Chyby v kontinuitě

Thumbnail play icon
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:2 662

Dvojka Chris&Jack tentokrát spojila síly s Chrisem Reinacherem ve videu, kde aktéři zkoumají chyby v kontinuitě tak důkladně, až se jim začnou dít ve skutečnosti.

Poznámka: Pro zaznamenání všech chyb v kontinuitě doporučuji zhlédnout video víckrát.

Přepis titulků

- Vrať se! - Žádám posily! ŘITNÍ POLICAJTI Stůj! - Řitní policajti. - Řitní policajti. Tohle je asi konec... pro řitní policajty. Tady, vidíš? To je chyba v kontinuitě. Chyba v kontinuitě?

Jo, to je, když se něco změní mezi záběry. Tady zloděj drží zbraň ve druhé ruce. Jo, to asi jo, ale je to jen YouTube... - Přesně, toho si nikdo nevšimne. - Podle mě jo. Ale víš, čeho si lidi všimnou? Té dějové linky s řitním nevlastním otcem. - Ta se vyplatí. - Jo? Super. Říkal jsem si, že i v řitním vesmíru nedokáží moc muži dát najevo své emoce. - Poslední kousek pizzy, dej si.

- Ne, ty. - Ne, je tvoje. - Ne, kámo, vezmi si ji. Kámo, nechci si dávat přednost tak dlouho, až bude úplně hnusná. Dej si ji, musíš mít hlad. - Ty máš hlad? - Něco bych si dal. - Dáme si ji napůl? - Fajn, jako hotdog, nebo taco? Cože? Jako hotdog, nebo taco? To je stejnej způsob, ne? Ne, hotdog je... No, jak kdy. - Taco, hotdog, taco, hotdog...

- Moment. - Je to totéž. - Ne, jo, je to totéž. - Vidíš? Tak počkat... Jak jsi měl otočenej kšilt? - Nevím, takhle? - Ne... - A co jako hambáč, dáš si kůrku? - Na tu moc nejsem. - Já taky ne. Počkat, chlapi. Právě teď se tu dějí chyby v kontinuitě. - Jo, to doladíš později. - Nemyslím ve videu, ale ve skutečnosti. - Jseš v pohodě? - Nechybí ti cukry? - Nechceš ten kousek?

- Měl by sis ho vzít. - Chrisi, no tak. - Měl by sis ho vzít. Asi jo, moc jsem toho dneska nesnědl. - Celou noc jsem stříhal... - To není sranda, kámo. - Počkej. - Co je? Dva kousky. No co, tak má jeden kousek navíc... - Proč mám na rukou prsteny? - Panebože. Reálné chyby v kontinuitě!

- Co se to sakra děje? - Nevím, já prsteny nenosím! - Zfetovaní nejsme, tohle drogy nedělají. - Třeba si jen nepamatujeme, že nosíš prsteny. To vůbec ne! Prsteny nenosím, to je snobský. - Podle mě bys je mohl nosit. - Myslíš? - Jasně, myslím, že by ti to prospělo. Teď podle mě nemáš nějak osobitý vzhled. Nejsi ničím zvláštní, bylo by to fajn. - Co když jde o více dimenzí? - Co když jsme v něčím snu? - Jo, to dává smysl, ale čí sen to je? - Můj ne. Moje sny jsou černobílý. - Moje jsou všechny mokrý.

- Takže je můj! Rychle, chrstněte na mě vodu! - Jasný! Zabralo to? Ne, nic s tím nezmůžeme! Chlapi, musíte s tím přestat! Musíte toho nechat, je to... - Počkat! Možná jsme ve tvým videu. - Nebo v našem. Ať je to kohokoliv, moc dobrou práci neodvádí. Jde o ten střih! Při každém novém záběru se něco změní. Jak ale zabráníme dalším střihům? - Zrovna jsi byl napůl Korejec, Jacku.

- Ve skutečnosti Vietnamec, Chrisi. Hele, když budeme mlčet, nebude důvod stříhat. - Všichni, zmlkněte! - Ticho! - Buďte zticha! - Tak to nezabralo. - Co takhle vlézt do jednoho záběru a nic neříkat? - Sakra! - Co se to děje? Chtěl jsem jen s přáteli natočit Řitní policajty, vtipný společenský obraz. A teď nemůžu ani tohle, protože je všechno vzhůru nohama a všechno se mění. Bude to dobrý, Chrisi. - Všechno se mění.

- Možná bychom se tomu neměli bránit. - Možná bychom ty změny měli prostě přijmout. - Co? Jak to myslíš? Změny přece neovlivníme. Nemůžeme si přece život úplně nalajnovat. To ne, ale tohle je šílený. Tohle je přece skutečnost. Skutečnej život je šílenej, Chrisi. Nemá žádnou kontinuitu. Všechno se může lusknutím prstu změnit. Je to jako dospívání. Myslíš si, že nadosmrti budeš tím, čím jsi na začátku, - ale jedna drobná změna následuje druhou a najednou...

- Jsi někdo úplně jiný. Asi bych měl vážně trochu povolit otěže. Víte ale, co se nikdy nezmění? - Tady. Láhev se pohnula. - Podle mě lidi kontinuitu nevnímají. Já myslel, že děláme Řitní policajty. KONEC Takže pointa tady toho je, že jste řitě pracující u policie? Jsme policajti pro řitě.

Pomáháme a chráníme je. Nezapomínejme ale na možnost, že jsme ve městě řití. Dvě řitě se vidí jako dva lidi. To by nás vedlo k vtipnému závěru, že celé publikum tvoří řitě. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Asi není moc šance, že byste přeložili celou sérii Chrise Reinachera, do které toto video patří? :-)

...
Sponsored by SecurityCameras™

00

Odpovědět

určitý části dost super

10