Conan a Elijah Wood hrají Final Fantasy XVCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:351
Počet zobrazení:19 950

V nejnovější epizodě Clueless Gamera se Conan spolu s hvězdným hostem Elijahem Woodem podívá na zoubek RPG hře Final Fantasy XV. A pokud jste ho někdy v minulosti podezřívali, že dostává zaplaceno za to, aby recenzovanou hru vychválil do nebes, dnes vás vyvede z omylu. Na nejnovějším dílu kultovní klasiky totiž nenechá nit suchou.

Přepis titulků

Mám velkou radost, protože si dnes s předstihem vyzkoušíme nejnovější díl z jedné z nejdelších herních sérií všech dob s názvem Final Fantasy XV. A přidá se ke mně Elijah Wood. Díky, že jsi dorazil. Moc rád. - Sám hodně hraješ. - Jo, hraju. Byl jsem varován, že jde o dost zvláštní hru. Ta hra se odehrává na Zemi podobné planetě jménem Eos, kde je ukryt jakýsi kouzelný krystal.

Kouzelnej krystal. Klasika, že jo? Nebo teda prsten. Vždycky se prostě najde nějakej prsten nebo krystal. Nebo musíte získat Orbosův kámen! Orbosův kámen! Budete hrát za prince Noctise Lucise Caeluma. - Váš otec...

- Jak že se jmenuje? Princ Noctis Lucis Caelum. Moc se ho nevyptávej. Rád ti všechno vysvětlí a to nechceš. Ne že by sis musel připravovat proslov. Vypadá to jako Vincentův svět zasazenej do Středozemě. - Že jo? - Jo. Jdou si po ulici, a najednou přijde jejich agent. "Nechť tvůj japonský noční klub prosperuje." - Počkat!

- Takový fáro a porouchá se? "Držením RT tlačte auto." - Dobrý. - Co to má bejt? Poslali nás na kouzelnou výpravu, a teď máme tlačit auto až do Las Vegas? Bleyi, to jako fakt? Vážně máme tlačit auťák pouští? Proč je to v tý hře? Netuším, ale vypadá to, že to fakt musíte udělat. - Vypadni!

- Tohle mě na RPGčkách štve. Člověk tam musí furt někam chodit a vykecávat se. Můžu si koupit lektvar? Já nemám kredity? Nemám. Jsme uvězněni ve hře Samuela Becketta. Evidentně se tu nic neděje. Čekáme na věci, který se nestanou. Když mi s tím pomůžete, moc ráda vám zaplatím. Co vy na to? Jde se na věc! Není nad to běhat pouští v koženým oblečení.

Vypadaj jak nějakej boy band. Jsou to zbylý členové 'N Sync. Teď už jen běhaj pouští v koženejch hadrech. "Myslíte, že se k nám Justin vrátí? Pořád mu volám, ale nezvedá mi to." Ta hra by se měla jmenovat Čekání na smrt v reálném čase. Utíkám dál a dál od auta. Než budeme pokračovat, měli bychom se utábořit. - Ještě že máme v bundě stan.

- Kde to všechno vzali? Chipsy? - Oni s sebou maj i chipsy? - Ty bundy maj asi bezedný kapsy. Právě jsme se rozhodli, že poskočíme trochu dál, protože nás ta hra zatím ubíjí. Dobře. Teď jsme asi v Benátkách, že jo? V té hře nakonec zrušili svatbu. - Proč? - Proč ji zrušili? Z mnoha politických důvodů. Teď zaslechnete, jak se spolu baví dvě slečny a získáte novou misi.

Víš, že prodloužili výstavu svatebních šatů Lady Lunafreyi? To jsou ty šaty, o kterých jsme četli v novinách? Oni četli o šatech? Jo, to chlapi dělaj, když nemaj nic na práci. - Jdem omrknout šaty! - Jdem omrknout šaty, o kterejch jsme četli v novinách. Panebože! Kdo to vymejšlí?

To snad není možný. Jakmile přijdeme všemu na kloub, musíme začít myslet na obřad. Nikdy v životě jsem nebyl zmatenější, a to je co říct. - Máme teď bejt zmatený? - Ne, když to hrajete od začátku, dává to smysl. To je blbost. Tohle nemůže dávat smysl. - Nesmíte zapomínat... - Tuhle videohru napsal James Joyce. Totální šílenost. - On nám ten týpek spravil auto? - Spravil, ale místo auta můžete v každý Final Fantasy hře jezdit - na něčem, čemu se říká chocobo.

