Herci ze Solo: Star Wars Story odpovídají na nejčastěji vyhledávané dotazy

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:6 217

Emilia Clarke, Woody Harrelson a Joonas Suotamo odpovídali kanálu WIRED na nejčastěji vyhledávané dotazy o Star Wars i o nich samotných.

Poznámky:

Otázka na Woodyho Harrelsona ohledně pyžama naráží na to, jak přišel oblečen na slavnostní premiéru filmu Hunger Games: Síla vzdoru 2. část.
Podle memu, který zmiňuje Woody Harrelson, se Woody podobá pupku jiného muže.
Enterprise je druh vesmírné lodi ve Star Treku.
Velikost bot – UK (britská) 15 a US (americká) 16 (u mužů) odpovídá EU velikosti 50. Velikost UK 4 odpovídá EU velikosti 37.

Přepis titulků

- Ahoj, jsem Emilia Clarke. - Já jsem Joonas Suotamo. - A já Woody Harrelson. - Budeme odpovídat na nejčastěji vyhledávané dotazy. - Přesně jak říká. NAŠEPTÁVAČ NAVRHUJE NEJČASTĚJI VYHLEDÁVANÉ DOTAZY - Nemáme tu nápovědu, abyste si náhodou nemysleli. - Myslíš našeptávač. - Jo. WIRED SE HERCŮ ZE SOLO: STAR WARS STORY ZEPTAL NA NEJŽHAVĚJŠÍ OTÁZKY - Pustíš se do toho? - První otázka: Jakými jazyky mluví Emilia Clarke? Hodně špatně italsky, hodně špatně francouzsky, hodně špatně německy a hodně hodně dobře valyrijsky a dothracky.

Co Emilia Clarke jí? Jídlo, alkohol... - To tím asi nemysleli. - Nemůžu uvěřit, že se na to lidi ptají. Nejím maso. Ale jím ryby. Jednou jsem točila film a pila zelené smoothie a zaslechla jsem, jak někdo říká: "Slyšel jsem, že jí jenom trávu."

Lidi, jím víc věcí než jen trávu. Má Emilia Clarke nějaké tetování? Mám. Jedno mám tady a jedno bílé mám schované tu, tady mám včelu z Než jsem tě poznala, nechala jsem si ho udělat během natáčení, protože jsem se u něj skvěle bavila. Draka si taky nechám udělat. - Řekl bych, že... - Draka si chci nechat udělat tady. - Jasně. Ale neřeknu vám, kde si nechám udělat Chewieho. Odpovídá Emilia Clarke na e-maily od fanoušků? Panebože!

Ano, odpovídám. To je hrůza! - To by měli vědět. - To by měli vědět, protože odpovídám. Opravdu. Pokud jste milí. Pokud nejste milí, tak ne. Ne. Proč měl Woody Harrelson na sobě pyžamo? Předpokládám, že asi myslí to, jak jsem byl naposled v Cannes. Protože je to velmi pohodlné. V pyžamu mě ještě určitě uvidíte. Nazpíval Woody Harrelson úvodní písničku k Na zdraví? Ten seriál běžel ještě předtím, než jsem do něj přišel, a ta písnička už tam byla.

Proč tak Woody Harrelson vypadá? Jo, ten mem, to bylo docela vtipné. Je to trochu zvláštní, že? - Myslíš, že to vypadá jako ty? - Jo, opravdu si to myslím. Umí Woody Harrelson zpívat? Má Woody Harrelson tetování? Na tetování nemám odvahu. Děsí mě. - Je Chewbacca…

- Ty? - Wookie? Ano. Ženská? Řekl bych, že Chewbaccu bychom zařadili mezi muže. - V tradičním slova... - Jo, přesně. Uvážíme-li, s jakými částmi se narodil. - Je Chewbacca pes? - Jako vážně? Popravdě Chewbacca byl inspirován psem, kterého George Lucas vozil… - Beru to zpět. - V autě na sedadle spolujezdce. - Vážně? - Chewbacca je inspirován psem. - Páni. - Jmenoval se Indiana.

