Film o filmu: Film: Film

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:593
Počet zobrazení:7 170

Večer po předávání Oscarů za rok 2011 uveřejnil Jimmy Kimmel svůj velkolepý trailer plný hollywoodských hvězd. Pokud nejste mezi těmi necelými 15 miliony lidí, kteří ho viděli, rychle to napravte kliknutím sem. Takový monstrózní projekt si samozřejmě žádá i nějaké ty pohledy do zákulisí, které jsou možná vtipnější než samotný trailer. Jak se tedy natáčelo Tomu Hanksovi nebo Charlize Theron? Jaký názor má legenda amerického filmu, Martin Scorsese? Kdo je pravá Černá labuť? Na všechny otázky dostanete odpověď. Chtěl jsem ještě napsat něco o Mattu Damonovi, ale bohužel už nemám čas. Část 1: Část 2:

Přepis titulků

Ještě se vraťme k filmům. Minulý večer jsme uvedli trailer na Film: Film. Dělali jsme na něm hodně dlouho. Pokud jste ho neviděli, najdete ho na YouTube, Hulu nebo ABC.com. Jde o hvězdami nejnabitější trailer na neexistující film, který kdy byl vytvořen. Během natáčení jsme se ptali herců na jejich řemeslo a na samotné natáčení. Výsledek se vám bude určitě líbit. Tohle je pohled do zákulisí Filmu: Filmu. Ahoj. Jsem Tom Hanks z filmu Pánská jízda. Tohle je pohled do zákulisí Filmu: Filmu.

FILM O FILMU: FILM: FILM Film: Film je oslavou života, oslavou smíchu, oslavou herců, kteří upřímně nejsou oslavováni dostatečně. Kromě Oscarů, cen Emmy, Zlatých glóbů, People's Choice Awards, Independent Spirit Awards, SAG Awards, Kids Choice Awards. Kdy se nám dostane uznání? S kostýmy to bylo trochu složitejší.

Bylo jich tolik, že si říkáte: "Ty brďo..." "Ty brďo. Božínku." - Proč se posmíváš mému přízvuku? - Protože je falešnej - a je na čase ukončit tuhle šarádu. - Není falešnej. - Jsem z Londýna. - Ukonči to. "Jsem z Londýna." - Občas dokážeš bejt hroznej kret*n. - "Hroznej kret*n." Prosim tě. Když se u nás doma řekne Černá labuť, lidem se vybaví dvě slova: Don Cheadle. Nikdy jsem nepracovala s někým tak zapáleným.

jako je Don Cheadle. Ukažte mi monitor. Musíte jít blíž. Fakt na těsno. Na těsno. Na těsno! Oscar. Vídeňský párky! Kupte si! Kdykoliv mi někdo zavolá a nabídne práci s párkama, jdu do toho. Jsem totiž velkej fanda párků. Je mi jedno, jestli jde o německej párek, izraelskej párek nebo africkej párek. Na tom nezáleží.

Prostě tam budu, protože jsou šťavnatý a neuvěřitelně chutný. Během natáčení dělám kanadský žertíky. Jessice Albě jsem řekl, že jsou tyhle rozhovory součástí svatebního videa pro kamarády Samanthu a Kyla. Ahoj Samantho a Kyle, tady je Jessica Alba. Ať je léto nebo zima, s Hitlerem je vždycky prima! Role Černého Hitlera pro mě znamenala mnoho. Chtěla jsem ho zpodobnit tak, jak vždy měl být zpodobněn. Jako hrdá černoška. Ty jsi mimo provoz. Herci jsou v podstatě vypravěči příběhu.

O tom všechny skvělé filmy jsou. Příběhy vyprávěné vypravěči příběhů. Kupříkladu... Tenhle párek voní úžasně. To musí být Hanksův párek. Hanksovy párky! - Promiň, Tome, ale nemůžeme ten produkt ukázat. - Jak to myslíš? - Nemůžeme ho ukázat. Přečti si moji smlouvu a zjistíš, že H-Bomba s sebou vždy nosí hrdinu. Hanksovy párky. Výtečné! Kdo je H-Bomba? Kdo je H-Bomba?

S kým asi mluvíš? Síla filmu je bezmezná. Opravdu nemá žádné hranice. Neustále inspiruje miliony lidí a stala se americkou formou umění. Pouze film sdružuje lidi a má specifický emocionální a psychologický efekt. Ne tenhle film, ten je hroznej. Ale jiné filmy a snímky. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak nevim, ale mě to upřímně přijde strašně umělý a falešný celý,
vůbec ne vtipný ... ale asi záleží na vkusu.
mě to přijde tak moc předpřipravený, že tam není prostor na humor.

10

Odpovědět

So this could be a better way here. http://teatvappdownloads.com/

00

Odpovědět

to je fake

200

Odpovědět

Ať je léto nebo zima, s Hittlerem je vždycky prima!! :D :D :D :D

241

Odpovědět

To je tak směšný, až je to vtipný.

01

Odpovědět

nejlepší byl ten konec v druhé části :D :D

200

Odpovědět

já dávám 10/10 ! :-D a palec hore pro adminovu narážku na Matta Damona v popisu videa ;-D

200

Odpovědět

2:20 http://youtu.be/HsYHGrkE31c kdo nezná :)

190

Odpovědět

Stějně to nikdy nebude tak dobrý jako původní kniha :D

241

Odpovědět

Aj tak bol najlepší Christopher Waltz ....

191

Odpovědět

Gary Oldman to s kalhotama před zeleným plátnem moc nevychytal.

194

Odpovědět

Georgův film byl naprosto úžasný. Promluvil mi do duše. Rozhodně na první příčce v mých top ten filmech.

212

Odpovědět

to Werc
Ještě si zapomněl na Lena,to je to samí jako Letterman,možná je ještě horší :D

184

Odpovědět

Chudák Matt

196

Odpovědět

Ten konec byl nejlepší!! :D

193

Odpovědět

Bylo to lepší než ten trailer, ale pořád to není za 10 ;)

187

Další