- Kuře! Na tom se svezu. Proč jsme investovali tolik času do opravy auta, když můžem hopsnout na kuře a vyrazit na cestu? To nevím. Tomu říkám agresivní plýtvání časem. - Agresivní... - Netuším, co máme dělat. V té oblasti došlo k silným otřesům a vy je jedete prozkoumat. Ale proč zrovna my?

- Máte se sejít se seismology. - Dobře. Tady na nás někdo už čeká. Kevin Spacey a Angela Merkelová. Určitě to bude nějaká nestvůra, že jo? - Jak jde o zemětřesení, bude to nějaká... - Ty vole! Čum na to! Co to ku*va je? - Páni. - Impozantní nestvůra. Osobně bych ji dal hned na začátek.

Klidně dál hraj, já jen změním pozici. Půjdu chvíli civět do zdi. Až se něco stane, dej vědět. - To je celý? Už je po bitvě? - Něco se stalo? Je po všem. Vůbec necítím radost z výhry. Teď jste tu nestvůru jen objevili. - Samotný boj s ní trvá tři dny.

- Jakej to má smysl? Ten boj trvá tři opravdový dny? 72 hodin reálného času v kuse. Kdo by to hrál? Kdo by hrál takovou bejkárnu? - A když umřete... - Není třeba pokračovat. Ne. Naposledy když jsem zápasil s hadem 72 hodin v kuse, byl jsem ještě na vejšce. Už teď hraju tuhle hry déle než kteroukoli jinou z Clueless Gamera. - Hrajem ji už fakt dlouho.

- Vážně? Dýl jsem nikdy žádnou hru nehrál. - Ale... - Je mi ctí u toho být. Netuším, čeho jsme dosáhli, ani čeho jsme měli dosáhnout. Necítím žádnou radost. - Co to takhle nechat? - Jo. Tahle situace tu hru skvěle vystihuje. Kluk sedí s holkou na posteli v motelu, povídá si s ní, a k ničemu nedojde. Tahle hra je jako epicky dlouhá předehra bez vyvrcholení.

Jestli máte takový věci rádi, Final Fantasy XV vychází už 29. listopadu na Xbox One a PlayStation 4. Jděte do toho. Autoři hry čekaj za dveřma a mně nedošlo, že nás sledujou. I teď viděj, jak tady jejich hru cupuju na kousky. Seděj za dveřma. A co je nejlepší, abysme se odsud dostali, musíme těma dveřma projít. Jinak se nedostanem k autům a nemůžem dál fungovat. - A oni mě pořád sledujou!

- Držíme si bezpečný odstup. To, co se tu momentálně děje, je mnohem zajímavější než ta hra samotná. Otevřete mi, ať je můžu pozdravit. Haló? Na tomhle jste dělali sedm měsíců? Stáli jste u zrodu, že jo? Jakej to má ku*va smysl? Jste vrahové! Vrahové našeho volného času! Kvůli vám se nebudou rodit děti. Kvůli vám zemědělci nesklidí z polí obilí!

Jinými slovy: dobrá práce. Velké díky patří skvělému Elijahu Woodovi. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (59)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vlastně to bylo celé slabší než obvykle, ale tim závěrem to Conan naprosto zabil :D

20

Odpovědět

Lidi, nechápu vás, já Conana začal sledovat před týdnem, protože sem před týdnem objevil tuhle stránku. A za ten týden sem poznal jeho humor, a musí se to tak brát, prostě neřešit to, nerejpat v tom, a smát se. :) Conan je fakt borec, a pouze si ze všeho dělá srandu, a to musí čekat i člověk který jde k němu do pořadu, že se Conan na něm bude tak trochu plavit. :D Důležité je nebrat to vážně, a brát to s humorem. :) Jakmile člověk to začne brát vážně, a nepochopí že si dělá srandu, tak se mu může zdát jako Arogantní, uchyl, s že jen kritizuje :D a takový tedy není :) Takže tu přestaňte řešit blbosti, a jestli ho nemáte rádi, a nemáte rádi jeho humor existuje jedno dobré rozhodnutí. NEKOUKEJTE NA NĚJ :)

70

Odpovědět

Nechápu, proč se všichni naváží do Connana a mají ještě tu hloupost (ne drzost, ale fakt hloupost) porovnávat tuhle jeho show jakkoli s recenzováním. To on nedělá. Myslím, že chyba je asi i na Videačesky a to jenom proto, že v názvu videa by měl být přeložen název videa, což je Clueless Gamer = Bezradný hráč, pro blbečky, kteří si asi fakt "myslí", že Connan recenzuje tyhle hry. A právě na tom je postaven princip těchto videí - na tom, že o těch hrách ví úplné hovno.