- Páni. A když jsem potkal George Lucase, tak se mi hned pokoušel nasadit obojek. - Naštěstí jsem utekl. - Mně taky. Jen žertuju. Milý člověk. Potkal jsem ho na premiéře. Zemře Chewbacca? Panebože, lidi, to je temné. Pokud někdo bude dost odvážný na to, aby to zkusil, narazí na chlupatý odpor. A ten druhý týpek to pěkně schytá, protože Chewbacca je... Jo, přesně.

Jakým jazykem mluví Chewbacca? Wookijsky. Zní to nějak takto. Právě vás všechny pozval na rande. - Ne. - Ne. - Ne. - Někoho jiného. - Vím, že ne. Beru to zpět. - Ne všechny. Někoho jiného. - Dobře. - Ne všechny. - Ahoj!

- Mojí snoubence by se to nelíbilo. - Dostane Chewbacca medaili? - Měl by. - Měl by. - Měl by dostat medaili. - Rozhodně. - Určitě by ji měl dostat. Zkusme to zařídit. - Pojďme někomu napsat. - Myslím, že bychom měli. Georgi, jestli se díváš… Odkud Woody Harrelson pochází? Pocházím z Midlandu v Texasu, vyrostl jsem v Houstonu, ale teď žiju na Havaji.

Má Woody Harrelson Oscara? Díky za tuhle otázku, ta je opravdu těžká. Ne. Je Woody Harrelson dobrý v bowlingu? Ne. Jsou Woody Harrelson a Matthew McConaughey příbuzní? Je to můj bratr. Vlastní bratr. Je Woody Harrelson dobrý v basketbalu?

Skvělý. Nebojím se to trochu prostřídat, víte, co myslím. - Panebože, ono je toho víc. Tenhle držíš ty. - Dobře. Je Emilia Clarke… člověk? Má Emmy? Ne! To je jako byste mi nasypali sůl do rány. - Můžu to předstírat. - To je skandál. Můžeme doufat, lidičky.

Doufat... nebo hlasovat. Co už. Dobře. - Zasloužíš si Emmy. - Děkuju. Podívej se na tohle. Snědla Emilia Clarke opravdové srdce? Přála bych si, abych mohla říct, že jo, ale ne. Byla to nějaká želatina. Chutnalo to fakt dobře a byla jsem za to ráda, protože z jezení syrového koňského srdce při 18hodinovém natáčení by mi bylo zle. Navíc na to nemám zuby. Je to samé žvýkání. Jsem hrdina.

Je Emilia Clarke Britka? Ne, ve skutečnosti jsem Američanka a celou dobu o tom lžu. Myslela jsem si, že bude zábavnější předstírat, že jsem Britka, protože si myslím, že Britové působí chytřeji... Kolik je Emilii Clarke let? Nikdy nikomu neříkejte svůj skutečný věk. 31. Už jsem to řekla. Požehnaných 31.

- Mně je 31. - Tobě taky? Ročník narození 1986? - 3. října. - 23. října! - Příště bude společná oslava narozenin. - Společná oslava narozenin. Zahrajem basketbal. Co má Han Solo v kapse? Jak to mám vědět? V čem byl Han Solo zmrazen? V karbonitu. Jaké je povolání Hana Sola? Mizera?

Kriminálník. Co dlužil Han Solo Jabbovi? Skvělá otázka. Provází Hana Sola Síla? Samozřejmě. Kdo je Joonas Suotamo? - Skvělá otázka. - Tenhle týpek. - Víš, kdo to je? - Kdo je Joonas? Jsem muž z Finska. Hraju Chewbaccu v Solo: Star Wars Story. - Je to kocour, lidi.

To ho vystihuje. - Díky. - To bylo to stejné ve finštině. - Návrat ke kořenům. Jak vysoký je Joonas Suotamo? Tuhle otázku jsem čekal. - Nevěřím, že je až druhá. - Zbytek budou jen variace téhle otázky. - Měřím 2 m a 11,5 cm... - Kolik je to ve stopách? - Zaokrouhlím to na 7 stop. - Páni. Já měřím 5,2 stop. - Jak velké bude to tetování Chewieho? - Aspoň... - Aspoň 5 stop. - Dobře. - Minimálně. - Moc to nepřeháněj.

