varianty slov tam jsou a jiné tam nejsou, tak se nedá podle cenzury slova "n***r" jakkoli určit, jestli tam je i slovo "n****o".

Jen připomínám, že celá ta hádka je jen o tom, že jsem údajně mohl podle jiných komentářů, kde bylo pouze slovo "n***r" určit, že slovo "n****o" musí být automaticky taky cenzurovaný. Zcela upřímě, ta hádka prostě skončila tim, že jsi uznal, že tam nejsou všechny varianty slova "n***r". Opravdu nevím, na čem stavíš další argumenty.

17

Odpovědět

+BullOverJen připomínám, že celá hádka začála tím, že sis nedokázal selským rozumem spojit, že slovo, které se od toho hanlivého liší jedním písmenem bude s největší pravděpodobností také cenzurované. Tomu se říká indukce. Něco si o tom najdi. :D Je vidět, že to nedokážeš pobrat ani přes ty disliky lidí, které by ti mohli něco napovídat, ale ty máš klapky na očích a jedeš si to svoje. Jen tak dál. Příště můžeš skočit pod tramvaj, protože víš, že srážka s vlakem tě zabije, ale u tramvaje si to budeš muset ověřit. :D

61

Odpovědět

+Filozofická otázkatak to zkusíme... "k***t", "k****o", "k*****o"
A teď mi řekni, podle čeho poznáš, jestli jsem si ty další slova vyhvězdičkoval sám, nebo je to automatická cenzura, protože se od slova "k****t" liší jen o pár písmen. Podle tvé dedukce by přece slova "koko.to" i "k******o" vycenzurovaná být měla. Ještě ti přidám slova "p****l* "p***l" a "p*****o" "p****o" - které z nich je cenzurované autmaticky a které ne?

17

Odpovědět

+BullOverČlověk, kterému nedojde, že když zaznělo v komentářích slovo n**r, jeho varianty a jiná sprostá slova, která jsou vyhvězdičkovaná úplně stejně, tedy nezakrývají jen první a poslední slovo, i když uživatelé jsou jiní, nepochopí prostou logiku ať mu to budu vysvětlovat sebejednodušeji. :D Takže ať ti řeknu cokoliv, ty budeš stále omílat to samé a ignorovat co už ti bylo řečeno. Nechápu, jak můžeš fungovat v reálném světě. :D

61

Odpovědět

+Filosofická otázkaProč se vyhýbáš odpovědi? (tahle neni řečnická, opravdu mě to zajímá)
Pokud by to bylo postavený na logice, tak by slovo "k*****o" muselo být taky cenzurovaný... hele, není... stejně by celkem logicky musela být cenzurovaná "p***l"... hele, není. Tahle cenzura nestojí na selskym rozumu, ale na uměle vytvořenym seznamu slov, kde náhodný slova můžou a nemusí být... a pokud nenapíšeš přesně to slovo v tom konkrétním tvaru, tak si nikdy nemůžeš být na 100% jistý, jestli tam je, nebo není.

16

Odpovědět

+BullOverPrávě proto se tomu říká inkluze. A důvod, proč tam některá slova nejsou jsem ti už řekl. A pokud vím, p***l je hodně mírné slovo oproti p**a nebo n**r. Až to zkusíš s tou tramvají, můžeme se bavit dál, protože ti evidentně nedochází souvislostí. :D

51

Odpovědět

+Filosofická otázkaP***l neni o nic mírnější, než ten k***t... s důvodem proč tam některé nejsou souhlasím. Slovo "n****o" ten důvod taky splňuje - v češtině se prakticky nepoužívá a neni to hanlivej výraz. Nemá důvod tam být.

14

Odpovědět

+BullOverPovažuje p***l za stejně sprosté slovo jako n**r, musí si každou hloupost ověřovat, zapomíná, co už bylo řečeno a nedochází mu přirovnání ani souvislosti. Co s tebou? :D Je to marný. Jako mluvit do zdi.

31

Odpovědět

+otázkotazk ofieFilos1. kdy jsem napsal, že je p***l stejně sprostá jako n**r? Nenapsal...
2. každou hloupost ne, ale tohle mě zrovna zajímalo
3. nezapomínám, právě naopak - neustále mu musím připomínat co on sám napsal, protože si v každym druhym příspěvku protiřečí a vůbec mu to nevadí
4. můžeš si používat kolik anonymních nicků budeš chtít, stejně každej ví, že jsi to ty...