A kdyby někdo řekl, že Connan ovlivní miliony lidi, kteří si tuhle hru nekoupí, pak zase jsi TY jenom debil, pokud by´s koupi hry, o kterou máš zájem, si nechal ovlivnit tímhle komediálním vystoupením. PEACE OUT mother fuckers.

PS: Ty co mi tady bereš nick, když děláš koment na mé komenty, posluž si, když neumíš mluvit sám za sebe. ;)

404

Odpovědět

Vím co by tato show 'Clueless gamer' měla předvádět a většinou to ujde. Connan vypustí pár hlášek a hraje jak mimino, ale tady výrazně a rázně kritizoval hru o které nic neví. Takže ano, spousta lidí si to jako recenzi vyloží.
Já jsem chytrý člověk, který se v tom orientuje. Já si jí koupím ale co ostatní potencionální zájemci? Co podlidi...?
Většina lidí se nechá bezmyšlenkovitě ovlivnit jakoukoliv kravinou. Víš jak jsou lidi vůbec hloupí? Vim to z vlastní zkušenosti, tak si tyhle kecy nech.

Tvůj pohled na věc je sice lepší než u většiny, ale stejně je omezený.

013

Odpovědět

+TruemanA ano, teď jsem se podíval na youtube pod Connanova videa a jde jasně vidět, že lidi papouškují co řekl. Už píšou jaká to bude s****a a blablabla... tak drž hubu, když nemáš dostatečný přehled.

04

Odpovědět

+Trueman+Truman
Nechci se citovat, ale: "A kdyby někdo řekl, že Connan ovlivní miliony lidi, kteří si tuhle hru nekoupí, pak zase jsi TY jenom debil, pokud by´s koupi hry, o kterou máš zájem, si nechal ovlivnit tímhle komediálním vystoupením. PEACE OUT mother fuckers."

Jediní podlidi jsou Muslimové a pro nás PC-čkaře... konzolisti. Řekl bych, že 98% komentů pod Connanovým videem bude od lidí, kteří by si tu hru stejně nekoupili, nebo hry vůbec nehrají, tak se uklidni. Děláš, jako by si z toho prodeje měl něco mít ty. Já jenom doufám, že to výjde tak do půl roka na PC.

10

Odpovědět

+DinoCop - Nechce se mi přihlašovatTak znova. Mě Connanův názor ani jeho kecy neovlivní, ale spoustu lidí ano. Neříkám že všechny, někteří by si hru stejně nekoupili, ale někteří ano. Vážně si myslíš, že tahleta jeho 'recenze' nikoho neovlivní? ani jednoho člověka?
Si piš, že ovlivní. Ovlivní hodně lidí. Mě to samozřejmě může být fuk ale není. Chci, aby lidi přemýšleli a ne jen slepě papouškovali, co tenhle showman řekne. Přeju tý hře úspěch. Vypadá velkolepě a proto mě sere, když někdo kritizuje něco, do čeho nemohl ani proniknout.

O podlidech vůbec nemluv. já lidi kategorizuju už několik let (usnadní mi to spoustu času a pomůže s argumentama). To co jsi ty vyblil, je mezené a právě hodné podčlověka.
Muslimové nejsou všichni špatní, ani korán není špatnej. To radikální organizace ISIS překrucuje slova. Vlastně porušujou vlastní pravida. Konzolisti jsou podlidi? To se mi zdá taky trošku omezený. Já sám jsem si PS4 koupil, protože si nechci nechat uniknout ty výborné exkluzivky (God of War, Horizon Zero Dawn, Days Gone... mohl bych pokračovat)

Podlidi jsou především lidé, kteří se nenaučili správně uvažovat a nevyhledávají kvalitu (Nadčlověk se například koukne na Osm Hrozných a užijeje si ty geniální dialogy. Podčlověk si pustí 21 Jump Street a směje se u hromady těm prvoplánových a kýčovitých sraček co film bohužel nabízí. Podlidé jsou obklopeni sračkama a proto všechno, co řeknou je hovadina.)
Jsou to ovce. Jejich názory jsou podřadné, jelikož jejich pohled na věc je omezený.
Jsou to zaslepení lidé, kterým chybí uvědomělost.
Krásným příkladem můžou být cigáni. Jsou blbí jak tágo a přitom neskutečně namachrovaní. Nemaj však být na co namachrovaný. Chybí jim uvědomělost. Kdyby jim nechyběla, tak drží hubu, chovaj se slušně a mají nějaké ambice. Oni jen kouří cíga a machrujou...trash.