Radši. - Dobře. - Jo. Nedělal Joonas Suotamo Penn State? - Nedělal... - To je moje vysoká. - Chodil jsem na vysokou. - Opravdu? Dobrá práce. Taky můžete chodit na vysokou, lidi. Bylo to tam fajn? Bylo to skvělý. Hrál jsem beer pong, stal se šampionem tequila pongu. - Na vysoké hrál každý beer pong. - Přesně. Nedělal Joonas Suotamo basketbal? Kdybyste měřili 7 stop, taky byste ho dělali.

- Dělal? - Jo. - Dělal jsi basketbal? - Je možné dělat basketbal? - Myslel jsem, že jsem dělal basketbal. Basketbalem bavím se, když basketbal hraji. Hrál jsem ho 20 nebo 25 let, pak mi zavolali, abych hrál Chewbaccu, a tak jsem si řekl: "Možná je čas opustit basketbal a přijmout Chewbaccu." A tak se stalo. Neměl Joonas Suotamo velikost boty... Řekla bych, že tvoje velikost bot je zhruba 29.

- 29? - Jen hádám. UK velikost 15, US velikost 16 je správně. Moje je 4. UK velikost 4. Vzpomínáš, jak jsi jednou usnula v mých botách, když jsem... - Vzpomínáš si na to? - Jo, vejdu se do Chewieho bot. A pak jsem si je nasadil a tys skučela: "Pusť mě ven..." Jo, to je pravda. Je Millennium Falcon rychlejší než Enterprise?

Rozhodně. Je Millenium Falcon na prodej? Kolik dáte? Proč je Millenium Falcon považován za šmejd? Já si nemyslím, že je to šmejd. Má Millenium Falcon záchod? Samozřejmě, že má. Myslíte si snad, že na něm lidi pořád chodí se zácpou? Kde se teď nachází Millenium Falcon?

Tipuju, že v Pinewood Studios v Londýně. Teď se s vámi Emilia Clarke rozloučí ve wookijštině. Bylo to správně? Jak to řekl on.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Enterprise je víceznačné označení. Může to být jak konkrétní loď, tak také třída lodi.

Třída lodi vs druh/typ lodí. Třídou lodi se obvykle označují lodě postavené podle návrhu (schéma) prvně postavené a pokřtěné lodi. Co se týká druhu nebo typu lodí, pak to obvykle vyjadřuje základní charakteristiku, např. ve vodní dopravě to jsou parní lodě, plachetnice, motorové čluny,...

214

Odpovědět

tak já ti to zjednoduším ju? Jedná se o vesmírnou loď USS Enterprise (NCC-1701).

62

Odpovědět

+lenaciaNCC-1701 není druh nebo třída lodi, to je konkrétní loď. No a pak Enterprise nikdy nebyla třídou nebo druhem lodi, takže informace, že "Enterprise je druh vesmírné lodi ve Star Treku." je nesprávná.

Co se týká vesmírných lodí Enterprise tak: USS Enterprise (XCV 330) třída Declaration, Enterprise (NX-01) třída NX, USS Enteprise (NCC-1701) a USS Enteprise (NCC-1701-A) třída Constitution, USS Enteprise (NCC-1701-B) třída Excelsior, USS Enteprise (NCC-1701-C) třída Ambassador, USS Enteprise (NCC-1701-D) třída Galaxy, USS Enteprise (NCC-1701-E) třída Sovereign.

53

Odpovědět

+randomofamberno samozřejmě! Já sem ti dala Konkrétní liď k porovnání s jinou KONKRÉTNÍ lodí

11

Odpovědět

je jedno kolik entrprajsů máš na mysli... pořád je falcon k***a rychlejší dopidže

140

Odpovědět

To je uplně jedno co za Enterprise to je, ve StarWars neřešej fyziku a nic takovýho, prostě skočej do "nadsvětelný" a bum, jsou v cíli, narozdíl od StarTreku kde ty vzdálenosti reálně řešej a někdy někam letěj třeba tejden, takže jo, Falcon je rychlejší, ani kdyby měla Enterprise transwarp tak nebude rychlejší, prostě porovnávat 2 uplně odlišný univerza je blbost. ST lodě by se daly srovnávat třeba s loďma ze StarGate, ale ne ze StarWars kde je to jak jsem řekl, hop do hyperprostoru, prásk a jsou v cíli. ;-)

30