12

Odpovědět

+BullOverN**r patří do stejné kategorie jako vyhvězdičkovaný k***t, ergo jde o to samé. Prdel není většinou používané jako útočné slovo na osobnost nebo vlastnosti člověka. Ano, každou hloupost, protože tohle šlo vydedukovat použitím selského rozumu a metody porovnávání. Nemůžu si protiřečit, když je jádro mojí myšlenky stejný, tedy, že tvoje ověření byla nadbytečná činnost. Nevím, jaké anonymní přezdívky myslíš, přepsal jsem se jen u jedné pokud vím, a tam jsem se nijak svou identitou netajil. A definuj každý. Kolik lidí ti tuhle domněnku potvrdilo? Nebo se zase snažíš vyzdvihnout svůj názor rádoby sugescí. To je slabé. :D

41

Odpovědět

+Filozofická otázkaOk, tak podle tebe je "n***r" a "kok.kot" štejně špatná nadávka. Di do p****e (protože na tom přece neni nic špatnýho).
Několikrát si změnil svojí argumentaci... nejdřív, že to musí být cenzurované, protože to má stejnej kořen - to jsem ti vyvrátil.

Tak jsi začal říkat, že to musí být cenzurované, protože se to od toho vulgárního výrazu lyší jen o jedno písmenko - to jsem ti vyvrátil.

Ten tvůj selskej rozum tady prostě nefuguje. Ten seznam slov je naprosto náhodnej. A protože nedokážeš vysvětlit, proč tam některé české nadávky nejsou, ale slovo, který se jako nadávka vůbec nepoužívá tam je, tak teď tvrdíš, že je úplně stejný, když někoho nazvu "koko.tem" a "neg.rem", ale když někoho pošlu do p****e, tak to vlastně vůbec neni vulgární... jestli ti furt ještě nedošlo, že neni žádná logika za tim, jaký slova v tom seznamu jsou a jaký ne, tak mi je ti fakt líto. Upřímě spíš myslim, že ti to došlo už dávno, ale nechceš uznat, že jsi se splet.

Btw. ten skutečnej důvod, proč slovo "n****o" je cenzurované, je jeho použití v AJ. Stejně jako třeba slovo "f**k"... podle tohodle jsem to skutečně moh odvodit a kdyby tě to napadlo, tak bych musel uznat, že máš pravdu. Ale tvoje tvrzení, že se dá odvodit přítomnost slova "n****o" podle přítomnosti slova "n***r" je prostě mylné.

13

Odpovědět

+BullOverNeptej se mě na něco, na co už jsem odpověděl, zase. Nic jsi nevyvrátil, protože jsem řekl, že seznam není úplný. Btw. "Lyší" není vyjmenované slovo. Ta druhá věta nijak nevyvrací tu první. :D Vysvětlil jsem ti to ze zhora i ze zdola. Ale ty si furt myslíš, že měním svou argumentaci.Vlastně jsi teď svým zoufalým předkládáním svých skutečností uznal, že celou tuhle hádku zapříčinil TVŮJ omyl. Děkuji, tohle jsem potřeboval slyšet. :D Ani to nebolelo, co?

A ještě jsi neodpověděl na mé otazky. Ty taky zdárně ignoruješ. Ironie. :D

21

Odpovědět

+Filozofická otázkaAbych vás dlouho nenapínal. Hodil jsem pětku a čtyřku, což přebilo jeho pět a další dvě šestky. Po nich dvě čtyřky a dvě pětky. Když pak hodil trojku a dvojku, padla mi šestka a trojka.

00

Odpovědět

+BullOverkámo, má pravdu, mohlo ti to dojít, akorát tu teď ze sebe děláš vola...

70

Odpovědět

V té americe jsou z toho slova fakt připosraní, to snad není možné...

143

Odpovědět

Třeba (snad) to nechtěl říct, protože je slušný. Pořád ještě existují lidi, co nemluví sprostě.

11

Odpovědět

+kilobytealebo len nechcel prísť o prácu

00
Další