A to nemluvím o enjoy chicks, veteránech, rovnostářích, chrapounech, white trash...

00

Odpovědět

Conan se zde ukázal jako debil.
O hře nevěděl nic.
Přeskakoval pasáže a brečel, že to nechápe.
Zkrátka si dovolil kritizovat hru kterou dá se říct, prakticky ani nehrál. Ať jen retardovaně reaguje a sype ty svoje hlášky. tady se ukázal jako blb. Nemá právo recenzovat hru ani uzavírat jakýkoliv závěry. Není to ludolog, je to imbecil, kterej tímto videem ovlivní miliony podlidi (tupý omezenci bez mozku/ovce/lidé nevyhledávající kvalitu/zaslepenci) - příkladem jsou už jenom komentáře zde.

467

Odpovědět

A ? ON JEDINÝ MÁ PRÁVO ŘÍCT CO JE DOBRÝ A CO ŠPATNÝ TA HRA JE PROSTĚ ŠPATNÁ VE VŠEM A TAK SI JÍ NIKDO NEBUDE KUPOVAT A JEJICH FIRMA ZKRACHOVALA.

49

Odpovědět

+VEŘEJNÝ NEPŘÍTELTy můj milý kamaráde nejsi ani dobrý troll...

11

Odpovědět

Tak tohle bylo hodně dobrý :D Jinak náhodou film Final Fantasy VII Advent children byl docela epic záležitost :)
https://www.youtube.com/watch?v=fwB78V7DsEM
ten soundtrack byl úžasnej

50

Odpovědět

jo, já ten film mám ráda, ale trvalo mi nějakých 10 let než jsem ho plně pochopila :D

00

Odpovědět

+lenaciaTou dobou to bylo pro nás trochu těžké na pochopení :D

00

Odpovědět

+Dartanasasi to dává smysl s tou hrou, na kterou to asi navazuje. Tu sem nehrála :D
Teď už tak nějak chápu základy děje.

00

Odpovědět

+lenaciaMohla jsi si ušetřit čas tím, že jsi hrála hru. Film totiž na hru navazuje.

00

Odpovědět

+Feykromohla... ale v době, kdy ta hra byla vydaná jsem neznala ani slovo videohra :D a pak už existoval google :D

00

Odpovědět

The cringe is too strong

00

Odpovědět

Prelozite i gears of war 4? :)

20

Odpovědět

Ja tie ázijské hry asi nikdy nepochopím :D

310

Odpovědět

Conana mám rád, ale hrát vybrané části hry a pak si stěžovat, že nic nechápe. To je vrchol idiocie. Ale je to vtipné a to je nejdůležitější.

1254

Odpovědět

Protože má určitě čas hrát tu hru celou a pak to nechávat štáb sestříhat. :-D

333

Odpovědět

+BugHer0Ve většině jeho ostatních videí ze série Clueless Gamer hraje vybrané části hry a vymýšlí vtipné hlášky a nikdy nesklouzl k výslovnému kritizovaní ( což by samozřejmě postrádalo zdravý rozum, když ty hry ani pořádně nehraje). Až teď se uchýlil ke kritizování cíleně vybraných částí hry aniž by ukázal ty dobré části. Hoši ze Square Enix očividně chtěli nějakou kontroverzi a tak jí dostali, jen mi to přijde nečekané z hlediska koncepce téhle série videí.

615

Odpovědět

Fozdy zde napsal inteligentní komentář plný trefných argumentů, ale asi si ho přečetli jen samý tupý fanboyský debilové a dali dislajky, páč je urazilo, že někdo mohl zpochybnit jejich Conana.
Když vidím jak jsou lidé tupý a ještě si dovolí reagovat, tak jsem nasranej.

Faktem je, že Conan je k***t, co hrám vůbec nerozumí. Chápu, že třeba nemá čas tu hru hrát celou, ale očividně nikdy nehrál žádnou hru déle než hodinu. Není to ludolog, neví o čem ta hra je, hraje jí na přeskáčku a kritizuje. Kritizuje něco, o čem neví vůbec nic.
Jak by se líbilo vám, kdyby vám někdo kritizoval vaší oblíbenou činnost/hru/film/hudbu/hadry aniž by o nich něco věděl?
Za tohle bych ho zpráskal bičem, páč se projevil jak absolutní debil.
Každý kdo mi dá dislike, si zaslouží totéž a jednou se tak stane, vy podlidi.

