Chubby Checker - Let's Twist AgainHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:329
Počet zobrazení:11 757

Chubby Checker (*3. října 1941) je americký rokenrolový zpěvák. Je známý zejména jako popularizátor tance twist. Píseň Let's Twist Again z roku 1961 získala cenu Grammy za nejlepší rokenrolovou skladbu. Za tip díky uživateli Skaarim.

Přepis titulků

Pojďte všichni. Tleskejte. Vypadáte dobře. Něco vám zazpívám. Nebude to dlouhé. Budeme tančit twist a je to takhle. Pojďme zase tančit twist jako loni v létě. Pojďme zase tančit twist, stejně jako loni.

Pamatuješ, když všechno jen bzučelo? Pojďme zase tančit twist Je čas na twist. Kolem dokola, nahoru a dolů, zase tančíme. Kotě, dej mi najevo, že mě miluješ a pak… Pojďme zase tančit twist jako loni v létě.

Pojďme zase tančit twist, stejně jako loni. Twistuj! Kdo to tam nahoře letí? - Je to pták? - Ne. - Je to letadlo? - Ne. - Je to tanečník twistu? - Jo. Pojďme zase tančit twist jako loni v létě.

Pojďme zase tančit twist, stejně jako loni. Pamatuješ, když všechno jen bzučelo? Pojďme zase tančit twist. Je čas na twist. Kolem dokola, nahoru a dolů, zase tančíme.

Kotě, dej mi najevo, že mě miluješ a pak… Pojďme zase tančit twist jako loni v létě. Pojďme zase tančit twist, stejně jako loni. Pojďme zase tančit twist. Je čas na twist. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

song (a tanec) pro dolňáky... :)

40

Odpovědět

Díky za přidání jedné z mých nejoblíbenějších rock and rollových skladeb :)

50

Odpovědět

Už viem, odkiaľ bral inšpiráciu twerking :D

83

Odpovědět

Hm, ten pán má asi opravdu rád twist.

120

Odpovědět

Prozradí mi někdo, jak se tento tanec tančí, protože mám z videa pocit, že si to, až na to vrtění zadkem, jede každý po svém :D

Jinak písnička moc hezká

80

Odpovědět

A co jiného bys chtěl, když jdeš na zábavu s mladými holkami? Nějaké kroky nebo krokové variace jsou sice pěkná věc, ale když má holka hezký zadek, tak Ti ke štěstí stačí když jím stále kroutí a vrtí a klidně mimo rytmus ;-)

302

Odpovědět

+DreadnoughtTak vzhledem k tomu, že jsem holka, a hetero, tak jsou mi holčičí zadky celkem ukradené, but I get the point :D

371

Odpovědět

Tahle a stovky dalších podobných písniček si můžete poslechnout například na Rádiu Two Gentlemen :)

http://radio.twogentlemen.cz/

314

Odpovědět

Neskutočne dobrá vec ;)

201

Odpovědět

Miluju šedesátky, miluju rocknroll a miluju tuhle píseň!

261