416

Odpovědět

+TruemanTak s dislajky jsem počítal (inteligence většiny uživatelů internetu je mi dávno známa). Ono nejde o to aby Conan hrál ty hry celé, přeci jen koncept toho pořadu je postavený na jeho vtipné zmatenosti a to je v pořádku (teda podle komentářů na youtube usuzuji, že jsou i lidé, kteří se podle Conana opravdu řídí při koupi hry, což mi přijde naprosto zvrácené). Problém je, že tentokrát tu hranici přestřelil a bez ukázání dobrých částí, akorát cíleně kritizoval ty, které bez kontextu nedávají smysl a celý humor postavil na hloupém kritizování. Kdyby ukázal aspoň něco z tohohle https://www.youtube.com/watch?v=IiI7SMQA59Q a zároveň si dělal srandu z tlačení auta, tak bych neviděl problém.

62

Odpovědět

Je tu někdo priviligovanější, kdo by osvětlil co se tam sakra děje?? A možná by se hodilo i naznačení o čem vůbec FF je, jen tak pro zajímavost :) Svatební šaty, kuřata, velkej červ, body dovedností do fotografování hned vedle survival dovednosti v něčem co vypadá, jako emařská edice simulátoru Hight School Musical on drugs :D

412

Odpovědět

bohužel, já tak maximálně viděla dva díly Final Fantasy. Oba dva o něčem jiném, oba dva dost chaotické.... raději jsem měla ten druhý, kde byl Cloud... ale asi bych musela hrát hru abych pochopila podstatu celého toho příběhu. Takže si myslím, že ukazovat ho ve videopůjčovně v sekci "pro děti" byl trochu šláp vedle

22

Odpovědět


Odpovědět

1) Jednotlivé díly Final Fantasy na sebe nijak nenavazují. Výjimkou je třeba Final Fantasy XIII, ale tam je pokračování označeno jako XIII-2. Ale díly jako VI a VII nemají nic společného.
2) Důležité je si uvědomit že většina japonských her, má brutálně pomalý start. Takže než se začne něco dít a než se začne rozvíjet příběh, může to trvat i pár hodin.
3) Příběh před Final Fantasy XV - film Kingsglaive: Království Lucis (ovládá magii) chce uzavřít mír se zemí Niflheim (technologicky vyspělí). Niflheim, i když je silnější, souhlasí. Má se uzavřít mírová dohoda + má být svatba mezi princem Noctisem (hlavní hrdina FF XV) a Lunafreyou (dívka o které se mluvilo ve videu). Před uzavřením dohody Noctis a jeho společníci jedou do města, kde se má konat svatba. Ale jak se později ukáže, mírová dohoda byla jen lest jak obsadit město a získat poslední magický krystal. Král je zabit a o Noctisovi a Luně se řekne, že zemřeli. Poté začíná příběh FF XV. Noctis tedy musí zachránit Lunu a získat zpátky magický krystal.

111

Odpovědět

+FeykroA má FF vůbec ucelené univerzum nebo jsou jednotlivé FF vždy něco úplně nového?

40

Odpovědět

+pav1Vždy něco úplně jiného. Jenom styl světa je ve všech dost podobný.

40

Odpovědět

Prvně bych rád upozornil, že příběh zatím ještě není znám, pouze jeho útržky, takže se tady mohou vyskytnout nepřesné informace (a později mohou být jinak). Jen teda ze začátku - to kuře je Chocobo a je to takový maskot FF již od prvních dílů. Zkrátka taková tradice (btw. původně se kvůli zasazení v FF XV vůbec neměl vyskytovat). Co se příběhu týče - v zemi Eos kdysi existovalo několik království, každé s vlastním krystalem, který jim propůjčoval magickou moc. Díky válkám se však mnoho krystalů ztratilo či bylo zničeno a tak zůstal pouze jediný - krystal v království Lucis. Ostatní státy se tak daly na dráhu technologického a industriálního vývoje, zatímco Lucis si díky magii zachovával jistou izolaci. Nejsilnější z těchto království - Niflheim - si podrobilo ostatní národy, včetně národu Tenebrae, a vede dlouholetou válku s Lucisem. Děj FF XV tak začíná v okamžiku, kdy Niflheim nabídne příměří království Lucis, výměnou za veškerá území kromě hlavního města (a krystalu). Podmínkou je také svatba prince Noctise a Luny. Noctis odjede do města, kde se má konat svatba, zatímco Luna má být zárukou míru a je v hlavním městě. Tento akt příměří je však lest ze strany Niflheimu, město je zničeno, král zabit, krystal ukraden a Luna zmizela neznámo kam. Proč je svatba důležitá se neví, podle některých zdrojů je to čistě politické rozhodnutí, podle jiných je to součásti osudu, jak zabránit zkáze světa. Ve světě existuje něco jako "Plague of Stars", která způsobuje, že noci jsou den ode dne delší. Proti této zkáze stojí právě Luna, která se ji snaží nějakým způsobem pozdržet. Je totiž nejmladší z Věštců (Oracles), kteří se nachází právě v Tenebrae, díky čemuž si navzdory obsazením Niflheimem zachovávají značnou autonomii. Co se stane, pokud by selhala, nikdo netuší - lze však odhadovat, že nic dobrého, vzhledem k přítomnosti bohů a démonů ve světě FF. *flies away*

80

Odpovědět

Oceňuji aktivitu kolegů, ale v tomto případě se to dá shrnout srozumitelněji: Hraješ za cool prince, kterému uzmou trůn (spoiler: ve filmu zabijou tatíka), rozmrdají království a on jde si vzít trůn nazpět+milostná zápletka a milion dalších věcí. To celé se odehrává v cool otevřeném techno-fantasy světě, plném cool magie, sexy děvčat, spousty soubojů s cool nepřáteli a taky spousty k******y velkými nepřáteli a též občasných miniher: typu tlačení auta, rybaření, hraní karet atd... vše se dozvíš v traileru https://www.youtube.com/watch?v=IiI7SMQA59Q

101

Odpovědět

+FordzyDíky, ideální vysvětlení :)

00

Odpovědět

To je ale p******a. To niekto aj reálne hrá? Japonská úchylnosť, level milión.

1716

Odpovědět

Ja tu hru taky nepochopil :/ O čem to sakra jako má být ? Někdy jsou tam v brnění a s mečem jindy ve sporťáku se samopalem? Jezdit na kuřatech ?

395

Odpovědět

Ta hra vypadá jako by se odehrávala uprostřed mojí hlavy... navíc se tam překřičuje Conan a Frodo... Jak děsivě skutečné...

281

Odpovědět

Je vidět, jak děsně ho to nebaví, ale je pěkné, že to dá najevo a nesnaží se být extra korektní, přece jen má být clueless-bezradný hráč.

282

Odpovědět

Já vím, že to tam Aaron říkal, ale to opravdu trvá 72 reálných hodin zabít tu příšeru?:-D

310

Odpovědět

Pokud nejsi uplnej debil(coz jsi), tak ti mohlo dojit, ze je to jen demo, specialne udelany pro conana

159

Odpovědět

+QWERTYsTy si kůň.

141

Odpovědět

+QWERTYsNevím, co bereš, ale je to dost silnej matroš...:-D

191

Odpovědět

+QWERTYsCos to vyblil retarde.
Být u moci tak už visíš z***e debilní.

Vždycky mě nasere retard, co má v hlavě hovno a ještě je mu dovoleno se vyjadřovat.

06

Odpovědět

+QWERTYsBacha na hubu

01

Odpovědět

Herních hodin, reálných hodin to bude 1,5h což je i tak dost a původně to mělo trvat 30 herních dní, což je 10x víc.

45

Odpovědět

Například ve final fantasy VIII trval boj s finálním bossem něco kolem čtyř hodin reálného času (beze srandy) a nepřejte si mě vidět, když jsem po dvou umřel a jel znova :D.

150

Odpovědět

7 měsíců vytvářet hru? To je odvážný odhad :D

111

Odpovědět

Jj, na YouTube už v komentářích lidi píšou, že kdyby Conan věděl, že ta hra je ve vývoji snad bezmála 10 let, asi by to s ním seklo. :-D

540

Odpovědět

10 LET VÝVOJE A NAKONEC SI TO LIDI STEJNĚ STÁHNOU PŘES TORRENT TO NAŠTVE ASI JAKO KDYŽ NĚKDO PROVOZUJE WEB STRÁNKY A VĚČINA POUŽÍVÁ AD BLOCK :d

17
Další